• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk


    "Chces si hrat na stiny? Tak teda poslouchej, kamo; pak si to preber a pouc se z toho co nejvic,
    ponevadz nevedomost zabiji rychlejc nez kulovej blesk."
    ~ Ess El El, hadi saman

    Tak jdem na to:

    >> Labka.cz : Project Shadowrun
    >> GM: Overdrive
    >> Postavy
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOODRAT: je mi jedno v jakem formatu postava prijde, jen pokud jej prectu a pokud prijde postou...

    jinak nerikal mlok nahodou, ze sem da link na ten generator, co ma moznost hostovat zaroven postavy v nejake netove db? to by se mi docela hodilo, nejak jsem nezaznamenal pri te diskuzi link... dal bych jej pak do zahlavi...


    Mam prosbu, udelejte mi tady kazdy nejakou predstavovacku sebe jako hrace.
    Tedy chci vedet nejake jmeno, jak vam mam rikat, klidne prezdivka, ale kazdy z vas ma jiny skype, jine jmeno tady na nyxu a pochybuju, ze nekoho mama pojmenovala BloodRat [jestli jo, tak bych se rad poznal s jeho mamou ;]

    Takze ja jsem Overdrive na nyxu, slysim na prezdivku Spider, jmenuju se Tomas Petru a muj skype je overdrive_idoru, kdyz budu hrat postavu, bude to kouzelnik a bude se jmenovat Edward Ka-Spell, zaroven to bude muzikant [dohledejte si na youtube to jmeno a taky kapelu Legendary Pink Dots, kdo nezna]...

    Vzor navstivenky:
    =============
    Jmeno: Tomas
    Skype: overdrive_idoru
    Email: tepetru@gmail.com
    Prezdivka: Spider/Overdrive
    Postava: Kouzelnik - muzikant, Edward Ka-spell
    Vizual postavy: John Constantine, brit, blondak v balonaku, chain-smoker, protivnej cinickej zmrd, hermetik Crowleyovska tradice







    Kdyz bych mel moznost, budu se stridat s id Blood_Elf, ktery taky hraje kouzelnika, pokud dobre chapu... to by melo byt v pohode.

    Jinak mam prosbu: pres pracovni dobu v Prazskem case mi nepiste po skype/icq/google-talk/facebook nebo tak, ohledne Shadowrunu, od toho mam 2 skype, kdyz me vidite na soukromem, tedy na overdrive_idoru, znamena to, ze jsem schopen a ochoten komunikovat, ze mam volny, cas, ale kdyz me vidite jen na pracovnim skype, nebo na facebooku, nebo na ICQ a v Praze je pracovni doba, tedy 9-18, tak prosim piste maximalne tak emaily na tpetru@gmail.com
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Slušně :o)

    Hele, můžu ti poslat postavu vytvořenou v Chummeru? Připadá mi to jako vůbec nejpřehlednější.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ha, tak uz jsme v dobe, kdy aktivni obrana elektronickych systemu se stava realitou: http://searchsecurity.techtarget.com/news/2240169976/Gary-McGraw-Proactive-defense-prudent-alternative-to-cyberwarfare

    cekam ICE a to ASAP
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: ... a z toho cisty ponozky jsou zbytecnost :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    WEED: weetku, hele muzes nekdy alternovat, jsem silbil klukum, ze dneska nebo pres weekend zprovoznim ten google calendar, aby do nej mohli psat i oni, udelame to tak, ze tam nacpem kdy kdo muze a podle toho se bude hrat...
    takze jako kdyz najdes nekdy nejakej cas, nacpi jej tam, rezervuj si jej a bude. kazdopadne aspon si odpocines od programovani a od deti... postavu Ti kdyztak neakou pridelim jak se m ibude hodit, takovy hrajici npc cko, jak jsi psal... to neni prob.. host se vejde, stalejch hracu uz je zda se dost...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hele zatim bez feedbacku, jak jsem rikal, ze mi mozna konci bydleni, tak vcera vecer nam odpojili energie a dali nam padaka do konce mesice, takze jsem si jeste vcera hledal bydleni, ktere uz ted mam, ve stredu se stehuju, dnes sem resl nekolik reallife shadowrunu, takze tyden zabitej, ale ted pres weekend se k tomu urcite dostanu, nemam moc program, takze se budu venovat shadowrunu [taky jsem si vzal z bytu jen cisty ponizky a pocitac ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: nejakej feedback k te moji postave? Presun do SinCity samozrejme doresim az se vyjadris...
    WEED
    WEED --- ---
    OVERDRIVE: tvl ja bych tak rad zase zahral, ale asi uz nenajdu cas ... mozna budes-li narazove potrebovat nejake to NPC.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOOD_ELF: udelej to jinak, neco si vymysli, a ja podle toho udelam zmeny v settingu. vzdy je to tak, ze obecny setting nema s 20 otazkama nic spolecneho, delas je nejak tak jak chces, a pak gm rozhodne/domluvi co a jak dalsiho... nemusis o tom meste nic vedet, proste si vymysli, kde jsi se tam vzal... a ja pak budu mit aspon prilezitost ukazat Ti jej jako bys tam nikdy nebyl.. ;]
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hele, tak sem koukal na nastenku, precetl si popisky k mape a tak, ale ja porad nejak nevim jak mam udelat dvacet otazek o postave, kdyz vlastne vubec netusim jak se dostala do Sin City, jak to tam chodi a funguje atak?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mapa sin city

    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Supr
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Generator

    Chummer Character Generator
    http://www.chummergen.com/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    AMEK: vitaj
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BLOOD_ELF: tvuj skype?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Dneska v 20:00 CZT sraz na Skypu na projednani nejaky ch detailu ohledne runu. Pokud mate moznost byt kolem, budte. Diky
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Teda...tak si uvedomuju ze jsem pouzil Karma Build system a ne BP. Vecer na Skypu se ozvu a domluvime se...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    No...tak ja poslu postavu overovi a uvidim jestli me budete chtit do tymu a bude misto.
    AMEK
    AMEK --- ---
    Ahoj. Jsem dalsi z hracu. Momentalne jeste vylazuju. Davam do kupy laptop, koukam kde bych sehnal pravidla a premyslim nad characterem. ;-)
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Poslal sem pozvanku Amekovi a Ezegielovi, dalsi dva potencialni bezci. Trasher by tu mel byt a tim padem jsme tu asi vsichni.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    OVERDRIVE: Ajaj, bude hrat zenska? Tak to budou trapasy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam