• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    AZRAEL: heh na to jsem teď koukal když jsem hledal co budu hrát. Stáhnul jsem Scummvm pro Android a teď jsem na tom dohrál Indiana Jones and the Fate of Atlantis. Do mobilu ideální! Občas jsem teda musel sáhnout k nápovědě a na mobilu není všechno vidět jako na monitoru, ale jinak boží!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Taky ne.

    Hele, byl to DeathKeep.

    Vzhledem k tomu, že je pátek, zadá ten nejžíznivější.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    DOCKINEZ: tip: Descent to Undermountain
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Taky ne.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DOCKINEZ: ES:Arena?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Nikoliv. Můžeš znovu.

    Hint 2:

    SID311
    SID311 --- ---
    DOCKINEZ: Iron and Blood?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hint: trochu obskurní hra podle AD&D pro 3DO a později pro PC.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AZRAEL: bod

    DOCKINEZ: bod
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Poznej hru podle trpaslíka

    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    DOCKINEZ: Jop :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hej, to znám! the Dig?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    Tak ked som Sharinganovi vyzradil zadanie, tak dam:
    Hadaj podla screenu:
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AZRAEL: Podle mě je super dát sem něco co je mimo mainstream, ale dobrý, protože se tak aspoň dozvíš o nějaký super hře, co ti přes ten áčkovej prostor uniká. Samozřejmě si rád odpostím humpolácký věci, ale o spoustě jsem se dozvěděl třeba tady.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SHARINGAN: Já to hrál, já to hrál! Jen chvíli (nebylo to moc optimalizovaný a můj slabší píčatoč to nestíhal), tak mi to bohužel v hlavě dost nezůstalo, ale potvrzuju že The Ball vyšel na začátku indie boomu a nebyla to v té době žádná mega obskurnost.

    Ono se to někdy fakt odhaduje blbě, ale zas aby se tu točily jen klasiky, to mi taky nepřijde zajímavý.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tak někdo zadejte... obě moje zadání byla vyzrazena a nebudu vás trápit potřetí :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Hele ja myslim, ze se tady vsichni v zasade shodujeme. Jsou tady samozrejme mezigeneracni trenice v tom, co je dostatecne zabavne zadani a sam chapu a podporuji, ze jde o interni subkomunitu (koneckoncu je tady nejmene jeden dalsi podobny klub), cili tezko se zavdecime vsem.

    Formalizovat pravidla mi prijde jako nesmysl, takze to ponechme na svem vlastnim citu a uvazeni. Kriteriem je opravdu ZABAVNOST zadani - at uz je to zabavne tim, ze zadam starou hru s nostalgickou slzou, proflaklou hru se zdanlive nepodstatnym detailem, novou hru, kterou chci doporucit. Vsechno je spravne, pokud je v klubu jakasi minimalni aktivita, zajem o to se podilet na zabave v hadani s ostatnimi.

    Konec sluzebniho hlaseni.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    SHARINGAN: Nn, ja si to musel vygooglit, prvni dil jsem nikdy nehral, az druhej (teda jen nejake demo ze GameStar CD myslim) prave.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DOCKINEZ: Přesně! A pak to někdo uhádne do 5 minut! Takové zklamání! :-)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DOCKINEZ: ah yes, Heil Albion
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam