• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    v Ktorej hre hralo velmi dolezitu ulohu radio? nie na pocuvanie, ani spravy (hinty), ale doslova sa na nom museli ladit specificke frekvencie na riesenie hadaniek?
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    AZRAEL: Zadavas!
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    DAVESADE: Dizzy and the Prince of yolk folk :D, moje prve skusenosti s adventurami

    DAVESADE: bod
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PRAASHEK:

    „Dovedl byste vypočítat průměr zeměkoule?“
    „To bych prosím nedovedl,“ odpověděl Švejk, „ale sám bych vám, pánové, dal také jednu hádanku: Je tříposchoďovej dům, v tom domě je v každém poschodí 8 oken. Na střeše jsou dva vikýře a dva komíny. V každém poschodí jsou dva nájemníci. A teď mně řekněte, pánové, v kterým roce zemřela domovníkovi jeho babička?“
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    A protoze jsem si jistej spravnou odpovedi, hnedle zadavam:

    Za prince v zloutkovem kralovstvi jsme hrali v jake hre?
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Doom
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Když sečtete všechny čísla z data narození mého souseda (toho mladšího ob dveře), vyjde vám první a páté písmeno jména charakteru ze hry, kterou jsem hrál.

    Nápověda: není to vlastně hra, ale jídlo a od toho data musíte odečíst dvojku, jinak to nevyjde.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    KULA: ano, stačilo se zamyslet, jaká je tvoje oblíbená postava
    KULA
    KULA --- ---
    KAUCUK: kdyby někdo položil takovou otázku mě, tak protože miluju XIII a FFVII a speciálně char R XIII, napadlo by mě to hned no :D
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    KULA: no nebudu to dlouze rozepisovat, final fantasy byla první věc, která mne napadla na základě toho nekonečna a zároveň první hra, kterou jsem přestal zvažovat s přihlédnutím k tomu, že to má být jméno postavy. Bylo to ne úplně šťastně formulované.
    KULA
    KULA --- ---
    Tak se nezlobte, jsem možná nejhorší zadavatel ale:
    Nekonečná Japonská série co není tak z principu nekonečná - Final Fantasy
    Charakter z Final Fantasy co není tak úplně člověk - Red XIII
    Má oblíbená hra s názvem, který se dá vydedukovat z nápovědy - XIII
    GURBON
    GURBON --- ---
    KAUCUK: jenze on chce hru, co se jmenuje stejne jako postava z nekonecny japonsky serie - teda takovou co by se jmenovala stejne jako postava z Yakuzy ( ja bych si serii tipnul na Final Fantasy, ale buhvi)
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    Jako nekonečný mi v tomhke kontextu přijde "Yakuza" ale tedy, jestli je to správně, tak teda mi přijde praštěný zadání...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Už to hádáme skoro 48 hodin a hintů pomálu.

    Nemá to tu být _zábavný_ kvíz?
    GURBON
    GURBON --- ---
    KULA: Okami?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KULA: Sengoku?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Od boku: Moonstone

    Protože z nazvu nějaké nekonečné japonské série si pamatuju jenom Moon a takový charakter by tam mohl být :-)
    KULA
    KULA --- ---
    SHARINGAN: nope
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    KULA: aha, tak to pak nebude ani Ultima teda .)
    KULA
    KULA --- ---
    SHARINGAN: jako teď jsem si něco ...ověřil... a bude mě to možná bolet, je to spíš 0,75 ku 1 s jménem ale lvl čeloplesk imho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam