• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    btw asi to bude necove stylu Turnera z Count Zero
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    btw o vikendu probehl onen Hamburgsky Zavod Sebevrahu. z 8 ucastnicich se posadek dojely 2 a tym Prokletych, jak si rikaji nasi hrdinove, to vyhral. I kdyz clun dotahl do cile vrtulnik rizenej autopilotem, kterej po zasahu z ANDREWS taky nebyl uplne v poradku. Ale v lepsim nez rigger :) Podrobnejsi report az budu it cas. 3S meli velkou sanci do finalniho souboje zasahnout, ovsem neporadili si s oblasti zamorenou nervovym plynem, ve ktere nebylo mozne pouzit dalkove ovladani (ECM spolehlive odrusilo uplne vsecky signaly a clun uvizl v ulickach toxicke zony. jedinej kdo tou zonou prosel byli prave runeri protoze je odtamtud zavcasu vytahl vrtulnik a ponorka tymu Trpawana (ta ovsem dotala zasah protiponorkovou raketou, EMP a jen jejich vynalezavost a K/O dovednosti jim umoznily dorazit do cile s rucnim pohonem :D)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    to je f poradku ne :) a cicmat se nehodlam ani ja. A doufejme ze ani nase charaktery :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    JVMLOK: pockej z5.... jak bezpecnej sex ??cicmat se stebou nebudu na to zapomen :).

    tak ja nesjem sketa abych roznasel tak nebezpecnou nemoc mezi lidi
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    JVMLOK: no nevim este se ani neprojevilo jestli to mam a 14 dni je pry minimalni doba teto nemoci.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ja priusnice taky mel takze v poho. a za 14 dni uz budes i zdravej ale je hezky zes to rekl neni nad bezpecnej sex :-D

    SORBAK: postavu poslu cobydup
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam