• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    UNREALONE: Velmi dobrey zadavas!
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    DAVESADE: to je moje oblíbená hra Scarab
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Poznej hru podle screenshotu:

    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    VOZKA: Toto by sa mozno nestalo keby Hugh nehadal zasadne v piatok a potom sa no to nevysral na dva dni, lebo, hurr durr vikend :D
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DRAGON:
    KAOZZ: Sorry že se k tomu vracím, ale pro zajímavost proč jsem k tomu psal že to nikdo nedá: Tomáš Dvořák alias Floex je na Mobygames uveden jako autor zvuku k následujícím hrám: https://www.mobygames.com/person/553641/tomas-dvorak/

    U Samorostu 1 je podle mě napsaný jen proto, že k němu dělal nějakou hudbu do remasteru z roku 2021, v originálu je myslím hudba zkompilovaná odjinud (ale nepodařilo se mi to narychlo dohledat), takže to se asi nepočítá. Ale pak jsou tam hry Katapult a Asmodeus: Tajemný kraj Ruthaniolu z roku 1997, na kterých dělal Jakub Dvorský co později založil Amanita Design, a jelikož Floex podle nějakého rozhovoru začal skládat elektronickou hudbu nějak v roce 96 nebo 97, takže to asi nebude shoda jmen, a druhá zmíněná hra nějakou hudební smyčku obsahuje (ověřeno na youtube), podle mě je správnou odpovědí nějaká z těch dvou her.

    Případně, pokud ještě zvýším úroveň pedantství, by se dalo polemizovat zda vlastně k nějakým hrám dělal hudbu pod uměleckým jménem Floex - u Samorostu 2 a Machinaria byl určitě jako Tomáš Dvořák.

    Proti uznání Dragonovy odpovědi vůbec neprotestuju, jen říkám že to je zajímavější otázka než se zdálo a možná i než HUGH_BOYLAN tušil, a wikipedie někdy nemá všechny informace (nebo je nemá tam, kde by je člověk čekal - na stránce hry Asmodeus totiž Tomáš Dvořák jako spoluautor napsaný je).
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Příště si kecy o klasice nechám od cesty :)
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    A s třívteřinovým náskokem probíhá cílovou jako první DAVESADE a zadává :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KAOZZ: Dark Sun. Klasika
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Dark Sun
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    KAOZZ: bod
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    Která hra měla podtitul "Shattered Lands"?
    SID311
    SID311 --- ---
    KAOZZ: Ano
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    SID311: bod
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    SID311: Moonstone
    SID311
    SID311 --- ---
    Která hra měla podtitul "A Hard Days Knight"?
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    SID311: Známý také jako Ultima 0... zadáváš :)
    SID311
    SID311 --- ---
    KAOZZ: Akalabeth
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    KAOZZ: bod
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    Která hra měla podtitul "World of Doom"?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KAOZZ: trefa do cerneho, pane :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam