• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: btw pozdravuj Liboře od Jiřika Folty a jeho drahe Janžury
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    clear mathematical proof that girls are evil...

    girls = time * money
    time = money
    money = evil
    therefore girls = root of all evil
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    pro ostatni, at se taky pobavi: Jedna se o bojoveho maga, ktery ma jedinou touhu - zemrit v boji. Bohuzel je prilis dobrej a zatim to porad dava. (Kdo cetl nekterej z pribehu Felixe a Gotreka, tak vezte, ze se jedna o Gotrekovu astralni obdobu). Je to klasickej hermetickej zneuzivac magie, kterej udela kdykoli cokoli. Jeho taxa je jednotna, 50 000 Y za 24 hodin a muze si jej najmout uplne kdokoli. Za svuj zivot uz utrpel v astrale mnoho sramu, je prolezlej geasama a prokletima, duchove ho nesnasi a je ovesenej amuletama, ktery ho udrzujou pri zivote.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: jj podivam se na nej... dik, presne tu inspiraci jsem potreboval. konecne byl to Tvuj napad, ze by mi to do Afriky mohlo sedet :)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    No, ono jde u gonza o to, ze je za 450 bodu a ma veci, na ktery zacinajici postava nema narok. A na to se u nas hraje...

    ale pro inspiraci, proc ne:
    http://sorbak.omnicorp.biz/shadowrun/postavy/gonzo.htm
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: to rozhodne :)) jen to chci domyslet fakt do hc, na Tebe jsem byl malo pripravenej :)))
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    JVMLOK: LOL :-))) Ja to vim, ale OVER ti to urcite milerad rekne sam :-))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: uz tomam hodne sesmolene, nekdy zitra pozitri Ti to poslu, dnes fotim u Libora a pak jdu na sXe HC, takze dnes uz to nedopisu.

    Sorbak uz vi co a jak.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: neche se mi delat si postavu, nebudu ho hrat stejne, jen chci cisla, nebude se menovat stejne a ani nebude stejnej, udelam mu vlastni smysl, jen ted nemam chut jej stavet... ale kdyz jinak nedas, udelam to
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: kdyz uz jsme u postav, co je se Zachem???
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: srry, ale tohle NPC neni na pujcovani. Udelej si svyho. Jinak hrajem pravdepodobne v utery 10.6.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: linkni mi tohpo magira do Afriky pls
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    to spis vypada ze beze vsech :) ale jsk rikam, hrajem kazdou sobotu, kdyz dojedu domu, tudiz dvere jsou otvorene
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    JVMLOK: jak sem uz psal asi pred tejdnem - tentokrat beze me.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Nicmene pokud nekdo dojedete do toho OC, tak si zamastruju (stejne me to ceka) a v bohunkjach se hrat bude. Jako kazdou sobotu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    spis bych si zahral jako postava, AFRIKU, MAGICIAN, Sorbak vi jakej, vezmu jej primo od nej, pouziva jej jako npc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    muzem neco dat v Praze jsem od nedele do stredy
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    UFF, uz jsem se ztratil uplne :o)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    nj
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nedavam, dcera ma narozky a weekend predtim zas jsem v Praze kvuli worku. Takze nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam