• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    JVMLOK: wow to by bylo super mapa doda hodne na zazitku a hlavne GM se nemusi trapit s vymyslenim okololi :))
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: BTW na pristim runu budeme mit krasnou a hlavne A2velkou mapu SinCity na stole, uz ji mam doma na zdi a docela se mi to tam vyjima :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: kdyz uz, tak uz. Na termin runu to hned tak nevypada, co jenom tak ylehka probrat jaky ma to SinCity vlastne podzemi. Zach necim musi travit volnej cas :)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: moc pekne
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: :o))
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: heh no tak todle je vtipne a nikdo nic moc nerikal, beru to tak z nazvu a rikam svuj nazor, ale oka :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tohle jsou HentaiBitches aka Mas-Kurva-Problem

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: hele tohle je napriklad interni ostep a externi sekera :)))

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE:
    JJ, uz jsem o ni cet, doporucuju podivat se do nejaky databaze na jmeno SIRRUSH, kdo by to byl rekl, ze po zemi jeste chodi nejake bytost babilonske a zrovna Istarina milenka.
    Chaos Peak, jak priznacne misto pro pani Chaos.
    Heil discordia, heil Eris!
    = FastJack {no/means/no} =
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: vidis a nepletu :)
    Proste tohle je standarni verze kyberware, teprve alfa a beta nejsou videt.
    Interni samozrejme je, vetsina je jej vevnitr, tohl ejsou nejaky picicarny an to, aby to mohlo komunikovat, pac jinak to rusi fce mozku. Jo holt zivot je boj kamo :)

    A kdo ti rek, ze interni smartgun nevisis jen tak mimochodem? :)

    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: nepletes si vyznam slova Interni a Externi....? interni je preci uvnitr, tudiz neni videt - jakoze interni smartgun na zbrani taky nevidis, jen ten externi
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a zapomel jsem rict, ze je to samice? Asi jo, no tak to teda rikam ted.
    = feed added by: NeuRoll {here/now/Y2kerr} =
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pamatujete si, jak se resilo, ze nad mestem je tzv Chaos Peak?
    Kouknete, kdo se tam usadil. Navic je to asi peknej kycar tenhle dracek, pac ten hrad si nechal postavit nejakym nanobordelem behem 90 dnu. No chapete to, kdyz ma clovek na takovy veci a takovej hajtek a on si postavi blbej hrad?
    Ta potvora snad sedi na truhlach zlata nebo co.
    Nicmene je to zrejme asi jedina bytost, ktera dokaze SinCity libovalone opoustet, takze ma neco do sebe.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    temer standardni interni smartlink bez alpha, beta, gama modifikace:
    timhle zpusobem jsou videt i kyberneticke oci, nemluve uz o koncetinach a svalech...

    Aneb veskery kyberware bez pokrocilich modifikaci je viditelny.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dobre, zatim neresim
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Ja vubec nevim. Asi pojedu do OL az na ty Burkharovy narozky - to je 5.4. (sobota). S runem ale nevim, to asi ten vikend neklapne. Dalsi vikendy fakt netusim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    http://shadoran.blogspot.com/
    zatim jsem vsecko hodil sem, stal ejsem se nedokopal vyresit ten hosting a domenu.
    navic se mi nechce delat web a do udzby iglu, kde je zatim snad vsecko, co jsem hral, se chci pustit spis doma, nez v praci.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pripadne nechete prijet hrat k nam, z Olmu vlakem je to na cca 2h z prahy cca na 5h.
    Dalo by se zahrat i kulecnik, sipky a zachlastat, akorat to znamena prijet asi uz v patek, aby to bylo kosher.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sorbaku jak vidis dalsi termity?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam