• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Overe, pls soupni odkaz na ten kalendar do zahlavi at se to zjednodussi, nemuzu najit odkaz v prasi :p
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    kua. v nedeli jsem byl nachystanej :)
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Nebylo tam nic. Musis to tam prepnout na Shadowrun a napsat se do komentu. Pokud to napises jen za sebe tak to tam vidis jen ty.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    no ja se napsal na vikend ze mam volno ale nic se neodehralo...
    takze bud jsem se napsal blbe a neni to videt jak jsem si predstavoval
    nebo neco jinyho vstouipilo pomedzi nas :)
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Jak se chcete jinak domluvit?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Sledujete nekdo ten kalendar nebo sem to porad jen ja a Overdrive?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    sowhazzup? :p
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    U mě neděle volná.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Tak jak to vypada s hranim o vikendu? Potreboval bych vedet, protoze jinak nevim jestli budu u kompa.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JVMLOK: jojo s tim exportem souhlas, ale na to ze jedu widle, tak si za poslednich x let byl jedinej s chummerem, co me donutil nainstalovat frameworks a to mi zas rozmrdalo tolik veci... :)
    v kazdem pripade kdo chce muze chummera pouzit a pak to z nej vytahnout treba v html a to uz je v cajku pro vsechny, ne?
    du zas o dum dal, nejak to nevypada, ze by po praglu nekdo jeste hral SR po stole ci hospodach, jednou za rok ci 2 me to vzdy zas nalaka a nejsou lidi, cas, ci kompatabilita
    tak good luk
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Je to otázka jednoho řádku, posílal jsem to už před časem na fb...



    Kdyby někomu z linuxáků nefungoval Chummer, protože mu chybí ve WINE Frameworks, tak to řeší tenhle skript v terminálu:

    bash winetricks -q dotnet40
    Po proběhnutí to po vás bude chtít stáhnout a umístit soubor do chatche a znovu spustit skript. Pak už to šlape jak má.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: chumer umozuje export do vseckyho moznyho, takze ho nehazejte pres palubu. ale je pravda ze potrebuje.net framework
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Jinak pokud butede psat do kalendare nepiste to za sebe, ale prepnete si a pisto to jako ten Shadowrun jinak to neuvidime. Prepnete si v zalozce calendar na ten SR event a pak to uvidime vsichni. Dikes
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    prosimvas neposilejte mi postavy ve formatu Chummer, nepouzivam windows, a rozhodne nebudu resit jak dobastlit do Linuxu Microsoft framework, ok?

    Takze textaky, tabulky v nejake verzi excelu, idealne HTML, at se to da dat na web... tak neco. Ale ne binarni soubory z podivnych softu.

    Kuju.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    AMEK: AMEK: ok, pocitam, ze s Tebou zatim nemame pocitat...
    AMEK
    AMEK --- ---
    Jo a na skype bych mel byt pod nickem the_amek, nicmene zatim nemam zadne soukromi takze jsem neustale offline. Pripojovat se zrejme budu jen na herni seance.
    AMEK
    AMEK --- ---
    Ahoj. Ja to minimalne do vanoc nerozjedu. HW problemy. Nicmene intenzivne resim novej comp. Takze na me necekejte. Snad bude moznost pridat se pozdeji.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOOD_ELF: poslal jsem jej na vsechny emaily, co jsou v zahlavi


    jinak:

    OVERDRIVE --- --- 17:31:45 20.11.2012
    Znovu se vracim k SinCity, tady je par poznamek, ktere jsem ted v rychlosti stihnul najit na blogu:

    mapa SinCity
    chybi zatim Opustene okraje, ale predpokladejme, ze to je volna zona tesne okolo hranic mapy, tam uz jde wo krk temer od vseho, maximalni pocet Ghoulu, HellHoundu, magicka toxicita, metalide se tam navzajem zerou, kdyz uz je tam bezpecno, tak je to pokusna nebo toxicka zona nejake korporacky. zadne cesty, zadne koleje, spousta zbytecne bojove techniky, automaticke bojove systemy a podobne dobroty, dal je uz jen ruzny druh pustiny.
    Po zemi to pro normalni i docela schopnej tym s hodnoceni A neni schudne, dostat se pryc, dal je navic SinCity ohranicene Vysokyma horama na kterych je zbudovanej pomerne solidni protiletadlovej kanon barrier, takze ani ze vzduchu zadna sranda, A tym nema sanci. Na mori, kere chce taky dokreslit je defacto protilodni system automatickych i plne ovladanych palpostu s kulomety podobnymi jake slohnul Burkhi, ale ty byly jen z prvni zony, pod vodou jsou minova pole a zachycovaci alarm mrize napojene na system dronu. Obecne droni jsou temer vsude, ruzny stupen jejich bojovosti je jasny. Neregistrovany dron bez jakekoli licence vydrzi ve vladni ctvrit tak 3sec, v kurvim meste tak 2min, stejne jako v pristavu a kostelni ctvrti. Na ostatnich enklavach a lokacich rozhoduje aktualni bojeschopnost. terove jamy jsou zcela neobydlene metalidmi, pac jsou to opravdu terove spinave toxicke vody z nichz vyrusta jen vysoka ostricova a rakovosve zelene, nebo spise sede :)

    Dalsi dotazy pripadne navrhy na ctvrit jsou vice nez v pohode, ale nemusi byt zodpovezeny ani brany v potaz, pokud se nebudou hodit. Pokud nekdo chcete, tak si pichnete uz do techhle gifu sva NPC i s popiskou, udelam z nich dalsi vrstvu do tech GIMP souboru, nez je uvolnim.


    prozatimni legenda - ctvrti:

    kotva = pristav
    postava = stinov
    pest = sidlo moci
    kriz = kostelni ctvrt s Citadelou
    srdce = Kurvi Mesto
    vlajka s mesicem = Turecka Ctvrt
    srp a kladivo = Ruska Ctvrt
    psi hlava = Cikanske Getto
    smrtka = Terove Jamy

    Legenda wobrazku okolo mapy: od leveho hora - po budiku:

    Katedrala v Templ ctvrti
    Letiste v Mista Moci
    Basa tamtez
    Hraci automaty v Kurvi Ctvrti
    Predstavenstvo Kurvi Ctvrti
    Kreml v Malem Rusku
    Korporacni vojak v nektere ze Sutinovych Ctvrti a toxickych zon
    2x defacto kterakoli Sutinova Ctvrt od Ruske az po Okraje
    2x prumyslovy stinov, elektrarna je na jeho nejjiznejsim konci
    2x mentka z pristavu
    Tower of Power z Mista Moci



    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Nikdo jinej nema google kalendar invite?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam