• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CISTICZRichard P. Feynman
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GUMAGUAR: to nemyslíte vážně mi přijde na začátek lepší. je možný, že ho v druhý bude unavovat povídání o raketách, které je sice psané tak, že najednou je odborník na rakety každej, ale myslim, že historky ze života a la student mdlého rozumu hledající mapu kočky jsou zrpvu fakt zajímavější
    MOYYO
    MOYYO --- ---
    mne se strasne libi ten report z challengeru v ty druhy
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    CODEAS: pokud nejseš fyzik tak určitě dej pro začátek To snad nemyslíte vážně pane Feynmane
    z těch čtivějších je taky kniha Snad ti nedělají starosti cizí názory
    WENCA
    WENCA --- ---
    :DD
    MOYYO
    MOYYO --- ---
    ajooo vlastne :)
    v ty soutezi na cem total vybouchnou je feynmanuv diagram, kde na jedny strane leti muon, na druhy elektron. sheldon a leslie nevedi, coz je kravina, protoze je to jeden z prvnich prikladu v uvodu do QED pro debily :) scenaristi mohli zalistovat v ucebnici trosku dal, kdyz uz z nich delaj takovy borce :)
    WENCA
    WENCA --- ---
    MOYYO: Nene, v 16tim dile poradaj Leonardovi narozky. A Howard mu chce dat podepsany Feynmanovy prednasky. I kdyz ta soutez se da vlastne taky pocitat. :)
    Muon-electron scattering nevim co je. :)
    MOYYO
    MOYYO --- ---
    myslis tu soutez a muon-electron scattering? :)
    WENCA
    WENCA --- ---
    Uz jsem myslel, ze v Big Bangu nezminej Feynmana, ale nastesti to v 16tym dile Howard napravi. :)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Děkuji všem za tipy,
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    PANAAK: pripojuji se k tehle knize! ;)
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    CODEAS: ja bych doporucil zacit timhle: http://www.kosmas.cz/knihy/101444/to-nemyslite-vazne-pane-feynmane/ a pak vschno ostatni.. .)
    WENCA
    WENCA --- ---
    Nejprve si uvědomit, proč chci, aby se studenti právě tohle naučili a co přesně mají umět. Jak je to naučit, to už vyplyne více méně samo.

    Stejne to byl kurva dobrej filosof. :))
    WENCA
    WENCA --- ---
    MOYYO: Jsou to jenom ty uvodni netechnicky prednasky z Feynmanovo prednasek.

    CODEAS: No zrovna ta nova knizka by byla asi dobra. :) Tohle: WENCA:
    MOYYO
    MOYYO --- ---
    o povaze fyz. zakonu rekl bych, ale u nej muzes zacit temer odkudkoliv :)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Kterou z knížek mi doporučíte pro začátek. Fyzika mi přijde zajimavá, nejsem fyzik, tohle mi přijde jako skvělá cesta něco nového se dozvědět. diky
    MOYYO
    MOYYO --- ---
    WENCA: pripadam si jak nadrbanej cokl :)
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    SARNEGARTH: hezkeeee
    SARNEGARTH
    SARNEGARTH --- ---
    ad pocet dilu prednasek: ono to skutecne asi vychazelo v ruznem deleni. viz:
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/92/Feymanlibrary.JPG
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam