• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    THINWHITEDUKE
    THINWHITEDUKE --- ---
    VOZKA: Monaco? Coop heist věc co mám roky v knihovně, ale ještě jsem ji nikdy nehrál.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    UNREALONE: já nedávno koupil Battlezone 2 na GOGu v nějaké slevě, že to jen zkusím, a dohrál jsem to skoro jedním dechem. Pořád super.

    Sorry za OT
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    UNREALONE: Podle Moby games stejnojmenná hra na PC nevyšla a není to co myslím. Hint: na obrázku není záběr na okruh a pro hledanou hru není okruh nijak stěžejní.

    Pokud bys zjistil že hledanou hru znáš, tak můžeš znova, s náhodnými tipy ale kdyžtak počkej - jsem si jistý, že někteří odsud tu hru znají.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    VOZKA: eh... Monte Carlo? :⁠-⁠D
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SHARINGAN: Ne, ale můžeš znova. Dodám, že ta spojitost je velmi doslovná.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    VOZKA: Zkusím Just Cause 3
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Poznej název hry ze screenshotu z Google Street View:





    MATEEJ: čteme diskuzi okolo, pane kolego :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SHARINGAN: Might and Magic VI
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    VOZKA: musim říct, že jsem na chvíli znejistěl a pro jistotu to zapnul, abych si ověřil, že nekecám :)



    ruku s pochodní si pamatuješ správně, ale myslim, že byla až od sedmičky vejš... tu jsem schválně nepostoval, aby to nebylo moc obvious...

    můžeš zadat :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SHARINGAN: Tipuju Torchlight. Ale ten obrázek je divnej, přísahal bych že na něm byla ruka s pochodní.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SHARINGAN: diablo
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---


    Takto vypadá ikona jednoho z kouzel ve hře Might and Magic VI. Kouzlo, které v sérii patří mezi základní kozla ohnivé magie nese stejný název jako nejmenované akční RPG. O jakou hru se jedná?

    Doporučuju se tolik neupínat na vizuální nápovědu. Pro ty co znají MM6 zpaměti je to loženej klíč, ale pro ostatní to může bejt lehce red herring :)
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    UNREALONE: no vysla redux verzia, uhladenejsia grafika a online multiplayer, plus obidva datadisky v zaklade
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    SHARINGAN: uhadol si, aj zhruba tu leet verziu
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    AZRAEL: tenkrát mě to hrozně bavilo... nevím jak by to obstálo dneska. Některé nostalgické vzpomínky jsou mnohem barevnější než dnešní realita :⁠-⁠D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    AZRAEL: je to Valhalla, ale jak se to píše asi nedám... Va-11 ha-11a? nebo tak nějak? :D
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    UNREALONE: v ziadnej inej hre som nemal taky uzasny pocit z rychlosti, dobrej manevrovatelnosti a celkovej fyziky jazdy v jednotlivych vozidlach ak v tu.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    AZRAEL: bod
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    Ktora hra ma podtitul Cyberpunk Bartender Action? original nazov je v Leet speaku a trochu krkolomny, staci mi aj normalna verzia, zaroven nech je to hint
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam