• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hmm, taky nad tim uvazuju. Da se ta vase cajovna, nebo se mam zajit nekam podivat?
    Pokud by to byla ta vase cajovna, tak potrebuju znov vedet, kde to presneje. Je to tusim neke u Miraku, ze?
    Jinak Atomousek by moh vedet o nejaky pohodlny hospode nekde kousek od baraku, cuz?
    Jinak kdysi se hralo u Sadu a nebylo to tam az tak spatny, taky me napada kavarna=trafika Kaaba.
    Je tam ten bonus, ze se tam muze kourit, coz pak min trha hrani, nez kdyz kuraci furt odchazi na cigo.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Tak kde budeme hrat?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Vcera jsem vytvoril postavu pro ID THERESQA - zbehla studentka mediciny, vyzna se v drogach, biotechu, leceni a chemii.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ATOMOUSEK: jop to mi uteklo, s tim corebookem - lec nic jinyho nez ghoul me nezejima, jakoze snad ani street magic... vsak budu obyc ork a ja ty 2postavy vidim dost odlisne, neboj
    a du radsi strizlivet a nasoupat neco vecer do degeneratoru ;)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: a jeste jedna poznamka - spatruji na tobe velmi podobnou vec jako na sobe: to, co chce hrat spider nema nic spolecneho s tim, co chce hrat wrigley. Neni tedy nutne uvazovat wrigleyho prahu...
    spider chce hrat zase svoje sin city, jenze outdoor...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: jinak mi nepripada tak hrozne zrat lidi... tedy me postave... jestli na tom budes lpet, moje postava s tim problem mit nebude :o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: cetls zadani? hraje se podle CORE BOOKU!!! to znamena, ze i to, co je v generatoru, nelze uplne pouzit...

    Chorche, zkus si nekdy vymyslet nejakou fajnou postavu, ne jen do sebe uzavrenou britvu nebo uplne mimone samana, co chlasta krev nebo zere lidi... :o)))
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SORBAK: no jinak by mi to sebralo max ten stunbolt, jinak plosny iluze by byly o to vetsi haluze, zvlast po halucinogenech od slepeho a pusobit duchama na fyz. cile - no nevim, zas vidim jakoze astralne aury, slysim, citim, jen by proste ty prikazy chodily jinak
    ale beru to, bylo by to asi peklo s tim masem predevsim:D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    lepsiho infektovanyho pakone sem tam totiz nenasel pro dane zadani :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SORBAK: tak jestli beres ghoula do slova slepe, tak ho vynecham, ale prisel mi jako vhodnej scavenger do takovehle low level society
    ok, nebudu ghoul, budu jenom prasak ;) nema cenu to moc pitvat, proste spitvorim nejakeho orka

    ad. to povoleni ci ne, trosku sem cet Shadows of the Europe a prave v CR je to dost free, co se tyce techhle probuzenejch anomalii (zijou tu kentauri, kerejch je na svete cca 50k, viz Carda)

    toz ok, mutant ork, i kdyz varit se da docela po hmatu, po cuchu, po chuti, coz i ten blbej ork ma - zase si nemyslim, ze ghoul je *uplne* slepej, ale stahuju ho tedy at se v tom nebabrame;)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    CHORCHE: to by me zajimalo, jak ghoul vari, kdyz je slepej a k cemu by to mel umet, kdyz se stejne zivi jen lidskym masem. Navic ghoulove jsou legalni jen asi v 30ti zemich na svete. Jestli je to i v CR, at rozhodne Spider. A jeste navic nemuzes sesilat spoustu kouzel a pusobit duchama na fyz. cile, protoze nevidis.

    IMHO prekombinovana picovina.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SORBAK: utery je naprosto ok

    Spajdr: udelam teda samana (pokud neni hroch magik), ghoulaka, dreadare v kuzich, jede predevsim v halucinogenech, je mu pres 30, mentor Psa (nebo neco takoveho) - behaj s nim 2psi, i kdyz ghoulaci sou odpudivi, tak jeho maj zvirata radi, umi varit (v kotliku sesypu cokoli - vod fazole pres burtgulas po bramborsracku s lysohlavama)
    zameruje se na nejaky kejkle - rozumnej efekty - iluze/manipulace (snad ani ne mentalni, bude umet mozna z jinejch grup tak stunbolt, heal ci antidote ci tak neco - kuli tomu je v komunite vazenej)
    je to jasnej nomad, asi severoevropan, lec zije v CR 10 let, kuli tomu, ze je to tam pro magiky a probuzence vic free

    cisla dodam do zejtrejsi pulnoci - bude to spis support postava, nez nejakej combat vtak - a asi to nebude ani zasadni resitel, ale uvidime - namitky ci prani mozna;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Můžu So-Ne, dojet do Prahy není problém, Shadowrun mi chybí...
    Postava:
    Sergej Brutov, typickej "dejmidenatvýautozaspojedeajakobonustizezbylejchdílůpostavimdron", člověk, tak třicet, nesnáší estabilishment, vlastně je to tak trochu komunista. Nedávno mu fízli zabili šest nejlepších kámošů ze sound systému S.T.A.L.K.E.R., jako náhodou přežil, když dělal s kulkou v ruce mrtvého...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Utery muze byt
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: v pohode, zatim jsem domluvenej s tebou, Atomem a neco se rysuje i s Hrochem, rikal, ze sem hodi novej koncept... prave jsem se vzbudil u nejakeho filmu o eutanazii, tak jdu radej spat, ale...
    Zadne prehnane reakce, eutanazie kampane se nekona. Pozadavky byly vyjadreny, vsecko domluvene. Tri hraci prinejhorsim stacej, pokud by nikdo dalsi nemel zajem.

    Bavil jsem se dneska s Obrazkem o tom, ze obecne neberu nijak zvlast vazne pruzeni a hadky na netu. Nejsem hadavej a nic mi to nedela, kdyz se tady predkladaji argumenty. Tohle je nejakej divnej zvyk, povazovat doskuzi primarne za pruzeni. Jak rikam, jste zhejckani bastardi. kliiiid ;]]]

    Termit hrani zatim tak UTERI, kdo muze?

    Nejake misto vite? Jinak navrhuju jednu cajovnu, ale musim se tam zaskocit zeptat, mel jsem tam zakaz kvuliva bejvalejm problemum s kedrou, ale je tam klid a dobry caje.

    No nic, jdu spat jinak eutanazie ;]
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: trochu jsem vyprudil... tak uvidime... ten cajt me mrzi...

    OVERDRIVE: sorac, ze prudim na tvem auditku...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    hmm, tak zacinam mit pocit, ze tato kampan skonci driv, nez zacala.

    OVERDRIVE: Ja jsem si myslel, ze flakaci by do jiste miry mely byt vsechny postavy z tohoto settingu. Nepredpokladam, ze by se nekomu z nich chtelo makat. Prace pro komunitu je samozrejme jina vec a o tom tady snad nikdo nepochybuje. Pravda je, ze policajt uz je v tuto chvili nepouzitelnej. Obrazkovu postavu jsem nevidel, ale myslim, ze bys nemel byt tak zatatej a na zaklade nekolika vet popisu smahem zamitat vse. Myslim, ze Obrazek uz nekolikrat prokazal, ze cit pro situace a postavy ma, takze by mozna stacilo trochu uskrovnit ego a snazit se pochopit, jak to myslel, a treba zjistis, ze se vase pristupy a nazory na vec az tak moc nelisi.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: no, mam pocit, ze v africe byl jeden, kterej koncept nejen narusil, vubec se nepodriil, jako jediny nebyl clenem "tribu" a strasne moc prudil do toho, ze je to militantni... presto normalne mohl hrat...

    Prudim do tebe proto, ze jsi mou postavu zamitl po te, co jsem napsal, jaky ma vztah k praci, protoze jsi nejak usoudil, ze neni schopnej uvarit vodu a dojit do lekarny...

    A Hrochovu postavu jsi odsoudil, protoze napsal, ze je podle postavy ze serialu, ktery jsi nevidel. Vubec nevis, co to ma byt za postavu. Je k hovnu. Neni to dredarka s nakladakem (dnes totiz vsichni musi umet ridit nakladak).

    Nejvic me na tom sere to, ze behem chvil, kdy mam cas, sepisuju postavu, kterou si beres do huby jako naprosto debilni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: proto tady zamitam postavy, ktere nesedi vubec a naopak pisu koncepty postav, ktere si predstavuju ze budou sedet. Nemam cas se s hracema schazet, to nema nikdo. Chci aby prisli a meli predstavu kdo jsou a co se asi bude hrat.
    Vzhledem k tomu, ze setting nehodlam menit, dokud nezkusim, ze na to tady nikdo nema, tak proste kopu hrace k poradnejm a promyslenejm postavam, kery se hodi do karnevalu a posilam do prdele archetypy, neuzitecne postavy a typka, kerej je tajnej policajt a drogovej vysetrovatel, ale v komunite, kde za to dostanes nozem mezi zebra to rekne nahlas predevsema. ;]


    ATOMOUSEK: nemam zadne naroky na cisla. logickou postavu patricneho skinu. zanej luzr, zadnej picus s rotacnim kulometem, laserem a tezkym pancirem [jo ten jde sebrat policajtum ;]

    Jedine co chci je, aby sis predstavil, jak si udelat "HRDINU" mezi low-level gangsterama, undergroundem atd...

    Viz nize popsane. HOWG
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: o detektivovi uz se nebavime, ten koncept proste neprosel, pokud je to ochuzovani o RPG at. ja chci abyste byli cleny tribe, treba i nekolikam, ktere spolu kolaboruji a kooperuji.

    Nechci zewlaky, pac Ti proste chcipnou a sezerou je psi.
    Nechi univerzalni valecniky, pac takovej nikdo v realite neni a clovek, kerej vypadnul ze zasahovky asi nebude jezdit s techarema, ale spis asi zkonci u nejakejch bezpecaku v nizsich stupnich korporaci atd... i kdyz jako vyjimky jsou, znam vojaky, co zabijeli na balkane a jezdej na techno. je jim treba tricet.

    Hodne veci proste nepostihne dennik, taky nechci aby kazdej byl hacker, doktor, strelec, kouzelnik a lovec najednou, zejo. Mluvil jsem o tom jak ma fungovat trajb/crew a zduvodnoval jsem, ze lemro, ktery se jenom vali a neumi nic, proste nema v dodavce co delat a takovou postavu do tymu nechci.
    I clovek, kerej je jen kecka a fejs bude mit neco co umi, i kdyby to bylo jen baveni spolecnosti, i kdyby umel jen hrat na gramce a zonglovat... a zase jsme u toho, ze ale hrajem shadowrun, kde hraci nejsou postavy, takze takovejhle kecka treba v pozadi umi navarit nejakej fet, opravit auto, umi lovit se psy atd. protoze 400b je proste hodne.
    Jak jsem rikal, postava muze byt postavena za min jak 400, ale porad musi byt hratelna a zapadajici do cele koncepce.

    Co je na tom kurvadrat tak nepochopitelnyho? Vzdyt to je prece normalni vyrobit si zapadajici postavu. Ve stredni Africe byli vsichni cerni, polomilitantni nabusenci... tak proc si tady nemuzete udelat cigose dylujici fet v kapsacich a se siltofkou, holohlavyho typka, co je pokerovanej, propichanej a zjizvenej z roho, jak se nekolikrat rozsekal v ukradene kare... co mate za problem se samanem s dredatou palic a trema psama, kerej celej den posedava u taboroveho ohne a kouri sisu, vyrobenou ze stary plechovky od toluenu a zavitu od vodovodni trubky, kerej, kdyz jde do tuhyho, dokaze z toho ohynku udelat takovej woknostroj, ze by policajti koukali jeste na silvestra.
    Nejakej problem s ruskejma imigrantama, kteri nosej vzadu za paskem bouchacku, maj vylamany vsechny predni zuby od koureni pervitinu a z bitek, ruce maj jak lopaty, ale ten Tvuj zasranej nakladak Ti dokazou opravit i poslepu?

    Co ste to kurva za flakace a zhejckany parchanty? To tady kazdej debil nakupuje sracky od aresu a fetuje posleni vydobitky BTL?
    No tak koukejte co dokaze ulice, sraci :]]]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam