• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARANGAZOVANE UMENI / umeni vs. politika a společnost --- aktivismus, propaganda, kritika, subverze NOVÉ: 666
    MTO
    MTO --- ---
    FIDEL: bingo!


    CROME
    CROME --- ---
    MTO: to je moc pekny co tu vypravis, nicmene je fakt, ze prilis jednoduse skaces na spek a skepse ci kriticke mysleni je ti az prilis vzdaleno. zijes ve svete kde tvoje kamoska L. Prochazkova nema problem harasit s otevrenyma fasounama,antisemitama z D.O.S.T. NWO a podobnejch spolku a sproste u toho pokrikovat No passaran, ve svete kde ruskej kleptokratickej a cim dal vice statne kapitalistickej rezim nadsene podporujou jak komunisti a jiny autoritarsky levicaci, ultra-nacionalisti, konzervativci a podobna verbez napric Evropou.Tuhle jsem nekde v restaurantu poslouchal naky stary bolseviky jak chvalej nazory prof. Vaclava Klause a jakym prirozenym spojencem se pro ne nakoec stal....jo svet se posral a s idealama napravo/nalevo si vsichni akorat jen vytiraj prdel...

    MTO
    MTO --- ---
    CROME: presne to sem cekal. jeste si musim precist tady FIDEL: odkaz...

    hele ja ziju od svych 16 let ve lzi ze tu nikdy kapitalismus nebude, do nato nevstoupime...
    bondy se to snazil rict,ale...

    je to smutny, ja sem jen lopata co ma pochopeni pro mejlu kterymu doslo k cemu byl zneuzitej, magora ze nevi jakym zpusobem bojovat ( i kdyz ve svy vypitosti tu chtel radar), proti bolsevikovi to bylo jednoduchy, ale ted je to tezky - samozrejme ze bojovovat proti establishmentu je pro umelce to nejdulezitejsi, pokud neni loutka.

    chartu podepisovali lidi nejruznejsich presvedceni, katolici, komunisti, krestani, pravicaci, delnici, umelci...
    a o to tu imho de. jestli si myslis, ze nejak sympatizuju s pravicakama nebo s kremelskou propagandou tak se mylis...
    proste patrim k te lidem co vidi ze je neco spatne. na pivo s bartosem bych nesel, ale s rodinou lenky prochazkove se znam velmi dobre :-)

    volit x let nechodim, posledni stace byli pred 10 lety zeleny. moje srdce bylo vzdycky vlevo a prvni maj byval pokud sem byl v praze cerveno-cerny

    jsou to paradoxy, samozrejme ze ti kdo tvrdi ze jak ty rikas "alternativni" rozumej, konspiracni teorie a Keremelska propaganda... servery nechodi to ctou taky. je to jako s tim tvrzenim o masturbaci...

    jenze je tezky si pripustit ze to pisou pravicaci, ze jo?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    EDEN: tak diky za hodnotny prispevky do diskuze!
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    SGNLR: vrele diky za tu citaci, to se musi archivovat podobny skvosty: "bytostne citim", "stal jsem se realnym anarchistou" a dokonce takrka baumanovsky receno "silná, tekutá společenství";) Top 09 rikas jo? - snad mne to nedozene po dvaceti letech k volbam;)

    a tady neco vlastne celkem hodne k veci:
    Proč dnes už není žádná revoluce možná? | A2larm
    http://a2larm.cz/2014/12/proc-dnes-uz-neni-zadna-revoluce-mozna/


    CROME
    CROME --- ---
    MTO: "alternativni" rozumej, konspiracni teorie a Keremelska propaganda...
    MTO
    MTO --- ---
    JAKUBV: nerozumim posedlosti proti alternativnim mediim. ale budiz.
    prijde mi ta reakce vzdy, jako kdyz se nekomu bori babovky z pisku nebo nebo kdyz prichazim pomalu o iluze, ale nedokazu si to pripustit :-)

    btw P. Zantovsky pise taky pro

    Petr Žantovský
    http://neviditelnypes.lidovky.cz/novinari.aspx?idnov=1419

    Petr Žantovský | czp Redakce komentátorů
    http://www.rozhlas.cz/lide/czp_komentatori/_osoba/2524

    tak to taky doufam bojkotujes ;-)
    JAKUBV
    JAKUBV --- ---
    MTO: minus za PL a dopisovatele protiproudu zantovskeho, ne za kritiku cerneho:-)
    MTO
    MTO --- ---
    Zkušený novinář se zhrozil nad výroky výtvarníka Černého v ČT: To je v žánru nějaké grotesky! | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
    http://www.parlamentnilisty.cz/...yroky-vytvarnika-Cerneho-v-CT-To-je-v-zanru-nejake-grotesky-348886

    "David Černý byl dalším z řady hostů v publicistických pořadech České televize, u nichž se zamýšlí, proč jsou k určitým tématům vůbec zváni. V tomto případě mohlo být důvodem jen časté chrlení urážek na hlavu státu. „Nevím, jestli toto je kritérium, podle kterého by se měli zvát do veřejnoprávní televize lidé, od kterých bychom očekávali nějaký odborný úsudek. Pan Černý tyhle moje obavy z toho, zda je, nebo není odborník, potvrdil. Pronesl tam větu, budu ji parafrázovat, že Zeman se dopustil vlastizrady – ve smyslu, že je propagátorem Ruska – neboť to napsali v listu Washington Post, že je předvojem Putina,“ připomíná Petr Žantovský."
    EDEN
    EDEN --- ---
    SGNLR: na prve dve otazky odpoved najdes ked sa posnazis, ten zbytok retorickych vykrikov vratane analyzy reklamnej kampane ztohoven na fb spolu s konspiracnym okienkom do pozadia ich financovania smeruj na niekoho ineho s tym ti nepomozem
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    to vlastne ani nevim jestli tady lustrovaci levicacky kadr-policii neuniklo, ale nam zahorklejm bejvalem clenum (co sou spinavy levicacky fetaci, co to nikam nedotahnou a maj zahorkly ega) to teda neuniklo!

    ze si hovnka pozvali Sveraka? ORLY?? kryptoanarchisti si zvou na pokec debila, co chce za autorsky prava soudit kazdyho koho muze, je konem OSA a snazi se potopit servery jako uloz.to apod...to je teda fakt desne kryptoanarchisticky hosi.buranstvi a diletentstvi je jednou z hlavnich ctnosti Ztohoven, hned po bezpaternosti

    a pan Tyc je prej realny anarchista pise na svym FB.doporucuju vsem nerealnym anarchistum, at si to prectou:)za mejch mladejch let byli ve Ztohoven anarchisti sikanovani, urazeni a fuhrer se jim smal a hlaska o levicacich byla v ramci skupiny urazkou.ja osobne a zejmena nejmenovany dalsi clen skupiny sme podobnejma slovama byli urazeni docela standartne.to bylo v dobe kdy vetsina skupiny volila TOP09.ale ejha, ted sou to anarchisti LOOOOOOOOOOOOOOOL

    Roman Tyc, 18.10.
    "Jedny volby končí, další začínají ... když se nevolí, tak se o tom dlouze hovoří. Jedny volební kampaně končí, další začínají. Peníze tečou, ty peníze, které politici vybírají pod hrozbou násilí od těch, kterým slibují krásnější budoucnost.

    Mockrát jsem se zamýšlel nad tím, proč se tak obrovská masa židů tenkrát nevzbouřila a nechali se v klidu, s kufříkem v ruce vystěhovat a nakonec zavraždit. Mockrát jsem se zamýšlel nad tím, proč i v současnosti tak obrovská masa lidí věří těm žvástům, že "to" je pro jejich dobro a s pocitem, že může něco změnit, že tato strana něco změní, vhodí pouhý papír do bedny co mi silně připomíná odpadkový koš.

    "Nově" zvolená skupina politiků odkloní toky peněz žádaným směrem, během pár let zruší co zdlouhavě prosadila jejich opozice, a zbytek času věnují populistickým gestům.

    Ano, stal jsem se reálným anarchistou. Bytostně cítím, jak se mě volby netýkají, zároveň mi chod společnosti není lhostejný a vím, že nejsem v tomto myšlení sám.

    Je potřeba vytvořit státu konkurenční platformu - to je jediný legitimní způsob. Stát, pokud je opravdu demokratický, toto musí akceptovat! Pokud ne, potvrdí pouze to, že se v r. 89 změnil režim ale systém přetrvává. Současné geopolitické rozdělení světa pozbývá významu. Na síti vznikají silná, tekutá společenství ... doba zásadních změn přichází."
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    EDEN: nemohl bys uz napsat neco co ma jakoukoli vypovedni hodnotu prosim?co rekl curak na baraku o kom?co rikas ty?co vubec Ztohoven chtej, kdyz se proto spojej i s Putinem?zacina to bejt jasny, kdyz si budou cist z fasisticky literatury.co taklhle na pristi session pozvat Generaci Identity?ja myslim, ze by to mohla byt dalsi smysluplna synergie

    kdo je samozvana intelektualni elita?aktivisti, novinari a umelci co nedelaj za bambiliony sou teda urazeny ega a jediny hlas co ma silu je ten, co je sponzorovan a tak si muze zasponzorovat i reklamu na FB(je to krasa, ze si hovinka zaplatili na FB ten prispevek s posprejovanym barakem-sou to holt reklamkari kazdym coulem, co umeji anti-reklamu puzit ve svuj prospech)

    neumej lidi ze Ztohoven opravdu cist a davat si veci do souvislosti?jinak by jejich program nevypadal jako referat prumernyho gymnazisty, kterej si v hlave dela gulas mixem MTV, graffiti videji a "legendarnich knizek"(opravdu Randova??-se posrali!!!!)

    a jeden kviz nakonec: co maj spolecnyho fizlove z protiextremistickyho, miliardari, Randova, Sverak a lidi co delaj reklami kampan ANO?

    hadej hadej hadaci!
    EDEN
    EDEN --- ---
    SHM8: tak asi moc pozorne necitas ked mas pocit ze prave toto bolo zmyslom toho co som tu pisal :) a ani tie dichotomicke ultimatne zavery moc nepomahaju...
    SHM8
    SHM8 --- ---
    když už jsme u toho lustrování, projel jsem si stránky tý org, který ta m pořádá tu sociálně darwinistickou přednášku, a tady ke globalizaci maj nějakou extra kýčovatou prezentaci přímo od MS.vítězství individualismu..
    Globalizace, technologie a lidé - Students for Liberty CZ
    http://www.studentsforlibertycz.cz/multimedia-archive/globalizace-technologie-lide/

    EDEN: ..ty jsi nám sem přišel říct, že nemá smysl se o tom bavit.. pak nevim, co tu ještě děláš.. máš pravdu v tom, že aby někdo někomu něco "zakázal" dělat, to by muselo bejt trošku jiný kafe, nic takovýho se ale neděje.. jsem si ale jist, že to, že se k tomu může vyjádřit naopak kdokoliv, je to naprosto vpořádku, a ty to budeš muset ustát, nebo si jít po svejch...
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    bohužel nic neříkáš ani nezděluješ ať se snažím chápat sebe víc
    EDEN
    EDEN --- ---
    SHM8: no mne to ze to je pre verejnost automaticky nepredikuje povinnost si to nejak ideovo obhajit pred samozvanou intelektualnou elitou co som uz pisal, viac asi nema vyznam o tom bavit lebo niektorym sa tu nenavistou samovznieti cervena knizka
    SHM8
    SHM8 --- ---
    EDEN: já jsem si nevšiml, že by tu někdo říkal, co kdo má dělat... jediné co tu vidím je, že tu dost často levičáci - ale nejenom - poukázali na tu diskreditaci ústřední myšlenky v samým zárodku a jediné co je odpovědí, je, že je to soukromý projekt a nikomu do toho nic neni..tohle bych chápal, kdyby to nebyla věc pro veřejnost.. reakce je ale taková, jako když je mi hrozně nepříjemný na něco odpovídat, protože bych to sám před sebou neustál, tak radši napíšu, že do toho nikomu nic neni - vyhnu se odpovědi.. u ryze soukromejch věcí to může být, pokud je ale něco s názvem Paralerní Polis, pak to mohu bránit soukromím leda před státem, kterýmu je to navíc buřt, ale před veřejností? mě spíš přijde, že ten, kdo tomu dával tu myšlenku, toto podcenil, protože to pro něj příznačně neni důležitý, z pozic jinejch je to hodně slabý místo.. ono, kdyby to pojmenoval-i jakkoliv jinak a nesvazovali to přímo s tou původní myšlenkou, na férovku řekli tak jak to je, zůstanou mezi kritikama pouze ty nejvíc radical levičáci a další to budou respektovat, protože nikdo tu neni čistej.. podobně si to vyžral i w518 za ten Budvar, jakkoliv je ten samotnej počin nad poměry kvalitně zpracovanej..
    NOIK
    NOIK --- ---
    bože to jsou žvásty to snad ani neni možný:)
    EDEN
    EDEN --- ---
    SHM8: je to sukromny projekt, je na vlastnikoch kto im to financuje a je ich vec akym smerom sa bude uberat, to zrejme maju problem pochopit kolektivizmom poblazneni jedinci ktori sa tvaria akoby si niektore metody a frazy moralne sprivatizovali a maju grant blahosklonne rozhodovat kto je ich hoden a kto nie, co je mne osobne na smiech ( o to viac ked sa to da do kontextu s ich ideami). no a ten curak na stene je potom krasnou deklaraciou ich frustracie :) osobne je mi jedno ci si niekto organizuje prednasku o randovej alebo o bakuninovi ci hitlerovi, co mi naopak dost vadi je ze si nejaky curak ide narokovat co niekto druhy smie a co nie takze sa asi zhodneme :)
    SHM8
    SHM8 --- ---
    EDEN: do malování čuráka mě netahej, ačkoliv pod tíhou nových informací se nad tim asi přiliš pobuřovat nebudu.. navíc, pro tuto formu komunikace musí mít pochopení i leckdo ze ztohoven, resp. kdo jinej, ne?
    ..jak ty se stavíš k tomu, že takto profilovanej projekt, je podporovanej z principu způsobem, kterej je v ten moment v protikladu s původně deklarovanou myšlenkou? nebo jak to vnímáš..?
    jsme na diskusnim serveru, chci jen diskutovat a něco zjistit...oba snad uznáme, že plácat se tu zakomplexovanými chudáky nikam moc nepovede, stejně jako další urážky, že? nevim jak tu má nastavenou laťku místní admin, ale tušim, že za to, že dalším nebudeš přikyvovat, za to tě nevyhodí.. a jestli jo, tak jdu taky..

    ..osobně se ti přiznám, že pokud někdo rozjede něco takovýho, je to super, byť to neutáhne z vlastní kapsy..to že si to zvládne zařídit, to je skvělý.. ačkoliv o tom nic moc nevim, tak zjištění, že se z toho klube nějaká pravičácká platforma, z toho taky dvakrát blahem neskáču, sic autor paralerní polis byl taky pravičák a jeho názory poměrně respektuju oproti třeba VK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam