• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYamplified worship - maximum volume yields maximum results
    JONY
    JONY --- ---
    V/A - White Eye Of Winter Watching (Hospital Productions, 2011)

    MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
    http://www.megaupload.com/?d=8O6K7742
    JONY
    JONY --- ---
    JONY: tak bylo to velké. audio bohužel není, kdo fotil at se prosím podělí
    JONY
    JONY --- ---
    Dead Reptile Shrine - The Sun of Circles (Weird Forest, 2011)



    Get drs.zip on Wupload.com
    http://www.wupload.com/file/2564275787/drs.zip
    JONY
    JONY --- ---
    SAIL_OR: ano a pro obličej jeptišku použiji nějaké tvoje foto
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    nebo udělej nějaký fotky a z toho pohyblivej gif, nafinguj to třeba tak, aby vypadal, že svádí jeptišku nebo tak něco
    JONY
    JONY --- ---
    SAIL_OR: audio by být mělo, video uvidíme
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    JONY: bude záznam? (v tomhle případě by byl na místě možná i audiovizuální).
    JONY
    JONY --- ---
    Protože je to v kostele a musíme se přizpůsobit tomu, co nám je nabídnuto.
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    JONY: to se mi taky vůbec nehodí...proč tak brzo?
    TOTAL_MANGEL
    TOTAL_MANGEL --- ---
    tak to je dost naprd
    JONY
    JONY --- ---
    Burial Hex v Kostele Sv. Jana Křtitele Na Prádle at Kostel Svatého Jana Křtitele... (Praha) on 27 Nov 2011 – Last.fm
    http://www.last.fm/event/3103225+Burial+Hex+v+Kostele+Sv.+Jana+K%C5%99titele+Na+Pr%C3%A1dle

    pozor! začíná se nakonec od 15:00!!!
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    Sichelstein - Sichelstein [Valse Sinistre Production, 2011]



    one man projekt z prahy
    black'n'roll/post-punk/new wave

    mediafire
    JONY
    JONY --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    MATHEW: tak ta (ne)kvalita dubu neni zemerna, kdyz ji clovek porovna se zvukem masteru.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    vy ste hrozný audiofilové
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    tak v podobnym zvuku se brodí celej black twillight circle, to víme. výtka, pokud jsem to dobře pochopil, směřuje k tomu, že tady je to přehnaný.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    u Arizmendy jsem právě chtěl podotknout, že kvalita nahrávky má jistá žánrová specifika. Přesto IMHO nejlepší skvadra lidí kolem Volahn a spol.
    JONY
    JONY --- ---
    SHIELDAZZ: mám kazetu a veř mi není to ripem. je to příšerně nadubované. ale prý se snad cystá lepší repress/vinyl.
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    VOJTABOSS: Dík, jediný BM album na který opravdu čekám. Ještě je na netu nová Arizmenda, ale v tak žalostný kvalitě (doufám, že to je jen tim ripem), že to ani nemá moc smysl.
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    Leviathan – True Traitor, True Whore [Profound Lore, 2011]



    The starting moments of True Traitor, True Whore sound off with grunts and groans of displeasure, anger and hate. Wrest (Jef Whitehead), the talented tattooer and sole member, has much to be hateful for. The year started out with serious allegations of violence and rape that will taint any man—true or false. Since then, new information suggests the allegations hold little to no water, but the fact remains—his reputation and career is permanently tainted.
    True Traitor, True Whore is a response to all of this, expressing the rage, despair, and even sadness toward the situation. It’s as much a revenge album as it is a cathartic one. Musically the album is strong, if not a bit rusty—after all, its been since 2008 since Leviathan has put out an album.


    filesonic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam