• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIHARYSLIVE FOR SPEED aneb nejlepsi zavodni simulator
    COLON
    COLON --- ---
    DRIZDIK: Nepochybně jsou ty síly ještě větší - ale tyhle síly prostě 301 supluje způsobem, který je sice zábavný jako atrakce, ale s nějakou simulací to moc společnýho nemá - ale to nevytýkám - je mi jasné, že 301 simuluje přetížení svým způsobem, který mi prostě nevyhovoval tím, že extrémním pohybem vyvolal lehké přetížení, ale tak, že v podstatě je nějaké přetížení vedlejší, když máte mozek ve ždímačce. Já netvrdím, že je 301 na houby - jen mě to moc simulátorový nepřišlo a příjemně mě překvapil ten DBOX kterej se nesnaží simulovat to co nemůže, ale pocit z podvozku auta byl naprosto skvělej. Ale jde jen o můj názor a pocit z toho, že kdybych měl ty prachy pod postelí, tak 301 bych si fakt nekoupil, ale ten DBOX bych vzal hned.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    COLON: Podle mě je tohle srovnávání volantu s vibracema s plným force-feedback. To že to s tebou občas zaklepe, to je podobný možná tak vyklepaný felicii na přejezdu, ale s ani trochu rychlejší jízdou to nemá nic společnýho. Ono to sice není příjemný, ale v tom autě jsou dle mého ty síly ještě větší než na 301.
    COLON
    COLON --- ---
    CHAOS_RK: Mě ta 301 přijde hrozně přestřelená v tom pohybu - spíš než v autě sem si při jízdě přišel jak na horský dráze a po dvou jízdách jsem došel k názoru, že tato dimenze jízdy mě nějak nebere. Ale teď sem o víkendu jezdil na D-BOX GP Pro-200 kde je hydraulika mnohem decentnější, ale rozsahem je určitě autu mnohem bliž. A můžu říct že tohle mě fakt nadchlo. Simulace nerovností a vůbec chování podvozku se mnohem více blíží realitě (najet s GT3 speciálem na obrubník je fakt zážitek, hlavně pro zuby) a to že se nesnaží simulovat přetížení nesmyslně extrémním pohybem považuju osobně jednoznačně za plus. Po 2 hodinách jízdy mě to plně asimilovalo a po 10ti hodinách mě ze sedačky vyhnalo až volání přírody. Druhej den sem jezdil dalších skoro 10 hodin a dneska už doma na mým kompu bez "házení" mi to hrozně chybí :) Ale 15000 $ je na herní periferii trochu moc :)

    YouTube - D-Box Racing Chair at CES 2008
    http://www.youtube.com/watch?v=BbVX83sqGSM&feature=related
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    BASIK: no pokud vim, tak to delaj jednotlivci/skupiny a licence si resi individualne... vim ze treba mosteckej okruh za licenci nic nechtel, ale u ostatnich si nejsem takovou naklonnosti k simracerum jistej a lidi co ty trate ci auta delaj, licence proste neresi...
    ad nordschleife> no taky je to trat ala horska draha, jaka jinde neni :)
    BASIK
    BASIK --- ---
    jak to ma rfactor udelany s licencema trati? neprijde mi to jako projekt, kterej by si moh dovolit kupovat vsechny trate a auta ... nebo to kupujou jednotlivy skupiny, ktery trate vytvarej a pak davaj zadara ke stazeni? :) a pritom realny trate sou to jediny, co LFS chybi ... je mi jasny, ze nad tim breci hromada lidi, jen by me zajimalo, jak to maj u konkurence technicky provedeny ... jinak byl sem se minulej tejden projet na realny nordschleife a nejaky zataceci navyky ze hry fakt byly :) jenze stejne tam sou dost prekvapivy pusobici sily no
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    MICA: jasne ze ne, specialni bouracka znamena katapultaz do stropu :D
    MICA
    MICA --- ---
    CHAOS_RK: já si řikám jestli má ta 301čka vohlídaný to aby nezničila sama sebe, případně někoho kdo v tom sedí :-D
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    MICA: celkem dost ;) jinak nejhorsi co te muze potkat, je bouracka ktera ma za nasledek "valeni sudu" po silnici... to si holt pockas nez se zastavis ;)
    MICA
    MICA --- ---
    Ci woe už sem nad tim přemejšlel, až budu mít po škole, tak bych zašel vyzkoušet jak to s člověkem cloumá při driftování :-D
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    TOFI: 301 + 2 nepohyblive simulatory za 1000,- na hodinu... jizda na 301 je fyzicky celkem narocna a hodinu v kuse hnedtak nekdo neda... ja sam toho mam po 20min vostry jizdy plny kecky...
    TOFI
    TOFI --- ---
    Krasny, bych si to rad zkusil, kolik stoji hodina jizdy?

    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    snad spravci prominou drobnou reklamu:
    Prijdte si vyzkouset simulator Force Dynamics 301 do Hummer Centra! Mozno jezdit LFS, RBR, rF a brzo i DiRT2. Vice info a ceny na www.301.cz
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    LEHUOK: ono nam to totiz tak sestrihali, ze nam tu strategii prekroutili... kdyz se podivate na HD verzi, kde je Okamurovi videt do notesu, tak je tam citelne, ze jsme chteli penize na dodavku, party stan, generator, bar a marketing az na konec kdyz by neco zbylo, tak by se dokoupily dalsi simulatory, ale ne FD301 ale o mnoho levnejsi Raceboxy...
    nicmene jsme podepsali ze si CT muze s materialem delat co chteji, takze nemame moznost se ozvat...
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    LEHUOK: nevím, k čemu se to váže, ale už jsem vydedukoval, že k tomu dni D.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    JENIIK: nevim co je na tom vyjadreni nejasneho..? :) Bylo to s nadsazkou samozrejmne


    CORNY: Ale pro investora prilis mnoho otazniku rekl bych.. jako ten argument s tou krizi byl vskutku napresdrzku..
    Je to otazka, co by s poptavkou udelal nejaky dobre cileny marketing, ale oni chteli penize na dalsi trenazer, ne na marketingovou kampan, takze proste uplne spatne zvolena strategie no..
    CORNY
    CORNY --- ---
    skoda ze jste jejich argumenty o fin. krizy neotocili hned proi nim ... zkusil bych jim hned vpalit ze marketing nemuze fungovat bez stabilniho financniho zazemi, a tak i pres snahu na fin. krizy vydelavat nabidkou levnejsi teambuldingove akce nez jsou konkurencni (motokary, pronajmy hotelu apod.) nebyla rozumna moznost propagace a eventuelne promo akce ..... aspon tak bych to zkusil ja
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    jn.. neni to dobrej byznys, vetsina lidi si radsi zahraje need for speed na joysticku nez neco kde by se museli ucit ridit :)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    skoda panackove :/
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    dnes bude LFS kratce k videni na CT1 v poradu Den D ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BIHARYS: ja len, ze ked sa zideme viaceri, tak aj dnes sa pojde GT L. ked mas chut si teda zajazdit a nie si 'only lfs' :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam