• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUBIINTER-ART GALLERY, aneb nebojte se prezentovat své umění
    CARLOSITO
    CARLOSITO --- ---
    Ahoj, píšu od kámoše, neb mi nefunguje přístup a už to nebudu moct vyřešit, ježto nebudu na netu. Potřeboval by sem poslat sms na 775312933 info o tom, kdy bude v neděli sraz v hale c, abych se tam moct doploužit. Dík moc vinet
    SMERIES
    SMERIES --- ---
    MANIFEE: jj mě zas pro změnu trucovala pračka a když sem jí začala nádávat začala plakat takovým zpusobem že to skoro pocítili i sousedi...chjo....
    ale to bylo hnet krasně vytřeno..jen se to blejskalo...uf..takžee take pardon
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    zkusim to :D
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PIKKMA: ok, nevadí. Kdyžtak můžeš přijít na další... ;)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    jinak verejne se omlouvam ze sem nedorazila ale... sem trosku usla a nezvladla se do sesti vzbudit ;/
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    QQQIQ: tak to jsem moc rada, ze se setkani libilo! ;)
    QQQIQ: tenhle obrazek mas taky moc peknej. Jinak jsem zacala davat na nastenku odkazy na dila, ktery bychom radi u nas prezentovali (abychom meli prehled, uz takhle se nam v historii par peknej dilek ztratilo), ale je jich treba malo a ceka se az jich bude vic...
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    dnes to bylo super setkání.tak doufám že se vše podaří a vše bude zasláno a já zjistim něco okolo tého grantu jak se dá sehnati co nejvíce peníííízukůů.....jinak pa v neděli
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    QQQIQ: super! Budeme se těšit :)
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    MANIFEE:pokusim se dorazit a přidat ruku k dílu
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Ahoj, planujeme sraz vsech, kteri by se chteli nejak podilet na cinnosti nasi neziskovky. Budeme potrebovat pomoc s realizaci vystav apod. Sraz je naplanovany na stredu 1.8 v 19.30 v Barburu - krizikova 11 (Praha). Budeme moc radi kdyz prijdete!
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    QQQIQ: záleží jestli bys je chtěl prodat nebo ne. Kdybys je chtěl prezentovat s možností prodeje, tak bys mohl mít základní prezentaci, která je zdarma. Kdybys je chtěl jenom prezentovat, tak by bylo potřeba mít virtuální portfolio, to už je ale placené, viz. http://www.inter-art.cz/news.php?article=21

    V každym případě bychom ale potřebovali abys toho měl víc. Minimálně tak 5 děl a potřebovali bychom údaje o dílech (název, formát, technika, materiál, cena)
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    MANIFEE:TO BY BYLO SUPER...jak na to?
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    SMERIES:DÍKY
    SMERIES
    SMERIES --- ---
    QQQIQ: tyjo..fakt zajímavý:)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    QQQIQ: fakt pěkný, kdybys toho měl víc tak ti to můžeme dát k nám :)
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    předtim jsem tam mněl namalovonou surrealistickou koupelnu ale nějak sem ji přemaloval na tohle .o)
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    je to olej na sololitu. děkuji
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    QQQIQ: taky moc pěkný, jakou to je technikou?
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam