• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARVISUAL ERROR & NOISE & GLITCH
    DEUTEL
    DEUTEL --- ---




    TAP
    TAP --- ---
    AcdSee 2.4 gifglitch

    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    sice zadny pure glitch, ale aspon glitch alike. man ray.

    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    z beflixu, cili asi zname, ale ja tenhle kousek objevil az ted:

















    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    JIMMI15: no kdyz to mas ve voku tak se s tim neda ani moc dobre machrovat. kor kdyz clovek nema kridla
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    a kamaradka ma zase na laptopu takovy krasny vertikalni barevny polopruhledny pruh pres cele lcd. da se s tim dobre machrovat (jako kdysi ja tenkrat s rozbitou klavesnici), ale moc prakticke to neni .)
    MIZUKI
    MIZUKI --- ---
    dneska jsem zazil visual error live, asi pul hodiny jsem videl takovej duhove barevnej hejbaci glitch, jak nejaka digitalni pijavice. nevim jestli to souvisi s tim ze mam v praci na pozadi uz docela dlouho evilpatternik a nebo jen s tim ze jsem o vikendu zas moc nespal a cucel do illustratoru, ale bylo to hezky. jen desne neprakticky kdyz zrovna potrebujete videt. skoda ze to neslo zaznamenat :)
    TEA_OF_CUP
    TEA_OF_CUP --- ---
    KHALAVERA: to je skvělý
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    KHALAVERA: vyzkousim :)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    KHALAVERA: jeee, dobra ficura!
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    KHALAVERA: Iphone umi lomo!
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---


    The cheap CMOS sensor of an iPhone does not expose the whole thing at once, it scans from left to right. If you take a picture of something that moves very fast (like an airplane prop) you can get some crazy pictures out of it since each column represents a slightly different time.
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    KHALAVERA: tak tenhle je boží
    ASM
    ASM --- ---
    JIMMI15: tos to jsem nezapsala...elita...to by me taky bavilo 8)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    je to sice trosku mimo ideovy zaber tohoto klubu, ale ten clovek pouziva spoustu analogovych postupu destrukce a modifikace fotek. treba posouvanim ve scanneru. krasa.
    http://www.flickriver.com/photos/toluen/popular-interesting/
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    divx web player dělá dobrý glitch (aspoň u mně pravidelně) - když se spustí screensaver, tak to rozmrdne celej systém. paráda, restart needed.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam