• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYamplified worship - maximum volume yields maximum results
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ZERO: je fakt, že to bylo hodně podobný, ale vzhledem ke kvalitě setu v Chapeau jsem byl moc rád...
    ZERO
    ZERO --- ---
    set vicemene stejnej jako tenkrat v chapeau, skoda, mohl si za tu dobu nacvicit neco novyho...ale i tak velice peknej zazitek.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SAIL_OR: Joke si vzpomněl na jistou skupinku lidí z Brna, která se zuřivě opíjela vodkou a snažila se do osidel alkoholismu zatáhnout i jeho...takže tě pozdravuje a máš se prý ozvat na jeho fcb...
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    GULDUR: jo to nevim, zkus "Friday z Brna" :)
    HA2K
    HA2K --- ---
    JONY: zmetcí..)) ještě by tam měl s nimi pózovat Petr Mejta z Domanína.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    EVAD: jo a bude posílenej sound systém...a to tak že dost..
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    EVAD: lidovej...150 Kč...
    EVAD
    EVAD --- ---
    GULDUR: pls kolko je dnes vstup?
    JONY
    JONY --- ---
    GULDUR: chtěl jsem konečně něco málo dospot, ale asi dorazím. mám to kousek :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SAIL_OR: a od koho? bude vědět?
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    sudden infant! že pozravuju
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    srdečně zveme na zítra všechny fandy zvukových ploch a tvrdších hlukových forem do lesa!!

    JONY
    JONY --- ---
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    jj, ale svoje dělal i ten berghain - bývalá továrna s nejlepším zvukem, co znám
    JONY
    JONY --- ---
    ZERO: Berlin, na vic dni, ne jenom kvuli koncertu. Jinak ono bylo vyprodane ale diky pokecu s chlapikem na vstupu o par hodin drive jsme nako
    nec jeste dva listky dostali :-)
    WENCA
    WENCA --- ---
    kurva, takhlenc s krizkem po funuse. :( jsme mohli vypravit zajezd!
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    ZERO: asi v berlíně..spíš by mě zajímalo, jestli se tam vypravil jen na tenhle samostatnej koncert..na druhou stranu se to podle jeho slov mohlo vyplatit, i kdyby to byl jedinej důvod cesty:)
    ZERO
    ZERO --- ---
    JONY: kde?
    JONY
    JONY --- ---
    vcera zola jesus zive, v porovnani s timto byl koncert v matrixu nepovedena skolni besidka. mocne a diky zivemu bubenikovi intenzivni na urovni swans. palce hore
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: Dája dorazil...ale měl takovou radost z toho že může sedět v backstage vedle Dagona a Jamese Reada, že to na úvod poněkud přehnal s kořalkou..to stálo část sil, ale na pár stagediveů se zmohl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam