• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUBIINTER-ART GALLERY, aneb nebojte se prezentovat své umění
    QUBI
    QUBI --- ---
    FREEDUX: no, to by ale nedopadlo moc dobre, ne vsichni jsou soudni a o to min, kdyz se to tyka vlastnich del...
    FREEDUX
    FREEDUX --- ---
    podle me by vyber mel byt zalozen predevsim na autorovi, on by mel vybirat, cim se chce prezentovat
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    COCHRAN: to vime, jen jsme si chteli udelat obrazek jak na tohle dilo koukaj i ostatni... :)
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    MANIFEE: jako je fakt ze ty (vy) byste meli nejlip vedet jakou galerii chcete delat..
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    COCHRAN: nerikam, ze se to nebude nikomu libit, ale to ze tam nemusime davat vsechno za kazdou cenu. To ze se mi to nelibi neskryvam, v galerii mame spoustu del, ktery se mi nelibi a presto tam sou. Nicmene mi prijde ze by ji tohle dilo mohlo spis uskodit. Navic ta cena je fakt premrstena...
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    MANIFEE: ze se nebude nikomu libit nemuzes prece vedet... ja bych to tam dal kazdopadne.. bezohledu na to jestli se mi to libi nebo ne.. remeslne to preci urcitou uroven ma.. to jedine se da jakstaks objektivne posuzovat.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    a tri ze tri to neni :) je to trem libi, trem nelibi a jeden nelibi ale dal by to tam... :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    QUBI: no ja nevim, me prijde ten obraz fakt i hnusnej :) nelibi se mi. Obrazu ma hodne, vsechny k sobe tak nejak sedej jen tenhle z nich vybocuje a jeste je hnusnej, podle me ji to spis uskodi, zase tam nemusime davat za kazdou cenu vsechno. Navic je jenom na papire a tak velkej taky zase neni a cena 35.000,-?? Kdo by si tohle za 35 litru koupil??
    QUBI
    QUBI --- ---
    MANIFEE: tak vidis, tri lidi ze tri by to tam dali :)
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    MANIFEE: Jako proč ne. Celkem se mi to líbí a názor lidí je fakt různej. Přijde mi jako by byla rozpláclá za nějakym sklem ;)
    AISHA
    AISHA --- ---
    MANIFEE: nelíbí, do galerie bych to klidně dala, třeba to někomu bude ladit s nábytkem... :-)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    MANIFEE: vůbec nelibi
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    FREEDUX: :)))
    FREEDUX
    FREEDUX --- ---
    no vidis .. a ja myslel, ze to je nejaky berserker ;p
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    me to teda prijde dost laciny, jako by se nekdo snazil nakreslit roztouzenou zenu, s tim ze ji rozplacne noc a pusu a jeste k tomu pouzije fakt udesny barvy...
    QUBI
    QUBI --- ---
    ja nerikam, ze se mi to uplne libi, ale vkus lidi je ruznej. navic je to docela velky, mohlo by to v realu vypadat docela pusobive...
    FREEDUX
    FREEDUX --- ---
    jo libi
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    staci napsat i jenom libi/nelibi - pro ty kteri to nechteji moc komentovat... diiik ;)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Co řikáte tomuhle obrázku, my máme rozpor jestli ho umístit do galerie nebo ne... :)


    olej na papíře 80 x 100cm
    QUBI
    QUBI --- ---
    CRYYSTAL: jojo, bude moc rada, misto je stale volne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam