• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARVISUAL ERROR & NOISE & GLITCH
    HOOLIGAN
    HOOLIGAN --- ---
    JIMMI15: JIMMI15: JIMMI15: nice 'n' cool!
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    mozna by to bylo zajimave udelat s dvema obrazkama, ktere jsou podone, nebo stejne s rozdilnou kvalitou komprese.
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    JIMMI15: nj, to je ale vysledek, ktery sem videt nechtel .) asi mam moc prilis bujnou kyberfantazii.
    UF0UN
    UF0UN --- ---


    takhle nejak to vypada jestli te to zajima. :)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    UF0UN: ja se jednou pokousel spojit zacatek jednoho obrazku s koncem jineho, ale ac jsem se snazil pomerne hodne, nikdy mi to zadny prohlizec nezobrazil.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    ma smysl menit jenom kvantizacni tabulky nebo psat nahodny balast do dat. ale kvuli tomu huffmanovi se zmeni vsechno za zapsanym datem
    asi nejjednodussi by bylo spojit dva obrazky, jeden rozbity druhy ok nejakou maskou jestli chces vypadek jenom na casti. to bych mohl vyzkouset udelat v pd, me tak napada :D
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    JIMMI15: dobrej napad :) jsem byl tak zaslepenej tou moznosti prohnat to 'vlastnim' skriptem, ze me nenapadlo do toho zapojit nejaky grafciky aplikace :))
    MIZUKI: pekny, urcite prostuduju, tohle tema me zajima. jen ted nevim jen jestli si pomuzu, kdyz UF0UN rika, ze to nelze...
    UF0UN: na B) se mozna casem vrhnu, ale spis me laka C) ...
    nema teda nekdo tip na takovej fuzzer pod widle ?
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    KORINKOWICZ:
    1) nejde
    2) aby to neshazovalo prehravac, potrebujes bud a) pouzit prehravac odolny proti chybam (pokud film shodi player, je to celkem kriticke, protoze buffer overflow etc..) b) nastudovat si strukturu kontejneru a kodeku, a pak menit video data, u kterych vis ze ti nezpusobi chybu3 c) likvidovat bytes v souboru pomoci nejakeho fuzzeru (zzuf), kde si muzes nastavit parametry
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    KORINKOWICZ: navodem by ti mohlo byt nastudovat strukturu formatu a vedet, ktery bajty menit. chce to ale asi trochu studia
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    KORINKOWICZ: 1) dle meho ne, jedine ve photoshopu a kopirovat jenom casti (vyrezy) obrazku.
    2) musis zkouset a hledat .)
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    inspirovan timto navodem na glitche zkousim neco pekneho vytvorit :) bohuzel mi neni znama struktura jpg nebo videosouboru, takze je to takovy strileni do prazdna. budu rad za postrehy k nasledujicim dvema tematum, pripadne za jiny metody nez ve vyse uvedenym (a asi dost provarenym) odkazu:
    1) jpg ---> zajimalo by me, jestli jde udelat takova chyba, ktera zpusobi jen lokalni glitch a neporusi dalsi tok souboru...
    2) video s midvid kodekem ---> chtel bych udelat hodne poruseny video, ale podari se mi bud poruseny malo, nebo na druhou stranu tak moc, ze uz nejde prehrat... v horsim pripade mi to shodi wokenni explorer :)
    XXANTENAXX
    XXANTENAXX --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NOIK
    NOIK --- ---
    JIMMI15: jo je to tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam