• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dobry to bylo...

    infuckingvisible... ;o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: ja jsem v runu nic moc nevykonal, notoriety za ten verejny utok si asi zaslouzim a street kredit za to 'predstaveni se' asi taky. za oba bonusy dekuji. Jestli mam dostat mene nez tri kredity, muzu si je skrtnout...

    ovsem Sorbak se Spiderem byli jak dva kohouti na jednom smetisti :o) , takze nepredpokladam Sorbakovu ochotu neco menit :o)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    hej kdyz je ted cas nedomluvime se nejak jednottne na tom jak bude fungovat matrix ?? ad si v tom udelame poradek ?:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: slusnosti je zavolat, ze neprijedes. kdyby se takhle choval kazdej z hracu, zase by se to rozpadlo, protoze by nikdo neprijel a nikdo se ani neozval, tos nemel pet kacek na zavolani Sorbakovi nebo me? :/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: taku uz jsem napsal :) i ja dik no :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze dekuju vsem zucastnenejm za hrani. Omlouvam se za vysoko hazejici kostky, stejne jako, za ponekud prebujele kulisy k me neresti, alespon to druhe uz se nebude opakovat, snad se nikdo nelek, pokud jo, tak snad nezacne koktat.
    No nicmene zitra, nebo tak, se pokusim shrnout co se tam vlastne stalo, muj run se isce trosku natah, pac jednu chvilku byli vsichni naprosto mimo, at uz z alkoholu, nebo z nepozornosti, ale dohralo se to alespon na 3/4 uspesne. Quest zachrany devcete byl splnen, probehlo par zajimavych souboju a dokonce jedna sebevrazda kouzelnika, nicmene bohuzel nikoho nezajimalo [za danych okolnosti], co vlastne se na ostrove stalo a delo, takze nebylo mozne dovykladat pribeh a dobre hracum i postavam tak :))) rozhodne totiz bude pokracovani.

    Ad Sorbakuv run: myslim, ze i kdyz ma postava byla hodnocena jako slaba a neschopna, zahral jsem si ji na 100% a velmi se bavil, jen skoda, ze pan GM uz kekonci nebyl sto rozdat karmu nejak poradneji, ono zaprve davat postavam, co hraji jednou za pul roku po trech bodech karmy, neni prilis ucelne, pac nikdy vlastne karmu nevyuziji, setrit tri roky deset bodu, to asi znechuti ledaskoho. Zadruhe rozhodne nebyly zasluhy vsech hracu a posatav stejne a zatreti udelovani karmy, alespon prom me, slouzi jako shrnuti, co se vlastne stalo a kdo za co muze, pro dalsi pouziti, coz GM doporucuju vzdy delat.
    Zapisu i tenhle run a dovolim si poprosit o prehodnoceni karmy jak pro Obrazka, Tak pro me. Burkhar byl ohodnoceny dobre, jen to -1 k notoriete, za to, ze zastrelil "bezbranyho", kterej schodou okolnosti miril nasim smerem kalasnikovem a chystal se strilet.... no :)
    Kazdopadne oboji dobre hrani a bavil jsem se docela dost dobre.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    diky zapekny vikend :o)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    no ja se yustanu venovat manzelskym povinnostem :) takze priste.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Sorbak a Overdrive uz sou na ceste...
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    v jakej cas se hraje ??
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hned!
    no defacto je mi to jedno, dokonce je mi i jedno, co budes hrat, jen aby to nebyl nejakej protestantskej, anarchistickej, symulantskej neschopa s prebujelym egem.
    pokud se Ti to podari, muzes klidne hrat taky :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A kdy je dedlajn pro postavu? ;o)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: Já chodim stejně raděj do Vymrdaný Ryby, ve Zkurvený to smrdí! ;o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    svetoznama a oblibena, vsemi dozkousena DUHA, patentovano barmany od Zkurvene Ryby

    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    jejejejejeee uz se nam to blizi ja uz si tak dlouho poradne nezarunil ze nebudu moct dospat :)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: pekne... tu politickou zapletku jsem nejak prehledl :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo udelal jsem trosku neco s anketou
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jsem dneska konecne dovymejslel co a jak, zajimave, docela jsem se pobavil. Uz dlouho jsem se Shadowrunu nevenoval, ale konecne jsem se do toho zase dostal tvurci naladou, dovolim si jen na hrubo shrnout minule runy, ktere jsem masteroval a odehravali se v SinCity:

    Rasova odoved aneb SinCity se predstavuje
    Ukol je veskrze snadny. Najit a dovezt Johnsonovi trpasliciho technomancera. Jasny, snadna prace, dobrej plat.
    Postavy [prokazatelne Hnusak a Mato, neprokazatelne troll Burkhar] se vydavaji na pohreb kohosi z trpaslici rodiny technomancera Jidase, procez si az na posledni chvilku vsimnou, ze o nej zrejme maji zajem i dva maskovani, magicky aktivni muzi, kteri stoji opdal.
    Situace se mirne zvrhne, kdyz oni dva muzi vysypou nekolik magickych es z rukavu a nez se mili moji vzpamatuji uhaneji s trpaslikem podpazi do vnasedla a opousteji bojiste. Z nejakeho duvodu vsak vznasedlo havaruje prave nad trpaslici ctvrti.
    Postavy tedy sedlaji svojich bujnych 140 oru vypujcenych od trollova pritele a jmou se trosecniky pronasledovat.
    Nejaky cas se motaji spletitymi ulickami zidovsko-trpaslickeho getta, kdyz tu jsou napadeni mistni domobranou vybavenou brokovnicemi, baseballovymi holemi a retezi. Uprchnout se podari pouze trollovi za pomoci magie ducha, kterou vsak v momente, kdy je Mato s Hnusakem mucen a vyslychan, zdivoci a odnese jej neznamo kam.
    Nakonec dojde k dohode mezi trpasliky [za pouziti magickeho ultimata] a nasimi hrdiny tak, ze najdou a vysvobodi technomancera ze zajeti.
    Dva muzi se svou koristi jsou vypatrani pomoci kameroveho systemu Hnusakem a zaroven i vsetecnyma ocima trpaslici rozvetky, je cas na utok.
    Na semaforu blikne necekane cervena, dojde ke srazce nekolika aut, cesta je zablokovana. Oteviraji se dvere, ze kterych vyskakuji maskovani [az k neviditelnosti] obranci, nasi hrdinove utoci. Mato v medvedi forme, Hnusak z povzdali a Troll pomoci palice. Slavne vytezstvi mirne rusi prijezd policejnich hlidek, kterymzto zustava hrdine vzdorovat pouze nerozvazny Troll, kteryzto je pacifikovan pomoci brokovnic a nasledne odvezen v cernem igelitovem pytli na zip.

    A zas tu mame Nekdo po nas jde:
    Ale ne, zda se, ze tohle se sebehlo uplnou nahodu. Nasi smeli hrdinove bez bazne a hany posedavaji v nejzaplivanejsim pristavnim pajzlu, ktery se vsak honosi krasnou cowgirl u tyce jmenem Luci.
    V povzdali slinta hora masa Marvin, ktery se mnohdy pasuje do role ochrance nasi kurvi princezny a miluje svuj bar kvuli libym zvukum country, na ktere Luci rada tanci.
    Situace jako z krasne pohadky o meste hrichu. Pivo je dobry, holky taky, zatim se nikdo ani neporval bliz jak na dosah Marvinove ruky, no proste idilka, kdyz tu nahle...
    ... cink, cink, cink. BLAM!
    Po schodech se zkutalelo neco, z ceho nejdrive nepatrnou chvilku uchazel se sycenim nejaky plyn a nasledne to v zablesku ohlusiveho tresku a zablesku rozptylilo nesnesitelne palici jed po celem lokale.
    Slabsi povahy jdou k zemi, Marvin zachranuje co se da za zvuku automaticke strelby, ktera prispendluje za barem mistni hospodskou a bordelmama v jedne osobe.
    Detoxikovani hrdinove posedavaji v opustenem polorozpadlem dome, kteremu Marvin rika domov a vylizuji si rany. Luci, jelikoz je z jemneho testa dopadla uplne nejhur a je v bezvedomi. Marvin zuri, procez se zacnou projevovat priznaky jeho -nyni jiz- zcela zrejme schyzofrenie, kdyz si zacne povidat s neexistujici matkou.
    Po nekolika dalsich drobnych potyckach v ztemelych ulicich se konecne podari nasim pratelum z mokre ctvrti dostat do sucha zasivarny pred poulicnim, rasove motivovanym riotem.
    Z omlacene trideosteny se dozvidaji, ze ve meste byl zavrazden, pred zraky bezpecnostni kamery, vysoky politicky hodnostar z radu Templi Lumen, neboli mistni odnoze humanis. Vrahem je udajne jakysi troll, ktery je v soucastne dobe jiz zadrzovan ve vazebni veznici a dlouhe roky pusobi jako aktivista za metalidska prava.
    Zaroven trideo mluvi i o pouziti vojenskeho bojoveho plynu v neobvyklych davkach, na ktere umiraji lide i metalide v ulicich.
    Marvin nedokaze udrzet pod kontrolu svuj vztek a s jednim clenem bratrstva "Po krk v pruseru" se vydava pomstit jemnou kuzi sve milovane Luci.
    Situace se, ale jaksi vymkla kontrole a po potyce s dvema policejnimi hlidkami je Marvin i kouzelnik Tma pacifikovan v policejnim zatarasu a oba jsou v ponicenem stavu prevezeni do vazebni veznice.
    Do situace se vklada hackerka [cubbish], ktera celou dobu sleduje Marvina, jeho chovani i jeho minulost, pomoci sofistikovanych postupu prochazeni sitovych databazi. Podari se ji zjistit, kde je Marvin veznen a po domluve s mistnim gengem prostitutek, jez ovladaji cele Kurvi Mesto, a ktere maji z nepochybnych duvodu zajem na Luci a z pochybnych na Marvinovi, zacina akce vysvobozeni.
    Po mensim chosu a masakru vypuknuvsim na ztencenych silach policejni stanice je Marvin vysvobozen. Ne tak elfi kouzelnik Tma, kteryzto je nasledne mucen a jeho dalsi osud je neznamy.

    A tady zatim pribeh naseho stinoveho bratrstva konci, aby se mohl znovu, jako podzemni reka vynorit v plne sve krase a neskonale dravosti uzasnych prihod techto skvelych chlapcu a devcat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: vis, chceme si jenom tak trosicku pohrat :))))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: casem kdyztak... zatim mam pouze prvni klic od bran moci :) meje touha zatim nesaha takhle daleko, nechci za tak moc lidem ublizovat, zajima me spis takova nepatrnoucka manipulace s mojimi malickymi loutkami.... muhehehehheehe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam