• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    ALYX
    ALYX --- ---
    VLAKODLAK: tak nic takoveho jeste nevyslo ne?
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    ALYX: Tak to jsem bohuzel od nej necetl a ani to nikde nemam. Nemas to nahodou v elektronicke podobe ??
    ALYX
    ALYX --- ---
    VLAKODLAK: a ted myslis co za vec?
    a co jsi od nej vlastne vsechno cetl?
    nebude spis problem v tvem rodinnem zazemi? :)
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: to je zivot, svine se ma vzdycky lip ;))

    ale nevim kde tohle zrovna berete, napiste nazvy knizek a ty hodny co zemreli?
    ALYX
    ALYX --- ---
    FREAZ: ano :)) vyborna je taky povidka z ikarie z roku 98 Svet se s nikym nemazli
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    BUBU: Treba ma s nema nejake problemy, tak si to takto leci.
    BUBU
    BUBU --- ---
    ALyx: megapolis jsem necetla. Serzant je pomerne dobry, docela zajimavy, ale jak nekdo zminil, trochu podobne prvky - ta hodna holka umre (proc to vzdyckyodnesou ty hodny holky?)
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    ALYX: Megapolis je opravdu dobra, ale u me porad vede Na Ostří čeplí.
    Cetli jste Zásadní příspěvek k problému bezpohlavnosti andělů ?? Je to jen krátka povidka.
    ALYX
    ALYX --- ---
    FALLIE: nevim, treba ninja zelvy zemrely, ale pak zase obzivly, takze ja jsem spokojena :)
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    Bakly mi zatím přišel nejslabší z toho, co jsem četl.

    Nepříjde Vám, že v každý knížce to vždycky dopadne špatně s hrdinovou/hrdinčinou velkou láskou, pokaždý zemře?
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: jojo posledni bere vse bylo nejlepsi :))
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: a co serzant a megalopolis? :)
    BUBU
    BUBU --- ---
    To je mozne... ostatne ja rikam o svem oboru porad primitivni k primitivnimu..tak je to mozna tim, ze mam radeji sci-fi nez fantazy. treba posledni bere vse je skvele, ale ta o Baklym byla prijemna. ale nic noveho...nebo mi neco uniklo (pravda Bakly neni muj typ 8-)
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: tak to bych nerekla, treba jsi jednodussi ty ;))
    BUBU
    BUBU --- ---
    Me jeho fantazy povetsinou (snad az na par povidek) prijdou takove "jednodussi" bez urazky, je to pekne nalinkovane - prijemna odpocinkova cetba.
    Lihen je slozitejsi, ma v sobe par dobrych neotrelych napadu, a prochazi nejen mista, ktere clovek zna, ale pouziva jmena lidi, ktere zna... jednoznacne u me vede.
    ALYX
    ALYX --- ---
    nejlepsi je dlouhy sprint nuly :))
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    SHINIGAMI: přesně tak. Mně Líheň doslova nadchla. čímž ale nechci říct, že ostatní knihy jsou špatné, naopak, Koniáš a všechno okolo něj vede
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    SATAI: A taky ze se to odehrava na tech mistech po ktecyh clovek aspon obcas chodi..
    SATAI
    SATAI --- ---
    Lihen se mi hodne libila. Ale mozna i diky tomu, ze jsem si uzil dost insiderovskych chtipu..
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    FALLIE: Na Ostří čepelí je opravdu dobrá, byla to má první kniha od M.Ž. :)
    F508: Já teda nemám prroti Líhni vůbec nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam