• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    FRONEMA: no mi trosku svitla nadeje a doufala, jsem, ze budu bezdetna. Jeslit bude vedro, tak tam s detma nepujdu, ani kdyby jim bylo dobre. A kdyz bude hnusne,t ak valstne taky ne:-D takze tim to se me sance na letosni Million marihuana march znacne snizily:)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    http://mmm.legalizace.cz/page/program program a prakticke informace, bude tam nejaka zonglerska skola a jinde zas diskutovat Smetka :) ne ze bych verila ze se nejak vyrazne hneme z deky, ale pro zajimavost :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ZORBOVA: jasne, my budeme podle poslednich zprav bezdetni...
    musime si jen urcit nejaky dobry potkavaci misto, abysme se nasli...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Michale, nejsou v sobotu dopoledne na jiraku trhy? ze bysme nakoupili dobroty na odpoledne tam... zase nejakej dzus, ten se minule osvedcil, syry, uzeniny...nam nam uz se nemuzu dockat :)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    FRONEMA: jeee, teda:) ja bych rada vyrazila, ale mam nachcipany deeti, takze nevim, jeslti se mi podari vypadnout. Muzu se k tobe kdyztak pirdat?:)
    MALICKA: na MMM se toho nabalis;)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRONEMA: AIS count me in :-)
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA: puvodne jsem planovala spis nejit a poctive balit na prvni vlnu stehovani, ale mozna se nakonec pridam oslavim, ze jsem vyhrala ten pracovni pohovor :-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    vazeni, v sobotu je MMM. kdo se prida uz na pruvod a kdo az na paruce? videla bych to zas na piknik. kdo prinese nejakou zajimavou namku? ja to vidim minimalne na manga, musim planovat jejich otevirani :)

    jinak pokud se nic nezmeni od minula, a jako ze asi ne, tak tam budou zas u vsech stanku velky fronty, takze myslete na to ze idealni je se ve vetsine veci samozasobit...
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    FRONEMA: už jsem byla, stojí to za to :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: ted a nebo potom :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ja se pridam. uz jsem na tom jednou byl, ale klidne si to zopakuju :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    JACHYMKO: ja! :)
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    TENCOKACISTROMY: sobota byla nezapomenutelna, to muzu potvrdit :-D
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MALICKA: ale jo, byl. moc dobre si na tebe vzpominam ;)
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak to jsi mozna nebyl v sobotu halucinace, jak jsem si puvodne myslela :-D
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MALICKA: Ja tam behal sem a tam a pak jsem byl nakonec tak vycerpanej, ze jsem prachobycejne upadnul do komatu :D.

    Ale teda jako otevreni open-air sezony, mi to prislo idealni. Vic takovych akci!
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    Prvni venkovni psytrance sezony se vylozene vydaril. Nadherne pocasi, spoustu nejen vyletnich zazitku a hlavne proparene noci mluvi za vse :-) Hlavne Pigster z druhe skupinky me prijemne potesil, kdyz jsme se i druhou noc potkali na hlavni scene :-) Zacatek sezony rozhodne vidim pozitivne, hlavne pokud se na Biu ukaze, ze Carodky byl pouze pomaly rozjezd :-)

    A nejen proto se tesim za 15 dni na Biu ;-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    FRONEMA: konecne poradnej film
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam