• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk


    "Chces si hrat na stiny? Tak teda poslouchej, kamo; pak si to preber a pouc se z toho co nejvic,
    ponevadz nevedomost zabiji rychlejc nez kulovej blesk."
    ~ Ess El El, hadi saman

    Tak jdem na to:

    >> Labka.cz : Project Shadowrun
    >> GM: Overdrive
    >> Postavy
    rozbalit záhlaví
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: ale jit do klubu na muziku je neco jinyho, nez jit do hospy pokecat o runu. Preferuju klidny mistecko, kam nechodi pubertaci a hraje tam neco hodne potichu, nebo vubec.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: jinak tes se tena dnesni koncert, to misto je obdobny a mirne horsi ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: a v kerym patre si jako byl? Nahore, dole, v galerce, nebo na zadni spodni stage?
    Imho kazda cast te hospody ma jine vlastnosti.
    ale to je konecne Tvoje vec, netaham Te tam. Vim, ze dal jak do Ponorky a do Senku uz by to moh bejt kulturni sok a smrad z techhle hospoda, ze mas tak moc zarytej pod kuzi, ze jinej cigaretovej dym uz Ti nevoni ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jinak kdo nezna tak koukat sem, je tam i galerie jaka je ta hospoda priblizne ted, ale bohuzel tam nejsou fotky aktualni s tim, ze nad stolama jsou ruzny ty kusy motoru, pohyblivy ustoje a tak http://crossclub.cz
    asi jim to pudu nafotit a hodim jim to na stranky.
    Rikal mi nekdo, ze na cross se jezdej koukat lidi z cely evropy i kvuli designu toho mista, coz bych se vubec nedivil.
    Srovnal bych to tak s Giger barama a podobne...
    ale dost ot, to jen pro olomoucky, co ten klub neznaj.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: naposled jsem tam byl nedavno. A byl tam stejnej smrad a kraval jako vzdycky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: podivam se Ti. Offiko asi urcite ne. Dalo by se to vymyslet docela dobre... jsem pro nejakou spolupraci. Je to uzasnej napad.
    Jinak pokud bys delal na nejakem zviretniku pro run, tak ja jsem delal na tom herbari, jeste s Muruem, tak to muzem dat dohromady a udelat si nejakej neoficialni bestiarovej sourcebook.


    SORBAK: aha. tak to jo.
    jinak cross je prave pro nas Zizkovaky docela v klidu, ze tam porad neco jezdi smerem minimalne k Hlavaku, coz se pak da [pro me je to pak cca 10min chuze]... proto tam rad chodim kalit, mimo jine.
    Navic je tam hrozne moc ruznejch akci co me zajimaj a hodne znamejch z nyxu [teda ja jich vetsinu neznam, ale...]
    A MUZIKA, hlavne MUZIKA... spousta psytrance, ruzny elektronicky experimenty atd... vlastne proto navstevuju dva podniky XT3 kvuli punku, ska a ruznejm podobnejm normalnostem. a Cross kvuli elektronickejm stylum.
    Treba Hrochovi se v Crossu ted dost libilo, este nevidel jaky to tam je, kdyz je to takovy cely cyberpunkovy a byl dost prekvapenej.
    Kdys tam byl naposled jen tak mmchodem?
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    Jen me tak nedavno napadlo: Australie! uz ted je tam nejvic posahanych zvirat, co teprve v probuzenem svete! je na to nejaky ofiko source, nebo to jeste nikdo neudelal?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    SORBAK: pokud vubec nekam pudu teda...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Jasne a po Crossu pojedu zase autem domu, ze.... picarna. Netrvam na Spiritu, ale na Zizkove jo.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: kej, najdem hospodu nebo tak neco. ve ctyrech to pude. jezis to zas bude ;]

    jinak burkhy nemusis jezdit, dokud se s ostatnima nedohodnes na postave a dokud ji nebudu mit v poste ju?
    do ty doby nezajem, aspon co se shadowrunu tyce.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: U nas hrat nechci, z jiz nekolikrat zminovaneho duvodu.
    Co se postele v kuchyni tyce, nevidim problem, jen bych nerad, aby byla u nas pres vikend kalba.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo dobre, jakoze muzes asi dat u nas v kuchyni gauc, zejo ;]
    nak to dopadne.
    otazka je, kde budem hrat, he?
    u nas?
    co wobrazku? kuchyn?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já už se někam nasádlim... :o)

    Zjistim, jak s dovolenou a v pondělí ti, Spajdře, zavolám definitivní rezoluci...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: je online, ne? Vsak jedine, co byude muset poresit, je spani, A ja mu svuj pokoj nenabidnu,. protoze Vanda bude mit tri dny pred statnici.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: spirit je blba hospoda, v crossu se muze hulit, hraje tam muzika a celkove tam nejsou kreteni, co cloveka vyhazujou pryc... navic mate zkusebnu v tom baraku neasi, tak co kecas o Zizkove, kdyz mas hospodu [a dobrou] primo v baraku ;]

    SORBAK: jo proctu to, ted nemam cas

    BURKHAR: jo je mi to jedno, u me se prespat neda ;] ja mam jen kumbal a pokud nemas kundu u me v posteli nespis...


    ATOMOUSEK: tak mu jako napis, ze ;]
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    BURKHAR: Tak ja bych byl rad.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Co kdybych přijel? ;o) Spajdře, písni mi prosím na mobil (přes net je to free), jestli ok... 776 744 411
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Tak ja mam vytvoreno, poslal jsem Spiderovi. Je to rigger univerzal, umi vozidla i drony, leccos opravi, zachycovani, ruseni, dekodovani a falsovani signalu. Zivi se jako runner, Prahu zna jak svoje boty a ma i par sikovnych kontaktu. Narodnost Cech, Kuzma Tendalsi je runnerska prezdivka.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    HIPPO42: pripravil bych, ale vanda ma za 10 dni statnici, tak nechci provokovat kalbou :o)
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    ATOMOUSEK: Tak připrav podvečerní pohoštění a my tě přijdeme vyžrat a vypít :-)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    V sobotu jdu hrat nejakou strategii, v nedeli teorticky mam cas. Do hospody se mi ani trochu nechce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam