• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: hele tak svez nas :] dame si wobjed v ty hospode co nevim jak se menuje, jako dycky a pak pojedem. Sraz v 11 u Drapala?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    zatim bojuju se svym sefstvem, abych mohl prijet... uz ted mi nakladaji prace tolik, abych musel jet zpet do brna, davaji mi terminy jako "do pondeli dopoledne" a podobne...
    Kazdopadne, nic neni prohrane, zatim drzim pozici :o)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Je nas teda celkem 6. Prawitz nemuze, ma nejaky rodinny zalezitosti. Slibil jsem odvoz BURKHARovi a ATOMOUSKa taky beru autem. mam teda jeste 2 mista. Tak bud pojede vlakem JVMLOK, nebo OVERDRIVE s TRUCE. Autem bych vyjel nekdy kolem dvanacte, at mame cas vyvencit v MSL psa. Pri prochazce muzeme doresit nejaky drobnosti ohledne postav a navodit atmosferu a kolem 14:00 zacit hrat. Zradlo, chlast a hulo si bere kazdej sam, nejaky deky a spacaky tam jsou.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: Jestli je dobrej napad, poslouchat zrovna nas... :oD Nekdy po par deci a speci se nase hrani zvrhne do hadek o picovinach. Ale jsme velky kuci a nejak to zvladnem, zejo... ;o)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: OK. No vsak prihodit bhem hry k teamu jednoho haluzaka neni az takovej problem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Jo, jenomze ona teprve procita pravidla a to este navic jen takovy ty casti timeline a tak. Nevim jestli bude chtit hrat, nikdy nehrala zadne RPG, dokonce ani na kompu nehraje pocitacove hry.
    Probehly nejake pokusy, ale ma tendenci si delat postavu podle veci, co ji bavej, coz znamena, ze je to naprosto nehratelne NPC.
    Nejak to dopadne, archetypu i hotovych postav je milion, generator taky zvladne udelat postavu temer hned, ale spis bych radeji aby poslouchala a zjistila jak vlastne takove hrani RPG probiha, aby priste alespon tusila, co se od PC zada.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Tak s Truce uplacejte nakou postavu. Beru v podstate jakoukoli.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    heleho Malachaie :)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jedeme ja a Truce. Vlakem. Dnes v 18 cosi budem na nadru, pak asi v Ponorce, Senku nebo Metru.
    HIENA
    HIENA --- ---
    OVERDRIVE: ja nejedu, takze nebudou zadne vyrusujici deti a psi zapasy :), ale mohli by ste mi potom postnut zaznam ranu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: je mi to jedno, umim jezdit vlakem, ale nejake jidlo ve meste bych mozn aporesil s vama, takze by bylo mozna zajimave domluvit se kde [navrhuju pico jak jenom se to menuje, u Drapala? naproti soudu na roohu] v sobotu ve 12. najdu nejakej vlak, kerej me pak odveze tam kam ostatni pojedou karou.
    pokud semnou prijede Hiena, bude taky auto, ale plne, takze ... ale to jeste nevim.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OK Jeste pocitam na zaklade toho Bio s nejakyma Background negative v celkovym souctu cca 20BP.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    JVMLOK: OK. Hezky.

    ALL: Zatim to teda vypada, ze pojedeme az v sobotu. Pokud prijede OVERDRIVE vlakem a sam, vejdeme pri trose nepohodli do auta vsichni i se psem. Muzeme se naobedvat ve meste, nebo neco nakoupit a uvarit treba hromadnej gulas na miste....
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tudiz jak poznamenal Overdrive, neudelal jsem to uplne nejlip, ale kdo mel vedet ze dovnitr je to snadny, ale ze SinCity je to jak zkouset projit pres hranici do Tiru. Asi tady na chvilku zkysnu. Nemate nekdo nejakej JOB?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja muzu od patku tudiz klidne MsL aspon se mrknu kde to je a pomuzu roztopit :)

    SORBAK: omluva prijata

    Co se tyce backgroundu, psal jsem to Overovi postou kvuli dodelavkam ale asi neni problem to zverejnit i tady:

    Narozen cca 2037 orci matce, ktera patri ke skupine clandestinos kocujicich v oblasti bzvalyho ruska (tajga/tundra) ukryvajicich se uz nejakych 15/16 let pred ruznymy pogromy a etnickymi cistkami, ktere v SNS vypukly po druhe fazi goblinizace 2021. S nejvetsi pravdepodobnosti v dobe tesne pred mym narozenim se podarilo obsadit bunkr (mozna protiatomovej kryt, mozna vojenska zakladna) v jihovychodni casti uralu. S oporou dobre opevnene zakladny se klan stabilizoval a zacal okolni teritorium povayovat vice mene za svoje. Pravda, v horach a v tajze se po probuzeni skryvalo vic nebezpeci, nez jen rusti vojaci, nicmene i kdyz v tezkych podminkach, Zacharias vyrustal pomerne spokojene. Se svejma vrstevnikama prozkoumaval opustene a nevyuzite casti podzemi a potykal se s cim se dalo. Sem tam nekoho z jeho kamosu neco sezralo, sem tam sezrali oni neco. idealni detstvi, behem kteryho ho fascinovaly kocky, ktery v bunkru zioly s nema. Jejich tichej pohyb, mrstnost, rozvaha a klid, tichz vrrrneni co vydavaly kdyz je vzal clovek do naruce. A nenapadny ale ostry drapy a loveckej instinkt, kterej jim dovoloval ulovit i poradnou krysu ci neco podobne nebezpecnyho. Prvniho cloveka zabil v 11 letech, kdy pri potulce po okoli narazil na loveckej oddil lovcu lebek (???neofasistickejch buranu co se snazej ocistit lidstvo od metanakazy???) Pockal do tmy, pak se priplizil k taboru a zezadu podrizl hlidace. Jeho vysilackou pak privolal lovce a posleze se podilel i na masakru spicich cizincu. Za odmenu si mohl nechat jedno ukoristeny AK, coz znacne zvedlo jeho prestiz mezi omladinou. Zacharias ale tou dobou o svy vrstevniky uz moc zajmu nejevil, prolizal okoli v sirsim a sirsim perimetru a hledal co by se dalo kde sebrat. Podarilo se mu lokalizovat par armadnich skladist a jak se ucil od ostatnich zaklady elektroniky a tak, podarilo se mu dva z nich vybrakovat i navzdory automaticke obrane. Bunkr uz byl v te dobe dobre etablovany a v oblasti mel pomerne vyborny prehled, snad i par vrtulniku atp. diky sve poloze se stal vyhledavanou zastavkou a prekupni stanici pro paseraky. V 15 si za zbozi, co sebral ve skladistich, koupil masinu a pridal se jako scout k paseracke kolone smerujici do severni koreje. OD te doby byl neustale v pohybu, ze zacatku vozil veci z Ciny a pozdeji se podilel na paserackych operacich mezi triadama a Baltskymi hanzovnimi mesty. nikdy ho nechytli, i kdyz mel kolikrat na male. Az v posledni dobe. se veci zacaly menit. Zakladna, jak si zvykl rikat svymu byvalymu domovu, uzavrela nejakou smlouvu s EVO a stala se korporacni bezpecnostni zonou, pouzivanou v podstate ke stejnym ucelum jako predtim paseraky. Pro Zacha se tim pristup domu neuzavrel, nicmene po nejake dobe zacal pocitovat zdravou nechut k uniformovanejm hlidkam, ktery pomalu ale jiste stupnovaly tlak na pasovany kontraband. Vyrazil do Evropy. Nejakou dobu operoval kolem Baltu, zejmena v okoli Kaliningradu, no bezpecnostni slozky Europolu si davaly na ochranu hranic mnohem lepsi pozor. A tak jednoho dne Zacha uprostred urodne polabske niziny zastavila patrola v terennim aute. Ze standartniho ruce vzhuru se stala mensi prestrelka, Zach uz umel docela obstojne zachazet s nozem a rychlost taseni by mu kolikrat zavidel i nejakej ten Kid z westernu. Bohuzel se mu nepovedlo sejmou vsecky driv, nez odvysilali jeho ID, nebo kdovi co se vlastne posralo. Pri posledni schuzce s kontaktem uz byla jeho fotka soucasti bezpecackych databazi. Nez se nahanet s fizlama, radsi nakopl enduro a odfrcel zpatky za ural. Bezpecaci na Zakladne ho poznali okamzite tak se odamtud musel prostrilet, nepronasledovali ho jen proto, ze nikoho z nich nezabil a jeho byvali soukmenovci intervenovali v jeho prospech. Kdyz ho par dni pozdej nasel v tajze jeden z kmenovejch lovcu, poradil mu, at se stahne dal na vychod. Do ciny se mu nechtelo, Ony triady maj vlastni zpusob jak si cloveka ochocit a Zachovi se nechetelo travit zbytek zivota poklonkovanim pred mandarinskejma capkama, tak se rozhodl pro Sever. Nejakou dobu stravil na Kamcatce a fungoval jako spojka mezi paserakama ve vnitrozemi a dodavateli na pobrezi, no posleze ho prace pro Vory v zakone, stejne jako spolecnost vecne ozralejch urvanejch rusaku zacala nudit tak se rozhodl zkusit stesti jinde. Dohodl se s Aleutskyma paserakama co jezdili jak na kamcatku tak na Aljasku a nechal se prepravit pres beringuv pruliv. Dny na lodi patrily mezi ty vubec nejhorsi v jeho zivote. Vsude kolem tolik vody... Od prvniho kroku na Americkym kontinentu vedel, ze tady by ho mohla cekat pekna budoucnost. Pri ceste na jih se drzel kolem pobrezi, sem tam musel vyuzivat dovednosti ziskanych behem sve kariery s tundre, aby unikl pohranicnim hlidkam, ale to je rutina. Rozhodl se navstivit kmen Kaskadovych Orku, o kterym se parkrat doslechl, a rikal si ze nejlepsi misto, kde je kontaktovat, bude na uzemi mista lidmi vetsinou s usklebkem nazyvaneho Sin City, form. Seattle.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ja asi taky budu chtit zustat v patek v Olmu, musim za rodicema, mozna bych si dal pivo nekde, zas jako MsL me lakaj i na patek, ale nevim jakej budu mit rozvrh, kdyztak bych zavolal co a jak az bude jasno na miste.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: Ja muzu dorazit az v sobotu, nebo v patek uplne pozde vecer a chtel bych stihnout oba runy, kdyby to slo... PRAWITZ si nasimuloval nemoc, aby mohl lepit modylky, tak mu zavolejte nekdo, v praci proste neni...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    JVMLOK:

    1) srry

    2) hrajeme Shadowrun, ne realitu. Kdo umi strilet z kalacha, umi strilet i z kulovnice, ale podle SR je to je to jina dovednost.

    3) Je mi jedno, co mas a nemas za skilly, navrhl jsem ti reseni. A vzhledem k tomu, ze jsem v sobotu tvuj GM, tak bych o te postave neco vedet i mohl, nemyslis?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SORBAK:
    1)Slovo "vymrdat" se mi moc nelibi, kontroluj se prosim trochu.
    2)Nemas pravdu, vetsina bojovejch umeni proste resi boj beze zbrane i se zbrani (zalezi na umeni) ale resil by to close combat jako group, tak to mozna udelam.
    3) Mozna se ti zda, ze ma moje postava nejaky nepotrebny skilly. Dalsi komentare ti neprislusi, nic o te postave nevis. Kdybych se opravdu snazil postavit si matematicky naslapanou postavu, vysral bych se na charakter. Diky, nechci. Proste uvazuj o tom, ze kdyz jsem tam ty skilly dal, asi sem vedel proc. A navic, neni to zadnej fighter.

    AdAll: Jsem rad ze moje otazka na bojovy umeni pobavila, mam par poznamek.
    1) Zach se v hospodach nerve. Popravde ani moc chlastat nechodi. Kdyz uz, nahodnemu drcnuti na hajzlu dokaze uhnout a sam naschval do nikoho nevrazi. kdyz uz dojde k nejakemu nedorozumeni, omluvi se a koupi dotycnymu pivo. pokud se do nej nekdo presto pusti, uhyba a necha ho se unavit nebo si ublizit sam. Pokud ho nekdo napadne natvrdo, zabije ho. To je cely.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: domluvim se dneska vecer a uvidime.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam