• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARANGAZOVANE UMENI / umeni vs. politika a společnost --- aktivismus, propaganda, kritika, subverze NOVÉ: 666
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    Fidel je prostě hero!!! Při srovnání s tím, co napáchal zbytek světa, zejména USA, by ho měli blahořečit. Článek vskutku hoden přečtení. A období po roce 2012 najednou začíná nabývat ostřejší obrysy....

    CESTY, KTERÉ VEDOU DO ZÁHUBY (Zamyšlení Fidela Castra, 21. března 2012) - czechfreepress.cz
    http://www.czechfreepress.cz/latinska-amerika/cesty-ktere-vedou-do-zahuby-zamysleni-fidela-castra-21.-brezna-2012.html
    GGG
    GGG --- ---
    Homo Oeconomicus
    Pojízdná socha, 31.3. 2012 Praha, CZ
    groupe guma guar
    http://gumaguar.bloguje.cz/

    HYNEK
    HYNEK --- ---
    Rozhovor se V518 v aktualnim NP:

    (...) Protože samozřejmě to není úplně dokonalý, systém je tady v hrozivým stavu, co se týká apatie lidí, korupce, zneužívání moci a tak dál. Ale na druhou stranu si myslím, že míra svobody je obrovská a kdo chce, tak může. Zrovna ta parta lidí co se motá kolem jakýhokoli aktivismu, kultury, ale i naše parta, parta výtvarníků nebo lidí kolem divadla a graffiti, které potkávám, tak my si podle mě žijeme úplně fantasticky. Všichni si děláme i říkáme, co chceme.
    Já fakt zastávám názor, že nežijeme v ideální době, ale žijeme zároveň ve velmi šťastný a spokojený době. Taky jsem si prožil období, kdy jsem společnost radikálně odmítal a měl pocit, že jsme na pokraji pekla. Čím víc ale stárnu, tím víc mi dochází, že naopak vždycky bylo hůř. A že taky může bejt hůř. Takže si svým způsobem snažím vážit toho, co máme, aniž bych přitom slepě zavíral oči před tím, co to s sebou nese za problémy. (...)
    A_UGUSTYN
    A_UGUSTYN --- ---
    sry zdali to tu jiz bylo
    Home # occuprint: posters from the occupy movement
    http://occuprint.org
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    buďte někdo tak hodnej a smažte tohle: SPIPI to je fakt ubohý
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    amen .)
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    My už spolu diskutovat nebudem, tím si můžeš bejt jistej.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Jistě, Václav Morávek, jestli se nepletu. Ale on by, potom, kdyby si přečet ty tvoje kydy, zcela jistě pochopil a .. možná by ještě přihodil, partyzán :)

    Nic, končim tuhle "diskuzi", jednak sem nepatří, druhak to stejně nikoho nezajímá a nakonec mě nebaví se nechávat urážet od nějakýho jelimana z internetu, kterej ani pořádně neví, co píše. Jestli v ní chceš pokračovat, stává se z tebe aspirant na ignore. Víc asi není třeba rozvádět, kapiš?
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    Spipi, prdel si z tohjo můžeš dělat jak chceš, že se mi ty mrdko navážíš do rodiny bych jako součást internetovýho hrdinství pochopil, že máš sexistický kecy, ty tu má (sice opačně) každej druhej, ale dělat si prdel z lidí, jako je V. Morávek, je už i na uklidněnou diskuzi moc, doufám že máš větší koule než ego, pravidelnej návštěvníku wokshopů v crossu.
    SPIPI
    SPIPI --- ---

    „I am going to shit my pants.“ Béma řeší už i britský The Economist - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/the-economist-a-odposlechy-bema-d3e-/domaci.aspx?c=A120330_120258_domaci_jw
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    faktem taky zustava, ze on tuhle diskuzi zavedl do mist, kdy moje rodina udajne vesela nejaky vlajecky, ktery nevesela a i kdyby tak nevim co to vztahuje na me. pokud ovsem neni priznivcem dedicne viny, coz podle jeho postoju mozna i je.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KLEMPERA: neviem co je zac, fakt je ze si debatu o komunizme a amerike spojil s invektivami proti nemu z oblasti postojov voci zenam.
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    Tahle adolescentní nenávist k Americe je fakt roztomilá, snad každá druhá země na světě by si to zasloužila desetkrát víc ale ne, tyvole mederní punky nenáviděj ameriku.
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    AZRAEL: Já na něj sexuální kontroverzi nesypu, sám přímo v tomhle foru mlel sexistický sračky, pár stránek vzad si to klidně můžeš přečíst.

    "ale u vás se asi vyvěšovaly ruský vlajky" a tohle kydání pomluv asi není (on mojí rodinu nezná, já ty jeho kecy četl).
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    KLEMPERA: vole, pouzivas klasicku americku politicku taktiku. na kazdeho supera treba nakydat sexualnu kontroverziu.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    vole :)
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    neříkej mi vole.

    Z takovejch sexistickejch pablbů se mi otevírá nůž v kapse.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    si asi trochu pleteš pojmy vole .)
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    SPIPI: Tak pro pomalejší ještě jednou.
    1) ne u nás se ruský vlajky nevěšeli, ono v té době by ani věšení ruských vlajek zas takový efekt nemělo, v té době se spíš věšeli vlajky sovětské a ty jsme nevěšeli. Jinak gratuluju ke snížení se na úroveň uhrovatýho Klausovce, křičícího na každýho že jeho rodiče určitě byli studenti vumlu s rudou knížkou v kapse, navíc ještě v situaci, kdy zaujímám postoje spíš protisovětské. Ukřičenej blbeček se tomu říká.
    2) A ani trošku tě neudivuje, že ta propaganda je nachlup stejná? To není žádná subverze, žádnej odpor zdola, to je satátní propaganda, že prostě i za záškrt Vašeho dítěte (nemoc vašich brambor) můžou zlý imperialisti z USA.
    3) čemu nerozumíš na tom že jsi sexistickej ubožák zralej na tečku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam