• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    GURBON
    GURBON --- ---
    KAOZZ: BOD
    Boduje se zadani, ne odpoved .)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    KAOZZ: deserts of karak
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    PRAASHEK: jasne sefe :D
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    VOZKA: Prave z prilohy Levelu som si to pamatal, dakujem za resers!


    AZRAEL: bod
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    THINWHITEDUKE:
    AZRAEL: Já si to taky pamatuju jako wiggles, tak jsem to šel zkontrolovat na Moby. Prej je Wiggles regionální název pro Německo a Polsko, a u nás to též vyšlo jako Wiggles jako příloha Levelu, takže podle mě to je správně a za bod.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    AZRAEL: já bych to nechal na zadavateli, jestli uzná, nebo neuzná. Řekl bych, že to funguje :)
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    Název hry?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KAOZZ: to je uz na tebe
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    Inak ja nemam premiovku, ale mozno by stalo za to spravit anketu, ako ludia vnimaju uznavanie nepresnych nazvov a nazvov bez podtitulov. Viac menej to vnimam ako svoj problem a nechcem aby ludia boli nasrani ze mam body za polouhadnute zadania
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    AZRAEL: Ok, ale taky bez bodu... :)
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    NESS: tam urcite nebol deckbuilder na hagglovanie :D

    KAOZZ: tak teda zadaj, blizssie uz asi nikto nebude. Je to Potionomics a je to prekvapivo zabavne a prijemna oddychovka, ked clovek potrebuje vychilovat po nejak narocnej parbe :D
    NESS
    NESS --- ---
    Kingdom Come: Deliverance :-)

    To sem zvedavej, sem otom cetl na steamu a pamatuju si taky jen tu prvni pulku :-)
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KAOZZ: teplo :D, skus sa opravit na zaklade hintu: je to zlozenie slova, ktore si uz uhadol a ine slovo pre hospodarstvo
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    AZRAEL: Potion Craft?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    tak nieco, asi menej zname, ale s velmi pozitivnymi ohlasmi:
    Ktora hra je simulator varicky lektvarov? Medzi herne cinnosti patri zhananie prisad, vybavovanie obchodu, deckbuilder ktory sluzi pri jednani o cenu.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    THINWHITEDUKE: zadam, bez bodu citil by som sa trapne, ze som asi dyslektik :D
    THINWHITEDUKE
    THINWHITEDUKE --- ---
    AZRAEL: Zadej, je to Diggles
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    THINWHITEDUKE: tak tu je to jasne, Wiggles
    THINWHITEDUKE
    THINWHITEDUKE --- ---
    THINWHITEDUKE
    THINWHITEDUKE --- ---
    THINWHITEDUKE: BOD
    GANDHI: Díky, co je to zač jsem věděl už z toho loadoutu před misí a marně jsem se snažil si vybavit název
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam