• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: proto se ptam burkhara, jestli bych nemohl byt jeho kamarad :o) pro takoveho asocialniho typka bych mohl fungovat podobne jako vodici pes pro slepce, nemusel bych se bat, ze me nekdo strci brahmine do prdele a mohl bych si v klidu ujizdet na Hot Simu na cerstvem vzduchu...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ATOMOUSEK: short dava nejake neg modifikatory k chuzi/behu (kerou ma trpos uz tak bidnou) a taky neco k dosahu, coz je ti asi putna a pripadne -1 k social skillum, coz je ti pro zmenu putna... ale asi bys byl dost smesnej typecek, par orciku by si s tebou mohlo chtit rado zahrat focus, americkej... :D
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    co byste rikali negativni vlastnosti Short? Prejmenoval bych se na Yoda Budula :o) takovej usatej trpajzlik s vousama az na zem a plesatou hlavou pomalovanou nanotrodama :o) ???


    BURKHAR: sedaval bych ti na rameni... coz? :o))
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    BURKHAR: lol
    SORBAK: hm ta treti je dost fajn... ta prvni je dost divna, ale airsoft, jinak na bubinkac zadny takovyhle vyprcavky nejdou, ne?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    BURKHAR: to si jeste rozmyslim...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    a jeden paradni trpaslici motorkar

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: Co to misto u okynka???
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    browsim browsim a najednou takovy paradne ujety bouchacky. Sice airsoft, ale design myslim zapada do Sincity:





    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: zvazim i ten boj...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ATOMOUSEK: no Int z5 na6 je zas 25BP v perdeli a sam rikas, ze temer na nic, lepsi ta charisma... muzes mit sympatickej plnovous, cop a ksiltovku - typickej bodrej trpajzlik, zvlast jestli je vtipnej, zejo
    proflakly id je proste sinner/criminal; codeslinger jo je to tam asi oboji, jak chces, ubral sis tim sam...ok; edge je vseobecnej, jen sem rek zmenu za posledni rok ci dva:]

    comm ci ic - ja vim, ze ty si to vzdy okecas - ale praveze nova postava neni na vrcholu (c.6), ale behem par ran se tam dostane (to sou 3mesice, treba se ti to presunem do SinCity rozjebalo a tak)
    ty specialicaze - to je karmou levny a je dobre, mit aspon 1boj schopnost 1/3, i kdyz jen na oko, az ti pude o koule, tak strelis taserem s edgem a budes se modlit, ale lepsi nez nemoct nic... tot vse
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: super :o) tak to bych se rad stal tvym nejlepsim kamaradem... :o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Oprava udelana: intuice 5, charisma 4, perception 2(4),
    nad tema dratama jeste pouvazuju... to nedokazu udelat z fleku...

    Je pravda, ze jsem se nechal strhnout predstavou charismy coby krasy... a take citim, ze to tak neni... zvlast, kdyz je typek vtipnej a podobne...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: Bookuju 1 misto u okynka! ;o)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    V ten vikend, kdy se hraje, mam na starosti psa, ale jako bonus k nemu budu mit i auto.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: to asi zvazim... delal jsem to na nekolikrat a projevio se tam spousta myslenek... navic ted resim zitrek a nechtel jsem se to tady hodit na posledni chvili - cili, sem s pripominkami (navic jsem nedavno delal obdobnou postavu a tak nejak se snazim, aby byla jina, coz mi jde jen s obtizemi...)

    CHORCHE: Fake Sin 6 proflaknute je proste proflaknute... minule jsem tu psal pribeh, kde jsem utekl hrobnikovi z lopaty... a verim, ze jen diky XXXFake Sin a verim, ze ted uz je proflaknute... Takze to je muj unik od Criminal Sinner v Anglii do rozflakanej dement v podsveti v Sin City.

    Znalost magie: opet vychazi z cv, nerikam, ze nejaka zazracna, je to tam jen tak hozene, ale ti typci proste stahovali vsechno, co bylo zajimave a tajne (z toho: korporacni politika, statni politika, magie, a podobne - kazdopadne na jednickove ci dvojkove urovni)

    codeslinger neni k programu, ale k cemusi obecnejsimu, kazdopadne hack on fly do te kolekce patri (muzu dolozit az budu mit cas)

    IC6 - je mi to jedno, muzu si za to koupit motorku a za tri mesice (pristi run?) to mit naprgane... ale nevidim jediny duvod, proc by hacker, ktery se zivil psanim AI a podobne, nemohl mit slohnute IC... necham na gm

    I, L, W - ten typek je trpos, takze ma bonusovanou vuli... mel to byt 5kovej genius, tj., I5, L5, W5 (+1)... nakonec jsem dal intuici 6 jen tak pro zabavu, stejne to nijak moc nevyuzivam (jen k perception), takze to muzu shodit na 5 a dat si CH4, coz je asi realnejsi.

    Commlink 5/6 - to je proste trivialita... to bych vubec neresil... proste jsem se v tom hrabal... kdybych si dal nizsi, tak to nejspis behem runu predelam... necham na gm

    Strilet neumim... zvazoval jsem tu moznost hodne dlouho... jasne, ze si muzu dat nejake zakladni strileni, ale jsem na to fakt levej... jeste to promyslim...

    Specializace mam na zaklade pribehu, ktery jsem tu nedavno psal...

    Muj typek neni zacatecnik, ale typek, co uz nekolik runu prosel... v SinCity je edge o neco vyssi, nez jinde, protoze tam se dostanou uz jen fakt hledani typci :o)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    no mozna te zapichne jen zezadu do patere propiskou, kdyz bude mit extra style :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SORBAK: prave... navic nejaci slizaci si muzou davat plastiky a tak a to nestoji essence a nic, takze najemnej vrah, co pude zabit prezidenta nejaky korporacky bude spis prijemnej hezounek - mam blbou filmovou pamet - ale ten sympatak ve vytahu, co te zezadu podrizne kudlou krk, aniz by to na nej caklo bude mit tres chic za 10k, kozenej kufrik a oholenou tvaricku bez jakykoliv smouhy atd. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: Z 1/2 ano. Z druhy je to behavior. A clovek, co mu neni cizi zabijeni za prachy, si podle me na Gutha Jarkovskeho nepotrpi. Muj nazor.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    BURKHAR: To, jakej mas xicht ale NENI charisma.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CHORCHE: Add Charisma. Mam dost silnej dojem, ze kdyz bys v dnesnim svete potkal nejakyho real runnera, nebude charismatickej. Zjizvenej ksicht, oslehanej vetrem ze sibire a skrabancem na leve tvari od 9mm kulky. Ten adrenalin, kterej pritom zazivas, te behem 5ti let vizualne zestarne o 15. Atp., predstavivost. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam