• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARANGAZOVANE UMENI / umeni vs. politika a společnost --- aktivismus, propaganda, kritika, subverze NOVÉ: 666
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VEX: Tak se nauč pořádněá se se ohradil akorát k tomu "syrovýmu anarchismu" - Týce klidně úplně vynech.
    VEX
    VEX --- ---
    ADAMIRA: Nevyhraňuju se, tak si svoje soudy aplikuj na někoho jinýho. Jen mě zajímalo co je za problém. A dozvěděl jsem se teda, že Týc je kokot. Takže díky za objasnění.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    RUDOLF: Vždyť píšu, buď se ti ta akce líbí bez jediný výhrady, nebo seš Ovčáčkův spolubydlící a se Zemanem znásilňuješ uprchlíky. ;)

    V jednoduchosti je síla!
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Samá silná slova;-) Ale jasný, buď jsi s náma nebo proti nám.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    S_TEJK: No během 3 dnů tu asi na 50 lidí chtěl poslat "svoje cikánský kamarády z Pankráce" - jako bacha na to :-)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    ADAMIRA: mýlíš se, egokokot, za víc nestojí ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    S_TEJK: Pravda je, že at se na to snažim koukat jako na "akt" a nesledovat to, kdo za tím je, pan Týc, po tom co jsem viděl ten dokument s ním (von je teda vopravdu třída) a četl tady jeho myšlenky, tomu teda dodává hodně divnou pachuť.

    Ale zase bych ho nerad tady pomlouval, přecejenom strávil 30 dní na Pankráci a nechci se jednoho dne probudit s uřizlou hlavou koně v posteli :-)
    NOIK
    NOIK --- ---
    spíš než syrovej akt anarchismu to je PR kampaň na bitcoinovou kavárnu Paralelní polis:)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    nechápu, že nechápete, že Ztohoven jsou z pohledu angažovanýho umění už dávno jen sračka

    a že s animozitama to nemá zas tolik co dělat, i když Týc je pochopitelně, jak se několikrát ukázalo i nyxu, úplnej debil ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VEX: no to je syrovej akt anarchismu jak stehno, úplnej Fučík, ač se mi tahle akce líbila (i když chápu že tady člověk naprosto souhlasí nebo je Zeman), až mu hodí do auta nějákou "petardu" tak si ase můžem začít povídat o syrovym aktu anarchismu
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    RADIQAL: Starý osobní animosity přetrvájí i v tomhle doupěti kritického myšlení;-)
    VEX
    VEX --- ---
    RADIQAL: Taky by mě zajímalo proč zrovna v tomhle klubu někomu vadí tak syrovej akt anarchismu jako je rozstříhaná standarta.
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    RUDOLF: proč to dostalo 7 mínusek? nelíbí se vám ten projekt nebo to je jen řevnivost různejch pražskejch kavárniček?
    MTO
    MTO --- ---
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    PSH - FUCK OFF (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=HsSqLjQnjCY
    GGG
    GGG --- ---
    „Zbavme se jazyka nadřazenosti.“ Creepko uvede showcase NON Records | Wave News
    http://www.rozhlas.cz/...a/zbavme-se-jazyka-nadrazenosti-creepko-uvede-showcase-non-records--1626926
    REZZ
    REZZ --- ---
    SGNLR: je to film? ale taky nevim jak to dat dohromady https://m.facebook.com/events/1869662833261228
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    RADIQAL: Prihodim 500 bitcounu,kdyz mi to nekdo polopate vysvetli:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam