• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Ja to prave bral, ze se tady krome toho hrani prez nyx organizuje JESTE NAVIC nejake osobni setkani. Coz by se mi sice taky libilo, ale proste zoufale nestiham :(
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ale jinak jsem se na vas docela tesil :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja myslel.ze z.mejch postu bylo pomerne jasne zrejmy, ze 19. je termin se kterym pocitam s tim, hrat se bude u me. Dalsi termin neznam zatim, ale dam vedet zavcas.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: No ja jsem nejak zil v domneni, ze se jedna o to hrani prez nyx (jako 1/day) jak se o tom mluvilo, protoze setkani nekde (ani prez vikend) nezvladam z casovych duvodu :(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No ja jsem nejak nepochopil, kdy se jako reklo, ze weekend plati, a treba i Gilhad by jako moh neco rict a tak.
    Udelal bych to tak, pokud tady zitra nebude napsano, ze se ucastni Gilhad, tak bych to jako asi zrusil pac jsou i jiny veci, co muzu resit. Nicmene beru to jako pouceni z nezdaru, a domluva ma byt takova, ze host rekne, kdy muze, a guesti reknou jestli ano nebo ne.
    s tim, ze Host je porad JVMLK, right?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    No musim prinat ze mi nevadi se se Spiderem potkat a pokafrat, ale ve dvou asi hrat nebudem, a vzhledem k tomu ze nepiju tak se ani neozerem. Aspon nemusim nic chystat nebo se chystat. Muzu se zeptat na Squatu, Spidere, mozna bychom si mohli zahrat s mistni osadkou neco malo SinCity, ale jedinej kdo ma ze SR zkusenosti je Dave. A ja, to staci, zbytek se kdyztak chytne.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Gildur: hrajes, ze? Jen tak projistotu :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: No dyk cekame od Tebe na kdy a kde...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    no na vychodni fronte klid tak ja uz si to pomalu rozmyslim s tim raftem. Bud chcete prijetm, nebo ne. Ja alternativu mam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze co weekend? Hrajem? Sraz kdy a kde?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: bben there, done that. Those Sleeping dogz...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: JVMLOK: tosku se obavam, ze nebude legalni zpusob, ale nemam zkusenost a jedine co, tak googlit... ale mam uplne matnou predstavu, ze v Amazonnim acountu bejvalo neco jako aproved users, jsou tam emaily, odkud muze posilat do knihovny docy, tak mona tam bych hledal, ale je to nastaveni Amazon cloudu, ne appky imho... android ted nikde nevlastnim, takze ani nezkusim



    JVMLOK: potencionalne muzu 19.9. tedy, pokud bude jeste nekdo dalsi... pokud ne, tak tedy tyden pozdej?

    Uvazuju napsat id Disparity, ma tou dobou volno....




    mmchodem, tohle se k vam doneslo z medii jako posledni udalost v Hog Kongu

    https://youtu.be/h-jdmTxQc4o
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    HEEEJ! wake up.

    cituju z mailu:
    Ahoj,

    tak poslední letošní sjezd Jihlavy je zrušen. ČEZ zakázal upoštění přehrady Mohelno z důvodů nedostatku vody pro chlazení Temelínského jaderného reaktoru. Náhradní řešení je sjed si řeku Moravici - Kružberk snad pustí.

    Also toho 19.9. muzu na Moravici se mi nechce. Jak to vidíte? Tome? Kdo dalsi?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    myslim androidi aplikaci Amazon Kindle
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    also 18-20 jedeme posledni vodu letos co je pustena Jihlava. Navrhuju se tudiz domluvit na tyden pote. Nebo jenom nedeli 20. prijedeme z reky v sobotu vecer

    Tome, nenapada te zpusob jak sdilet knihovnu na kindlu? Anioz bych musel davat lidem svoje prihlasovaci udaje na amazon?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    hrat se muze klido v bohunkach
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: tak studuju nestuduju, odelavam si Mgr na dalkovym, ale moc to nedokazu s tou praci skloubit. Prave uvidim jestli jeste studuju v patek...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: tedy 18-20. 9.?
    Ty jeste studujes?
    Kde by se teda hralo? Bohunovice u Olomouce?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    nemame nic, jsem ve stinech Hong Kongu a vracim se do reality v patek pri kontrole studia tvrdym narazem o betonovou podlahu pred dekanatem. Coz je nicmene minimalni komplikace. Budu volnej cca tretri dtyden v zari.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam