• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk


    "Chces si hrat na stiny? Tak teda poslouchej, kamo; pak si to preber a pouc se z toho co nejvic,
    ponevadz nevedomost zabiji rychlejc nez kulovej blesk."
    ~ Ess El El, hadi saman

    Tak jdem na to:

    >> Labka.cz : Project Shadowrun
    >> GM: Overdrive
    >> Postavy
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: musim byt u netu, za kazdou cenu
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: to je pozde
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Uz jsem takrka dodelal Cekmu. Jeste nemam negativni kvality. Chci si dat zavislost na droze, ale nevim, jestli je v corebooku, nebo ne. Je to neco jako Cram (nebo to je Cram), kazdopadne ma to ty ucinky, ze to zvysi iniciative pass a reakci o 1 na priblizne 10 minut. Huli se to jako joint. Je to v corebooku?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: Zert. Omluvu neprijimam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: maj od peti
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    cajirna nad vokem by sla. V sobotu ale teda po obede. 1330?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: nemoh je to ofiko akce cele tekk sceny, byl to docela znamej kluk... jakoze ja z toho taky nemam radost, pac za a] je mrtvej, za b] je to v dobe, kdy jsem mel neco jinyho, nemuzu chlastat pac mam v patek support atd..


    HIPPO42: je to dole na zizkove vedle karlinskyho tunelu.. je to kamose a je to tam pohodlnejsi nez u Salku i kdyz se tam taky nesmi kourit...
    Mival jsem tam zakaz kvuli heroinu, ale uz mi byl odpusten.
    Dulezity pro me je, ze je tam bezdratovej net, docela rychlej a da se tam tim padem supportit v pripade potreby... vecer hodim addresu
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    HIPPO42: Nova postava. Ma modrou krev. Jak je nekdo Carl von Bahnhoff, ona je Cajivna nad Woknem. Ruska. Myslim, ze to bude velka laska Cekmy Vyvrbiho.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: co je ta cajivna nad wokem?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: hmm, ne ze bys nemoh mit zadusni kalbu jindy, ze, ale kazdemu jeho nebe, stejne nejsi schopen dodat postavu, domluvit se na ni a tak, takze bys stejne nemoh hrat, jak Te tak znam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    U obrazka se nesmi a jinak nechal bych to asi na sobotu pokud by to slo, pac se dela zadusni kalba v patek za kamose, co sel pod kytky, tak bych asi na ni chtel byt...
    Omlouvam se, ale kamaradi nastesti nechipaj casto [doufam].

    Misto je otazka i na SO, ja jsem pro Cajivnu nad wokem.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Kde/kdy se teda hraje? Patek 18:00 U Obrazka?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: kdo vi
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    Predbezne oznamuju, ze 14.3.09 prijedu do Praag. Shadowrun bych si klidne dal, muzu hrat archetypa Roger Bunny, he?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: nejak to udelame, ju? ted mam o weekendu support a musim se zdrzovat v Praze u netu, takze pryc nemuzu. Dalsi weekend bych se chtel potkat s Hienou a Miou, taky se jet podivat na dedu, kterymu neni nejlip... takze blizka budoucnost to neni, ale kdyz uz bych dojel klidne bych si dal Bohunovice.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: :) tobe by to chybelo... kdyby s tebou lidi souhlasili tak byses s nima nebavil :D Ale kdyz uz jsem na tro narazil, nevyskyes se nekdy v OC? nemusi byt na SR, staci na pivko nebo tak neco. Ale ten tvuj postmoderni Mardi Grass bal v SC by si kluci v bohunkach urcite taky radi uzili...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: ooho, vlna odporu. ;]
    dyk sme se domluvili, ja rikam, ze me by se do Prahy nechtelo, v tomhle case, ani kdybych nemel zkousku a chapal bych kdyby nam pan Kar klidne vyzewlil.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: nonono. vime jak jednoduchy je dostat z tebe jedinej termin pro OC. Myslim ze bys mohl byt k Burkhymu trochu ferovejsi... ale jak rikas, kazdemu vlastni...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: V pátek a v sobotu jsou JEDINÉ DVA dny, kdypřijede aj třetí kytarista z východních čech, takže tak. Naposledy jsme s nim hráli koncert. Taky nejsem nadšenej, že ještě v devět večer do Břeclavi na zkoušku, když jsem se těšil na Prágl...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: no, dobre uznavam. sice neverim, ze domluvit zkousku s lidma, co bydlej kousek od Tebe je vetsi problem jak domluvit se na run o 400km dal, kerej se navic hraje vazne vyjimecne, ale jakoze zas chapu, ze ja bych mozna taky radej v zime sral na jizdu vlakem, na domlouvani postavy a picoviny, kdyz muzu jit zahrat s kamosema a pak se vyvalit doma nebo v hospode u sklenicky. to zas jo.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Tak to zas se musim Burkyho zastat, ze domlouvat zkousku neni prdel a kdyz uz nakej termin vyjde, tak se o nem nediskutuje. Takze zkousku by doopravdy NEMOH mit jindy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam