• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: ona ta holka je hlaven dost advanced dept fyzad, takze mece ma predpokladam standardni i kdyz puvodni, spis jde o to, ze normal asi neda 15m skok a neco ve smyslu ultimatni dovednosti v zachazeni se secnymi zbranemi a ultimatni dovednost ve vrhani ma asi taky malokdo.
    Kdyz si pak seknes 3x za kolo tak ani nemusis byt prilis silnej :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: jo! to sou oni, ty nekdy taky zneuziju, to je bandicka jak prase a ted du na bus nez mi ujede i ten 3. ...
    o tom trentovi nevim, klidne neco posli do posty, nin sem docela poslouchal, ale trent uz prestal dopovat, dal se snad na hiphop a chodi do fitka... uplne to posral :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: LOL pekne :)

    Nicmene se nam pekne rozrusta seznam NPC
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: myslis autory osameleho strelce? Ti byli vzdy moji oblibeni, jinak k prvnim dilum akt x delali sve treba William Gibson nebo Trent Reznor, kdyby nahodou nekdo nevedel :)

    Takze ano, Lone Gunnmen je opravdu undergroundovy zin a web o hackingu v SinCity



    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: nemam na ne kontakt... jsou zavreni, chorche, vsichni jsou zavreni, chorche :o)))
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: mala Miho je taky klasa - kolik maj ty jeji katany ci co to je AP, ze tak stylove vrazdi ze strechy auta? coz me napadlo, ta skolacka z Kill Billa, s tou super remdich guli - to byla taky Miho, ne? ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    japonskej zabijak, sluzebnik Pani Gale



    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: vsak ja vim, uz pred rokem sem rikal, az se presiju na cloveka zpet, tak budu mit podobne priserne strohej xicht plnej flastriku :)))
    ATOMOUSEK: bez zavislosti na hotsimu bys byl prdlajz hack; btw doufam, ze sis dal kontakt na tu skupinku z VS, takovy ti sasove z Akt X, to je presne ono :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: to je filmovej Marvin
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    BURKHAR:
    OVERDRIVE: Kdyz uz to davame dohromady, tak prgani mam v maliku... takze pokud potrebujete odbornika na assembler, PRO je ten pravy...
    asi bych to tu mel teda rozepsat, at je jasne, odceho se odpichnout:

    Studoval jsem kdesi v anglii (z hlavy nevim, kde, tusim v cambridge) v sedesatych letech. bakalare mam z chemie, pak jsme presel na master degree na prgani, protoze jsem se behem studii seznamil s celkem zajimavou bandickou... s tou jsem taky prozil dobu krachu stareho matrixu... studium se nam celkem protahlo, nakonec jsme to mnozi dali, docela jsme fusovali do hackingu a tak podobne... kazdopadne jsme meli vlastni piratske vysilani, stahovali jsme tajna data a zverejnovali je... kazdy mel nejaky vicemene nenarocny job, aby se mohl venovat piratskemu vysilani a aktivitami s tim spojenymi... ja jsem nakonec sehnal celkem zajimavej job - prgani IC... takze jsem celkem tuhym protivnikem techto pseudointeligentnich bojovniku... po jakemsi trapasu, kdy byly vsichni az na me a na jednoho kolegu pozatykani jsem zdrhl do ameru, kde jsem se potloukal... nasel jsem job, kde potrebovali chemika, tak jsem se prihlasil, nakonec jsem se celkem naucil i operovat s bombama, ktere vyrabim z beznych chemikalii v celkem kratke dobe (neni to moc ucinne, ale...).
    Pak jsem se dostal zase do pruseru, diky cemuz jsem se dostal az sem, do SinCity...

    jsem celkem tuhy, i kdyz malo zrucny, trpos a krom picovinek, co podporuji mou mozkovou aktivitu mam jeste fakt huste vystuzene telo, pac jsem si vsiml, ze v podsveti clovek sem tam narazi na nejake trapne hovado...
    Jsem taky celkem dost zavisly na HotSimu, ale snazim se, aby to moc neovlivnovalo me vztahy s lidmi v realnem svete... i kdyz, kdyz vemu v potaz, jak vypadam... mam trosku popalenej ksicht a celkove - z prominentniho chlapecka z londyna se stal vlivem spatnych kamaradu a tvrde pesti osudu celkem nehezky grazl...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: btw takhle nejak ted vypada muj fyzad v Seattlu - cha1 ci 2, po presiti na orka a zpet (na humana).... to asi ani jinak nejde, toughness+guts included, pyco ;) ocividne marv-skin rox
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: doporucuju muj postup, nakopirovat si potrebny sourcebook nebo main pravidla na cdcko, zajit s tim do prvniho vetsiho xeroxu a rict jim, at to vytisknou a svazou do krouzkove vazby. ano oboustrane prosim. barva desek [dopln barvu desek], barva krouzku [dopln barvu krouzku], zaplat [zaplat cca 300 czk] :))
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: protoze jsem v praci, delam dene 10-12 hodin, jednou tydne jedu do brna do skoly a nemam notas... pak mi prijde navrh nejmenovaneho hrace, ze by si udelal adepta s pripoutanym ohniskem a me se to na zaklade generatoru nezda, ale nechci daneho hrace odbyt...
    samozrejme se omlouvam, ale toto jako vysvetleni...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Do ankety jsem pridal dalsi ctvrti spise jako upominku k sobe, abych je nezapomel oznacit na mape. Jdu uz pomalu na ni asi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: Vetsina dveri ma zamek, podobne jako v realite. Vetsina dveri ma kovovy povrch, nebo nejakej nanoplast nebo tak neco. Drevo je extremne vzacne i kdyz taky casto pouzivane u bohacu, zbohatliku a pozeru [zadni ekoindiani v SinCity nejsou :]. Jenomze kdo si muze dovolit dreveny dvere mam vetsinou pod drevem sakra tuhej pancir.

    Pouzivaji se vsechny druhy zabezpeceni, tedy mechanicke zamky i elektronicke. Ani jedny neprevazuji, malokdy je kombinace, to uz je vazne paranoia.
    Mechanicke, a to i dost slozite a netypicke - nesedi na ne jiny nez custom made paklic, zamky se pouzivaji tam kde majitele maji sklon k starozitnictvi, steampunku a vystrednosti.
    Auta bezne pouzivaji otis ruky nebo hlasu, je mozne i kombinace. Auta typu Ferrari nebo RolsRoice [tech v Sincity jezdi docela dost] maji snimac na otis sitnice a startery na hlasove povely.
    Vetsina slusnych, ale velmi drahych kamer [cena x5] dokaze na 50metru videt cele oko a nahrat ho, na to, aby to vsak bylo vhodne na kopirovani je potreba sakra nelegalni soft [dostupnost asi jako u vysokohonocenych programu na forgery, tedy tak 15-18].
    Na siti existuji zajmove kluby oteviracu dveri, ktere, pokud jsi chteny, te dokazi naucit ledasco, tak jako na dnesnim netu. Paklice jdou koupit na registraci sin a licenci zamecnika nebo nejakeho podobneho mechanika pomerne snadno a legalne.
    Doporucuju mit jako vlastnictvi minimalne dilnu, pro slozitejsi operace a toolkit pro beznou praci mimo prace s paklici, technicke skilly jsou samozrejmosti.
    Mechanicke zamecnictvi si asi dokazes predstavit, elektronicke je spousta prace s assamblerem :)


    SORBAK: jasny, mimo jine to vyuzival jeden postavak v Neuromancerovi docela s uspechem, delal s tim divadlo, vyrabel si dvojniky a kdyz se nasival do zily tak delal, ze mu po ruce chodi skorpion. Mimo jine postavu Rivery s tim : Case: "Hele a neboli to?" a Rivera: "Boli, ale bez toho by to nebyla takova zabava." jsem pochopil az v momente, kdy jsem si sam poridil jehlovy fetishismus, kdybych mel ten holoprojektor ja, tak urcite taky delam podobny legracky.
    Takova postava by se mi libila a uz jsem jednou hral neco jako molly se zdratovanejma peti smyslama simstimem, Vlado Hromada byl vlastne fetak Case, ale Riveru jsem jeste nehral, hmm, zacinam uvazovat, ze Malachaiovi vymenim nejake kouzla :)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: muze, ale pouze zbrojni. Muzu mit taky dotaz? Proc si konecne neprectes pravidla, kdyz tomu nerozumis?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: jasny ze muzes zobrazovat takovy veci jen je trocha problem neco takovyho vyrobit, mozna bys na to mel mit nejakej artistic talent pripadne dopomoc kouzelnika. fear rozhodne nebude fungovat stejne jako nebude fungovat viti pekelneho psa pres repraky, analogove z gramodesky mozna uz jo :)

    jinak ale bomberman, chemik, hacker je dobry kombo, strilet nepotrebujes IMHO, takove postavy jdou hrat, kdyz je v tymu strelec a nejake cc fajtr


    BURKHAR: vse podle pravidel, nevim na co konkretne se ptas, avabilita je v pravidlech taky jasne dana prave tou 12kou jako pocatecnim maximem.
    co se hackovani tyce, tak Te ale mocne varuju pred tim, abys nejak zasadne otravoval postavy :) nebo zas zkoncis s kverem u ucha

    Co se kanonu tyce, tak to jde zamontovat na jakoukoli pevnou podlozku od velikosti cehokoli vetsiho nez je gunboat nebo zil, tedy vrtulniky ne, auta normalne ne, velike lodi jo, jachty ne.
    MUSI to byt ovladane pomoci hackovacich commandu, pokud k tomu nemas panely, ktere nemas, pac jsi je nehledal. Mas k tomu dve bedny naboju po 1000 ranach, ktere nejdou nacpat do niceho jineho nez do tehle potvory.
    Lafetu mi muzes nejak presne popsat udam cenu a potrebny tresholold na jeji sestrojeni, pokud na to mas skily, predpokladam, ze asi nechces, aby se vedelo, ze jsi slohnul dve protilodni dela z prviho SinCitskeho ostruvku aktivni obrany mesta :)))

    Mimo jine, pri dobre postavene lafete to muze strilet i do vzduchu, nicmene varuju te, pac presnost techhle lodi pocita opravdu s velkymi cili, myslim jako lode, vrtulniky a podobne, takze je na to i stavena, pokud cekas napadeni tankem, da se to montovat jako domaci mazlicek docela uspesne, pokud to chces proti lidem, tak si sezen jako statisty Cinskou Lidovou Armadu.

    Tim vsim jsem chtel rict to, ze mas sice desettisic prikazani, ale jejich uziti jeste asi nejakej cas nebude v dohledu a bud tomu rad, nicmene z pohledu malachaie, ktery s sednul nad jednu bednu a prohlizi si to bych rekl asi tolik: "No typico, tohle bych teda neprodaval."
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    takze opet dotaz do pranice: muze adept vyuzivat ohnisko? jako ze ma treba zbran s ohniskem a bojuje s ni... je mozne, aby to ohnisko nejak pripoutal?

    moc se v tom nevyznam...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Nejde mi ot o, aby hlozmrd zakouzlil Fear, ale takove dobre video, kde se vedle tebe najednou zjevi deset pekelniku a skocej na tebe, je podle me docela pohodovym doplnkem boje... rekl bych, ze to muze na jedno kolo vyradit kdejakeho tvrdaka (ve smyslu, ze zacne palit do "telky"...

    BURKHAR: ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam