• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hele nedele, pac sofi je nemocna a spi jako drevo, z cehoz bych ji nerad budil, precejen je asi lepsi, kdyz se vypoti a vyspi. kdo teda v nedeli muzete a v kolik. ja muzu tak od 10 od rana co se probudim. jinak sledujte to tady a odpovidejte prosim, hlavne anglicka strana, tady vzdycky budou nejdulezitejsi upoutavky a informace protoze ne vzdy mam k dispozici volny skype, kde bych moh resit navic na skype veci zanikaji, tady zustavaji a daji se dohledavat.
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: Beze me, jedu do holomooooca na celej vikend:(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak 3 lidi hlasovali v ankete a pokazdy kazdej jinak, pekne, takze kdo rozhodne?
    jinac mam na zitra/pozitra docela dobrej run, snad a konecne se mi zas [dik Prawitz] podarilo mit pravidla v tistene forme, takze to zas jednou nastuduju. docela me to zas popadlo a napady se rodi jeden za druhym, tak to nedomrdejme a dejme teda ten wochenede.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    chcete hrat imaginarni ale skoro pravidlovy Seattle, jak jej znam z dob 2ed a hraju uz roky nebo jinak?

    5 hlasy od 5 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      Kdy budem hrat? kdy muzu?

      7 hlasy od 6 respondentů

        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---

        K nejblizsimu hrani pribrat Burkhara over Skype? [Burkhi naser sem svuj skype at Ti muzu zavolat a mrdni sem postavu podle 4, uroven punk]

        5 hlasy od 5 respondentů

          OVERDRIVE
          OVERDRIVE --- ---
          Ve finished je vzor jak zapisovat runy vcetne zakladniho HTML
          OVERDRIVE
          OVERDRIVE --- ---
          na ftp je udelana nejaka struktura /shadowrun/ [npc][pc][finished -zaznamy runu v txt][pictures]....
          dodrzujte, doplnujte
          OVERDRIVE
          OVERDRIVE --- ---
          ve skype je informace, ze jsem na ftp nasypal vsechna dulezita core pravidla. zitra konecne znova budu tisknout, takze budem mit doma papirove, kdyby nekdo potreboval Aniversary Core Book, Street Magic a GM screen. Zbytek casem, hlavne Unvired je dulezitej book jeste. ale stejne by nebyl cas to cist vsecko ted, takze jsem dal prednost zakladu + magii s tim, ze budu trvat na tom aby hacker hackoval a predam Ti Unvired osobne, to ostatni nepotrebuji, zatim

          Jinak hackovani neni o tom, ze clovek browsi weby, to minule delal uz i prawitz. Hackuji se auta, baraky, komplexni datove sluzby, site policejnich stanic, satelity, banky... to jen abys mela predstavu, ze jako vyhledavani pomoci Infernet [exGoogle] a ShadowLeaks [exWikiLeaks], Earth [wikipedia + google maps + databaze typu jizni rady, telefonni seznamy], Unreal [wiki na tema magie + grimoire], Nature [chemie, fyzika, mediacina, matika], Fraggzone [hry] zvladne kazdy, kdo ma pocitace apson na urovni 1. kady ve svete shadowrunu umi pouzivat email, fax, elektronicke bankovnictvi atd. To je zakladni gramotnost jako cteni a psani i vic. Augmented reality a taggovani elektronickymi taggy je bezne asi jako dnesni grafity.

          Tedy zakladni sluzby
          =============
        • Operator - verejne pripojeni typu free net

        • Infernet - exGoogle - metavyhledavac, desitky vyhledavacich stroju a nastroju

        • Gallery - specialni vyhledavac na multimedia

        • ShadowLinks - exWikiLeaks - untergrund politika, v hodne placenych verzich state-of-art podrobne profily osob a osobnosti [GoTo] + grafy, vazby, akcie

        • Earth - wikipedia + google maps + databaze typu jizni rady, telefonni seznamy - placena verze obsahuje blueprinty kanalizaci, elektrickych rozvodu atd. Cim placenejsi tim podrobnejsi. Zadarmo s presnosti na 50m, hodne placene s presnosti na milimetry

        • Unreal - wiki na tema magie + grimoires

        • Nature - chemie, fyzika, mediacina, matika

        • Fraggzone - hry, 2d, 3d, pen and paper, all sense symulation, btl


        • klidne domyslete vlastni
          jinak postavy: chci na ftp postavu v html [klidne z generatoru] + jeji zivotopis + zapisy jejich runu, kontakty atd.
          Postavy od tohohl erunu zakazuju menit mimo smotne hrani. Komu neumre postava, ale proste ji natvrdo vymeni za jinou, tak prichazi o veskerou karmu a za kazdou vymenu zacina s postavou vytvorenou podle zakladnich pravidel, ale kazda vymena stoji 50bp, tedy prvni postava je za 400b, ale dalsi uz ma na vytvoreni jen 350b, treti zbytecna vymena by umoznila vytvorit postavu jen za 300b atd. To ma zabranit tomu aby hraci stridali postavy bez rozmyslu a kazili tak kontinuitu hrani. Naopak pokud vam postava regulerne chcipne, nova zacne za 400b a dostane polovinu karmy te predchozi.
          OVERDRIVE
          OVERDRIVE --- ---
          TRUCE: sit vztahu a pravidel je to o cem cele hrani shadowrunu je, ale chapu, ze Te vic zajima chaos + riot, takze to k nemu budu smerovat.
          Kazdopadne je velmi dulezite prave vytvaret vztahy, protoze to teprve doda runu pravou silu, kdyz uz se znas s nejakymy NPC a PC maji mezi sebou prave ruzne pomluvy, paranoju, pratelstvi, pochopeni.... nema to samo nic spolecneho s real life, je to cele o divadle. Asi jako Kral Lear ;]
          TRUCE
          TRUCE --- ---
          OVERDRIVE: moje postava je asocial, podobne jako hrac, bude se lepe citit v nekulturnich podminkach nez tehle slozite neproniknutelne siti vztahu a pravidel.
          OVERDRIVE
          OVERDRIVE --- ---

          chcete aby v Seattle prituhlo

          5 hlasy od 5 respondentů

            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            SORBAK: jj dobre.
            Dneska jsme shadowrun po skype zrusili, pac jsem se presnoc vyndal, ukazal se krastak [ma holou makovici, ale svuj udel snasi s klidem a prehledem az se sam divim, ja bych se posral v kine]. Kazdopadne bych jako nekdy zase zahral i s Prazskym preborem.
            Uz jsi v Prase? Dal bych mozna jen tak, ze by ses zastavil u nas tedy [ty, ja, praw, trz]

            Jinak uvazoval jsem nad pistolema vs samopalama a utocnejma puskama. Kazda moje postava, krom Vlada, ktery byl UZI fanda, pouzivala typicky pistole. Od te doby co jsem z toho strilel z obojiho, vim, ze pistole ma velke nedostatky ani ne tak v kadenci strelby, to nemusi byt problem pokud nejsi na bojisti ale na ulicich, ba naopak. Problem je predevsim v ovladatelnosti. Ona ta vetsi padla maji mensi zpetny raz, coz vede zvlast u me, jako vechytku slamy, k tomu, ze z nich dokazu i single shotem [resp. aspon dvema ranama] trefit alespon lidskou postavu. bez zkusenosti.
            s pistoli, konkretne K100 a glockem 30, jsem netrefil ani tu, dalsi ranou, prvni jasny, ta vetsinou sla do tela, ale druha je proste rozhozena... dat "semi-auto" davku je uplne unreal pro me, pac mam slabe ruce. kdezto i z padesatosmou, kera kope docela fest proste dam z 18 ran 12 do postavy.

            Touzim zastrilet si s P90.





            Jinak at to tady zas neni military krafani, tak pridame trosku beckove atmosfery, kterou ma gamemaster tak rad ;] [neco jen tak k UZi, zbytek proste ulice seattle, prase je z Ruska ;]

            MMchodem k dobremu Vertigova hystorka o tom, jak rusaci na silvestra na vysokoskolske koleji se ozrali, vbehli do pokoje ke sprtum, nacpali sprta do krabice od televize, podlozili jej hromadou petard a rachejtli a s predstavou Jurije Gagarina jej hodlali odeslat na mesic, ci jeste dal. Veskutecnosti zkoncil o 7 pater niz ve stavu, ze by jej vlastni mama nepoznala. To jsem si proste nemoh odpustit. Takze tedy Marfuska s Uzi na prasatku, hyje detku, naval prachy a zenicha!! ;]

            Tak tedy zmarovanej a zrakvenej, se loucim dnes se shadowrunem, zacina me to ovsem bavit cim dal vic. Predbezny termit skype hrani: pristi weekend, pac mam stejne support a musim hnit doma.
















            SORBAK
            SORBAK --- ---
            OVERDRIVE: .... a k nim prinalezejici :)

            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            tesim se na zejtrek

            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            vertigo dostal prava na nastenku
            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            PRAWITZ: no ono to bylo spis: TROLL: Ja zastrelim fotra... ELF: Neeee!! TROLL: BUM, BANG!
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam