• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANNIEQueer cinema loves Phillip Morris


    "Q" nový magazín české televize o queer tématech. Každý čtvrtek na ČT 1 http://www.ceskatelevize.cz/program/10121061347-04.01.2007.html
    průběžné téma: VÝMĚNA FILMŮ. ID a jejich seznamy jsou průběžně přidávány na nástěnku!
    Queer film - teplý filmový archiv

    diskuze o seriálu L WORD!!! [ The L Word ]
    rozbalit záhlaví
    LURA
    LURA --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: Pozdrželi, protože se nenašel distributor, právě :-(
    Jen mě udivuje, že když avizovali, že 16.4. bude premiéra, že nikde nepíšou o tom, že teda ta premiéra teď nebude...
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    LURA: ja cetla ze celkove pozdrzeli to distribuci... nemate to nekdo? mne se bloknul torrent v pulce stahovani a nemuzu to jinde najit, a jsem na to kurva zvedava. ten pribeh je genialni, otazkou je spracovani :) ale i kdyby to nebylo uplne dobry, tak ewan zachrani jakykoliv film.
    LURA
    LURA --- ---
    Dnes měl mít v Čechách premiéru film "I Love You Phillip Morris". Strašně mě udivuje, že je ticho po pěšině a nikdo se ani neobtěžoval napsat, že ta premiéra nebude/bude v nedohlednu.
    Podrobnější informace tady: http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/scotland/article5908016.ece
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: :D :D :D Zkusim to, ale kdyz tak zapusob silou sarmu i ty. Ja sem ho nevidela ani nepamatuju...
    Jinak jo, zkusim Columbii :)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ANNIE: to je Columbia :)
    hele, nezapusobila bys na sveho nejkrasnejsiho spolubydliciho at jde za franka? ja zkusim sehnat rockyho, uz mam jednoho nic netusiciho kamarada v merku
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: ja mam prave strasny dilema. Uvazuju o slecne ve flitrovanem topu a cylindru (je v RHPS i VG) a u ktery si za boha dneska celej den nemuzu vybavit jmeno (stydim se, ale ja ten film fakt uz dlouho nevidela)...no kazodpadne sitovanejma puncochama a korzetem nikdy nic nezkazim :)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ANNIE: :))) dik. za co jdes ty?
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: ve spaleny je pujcovna kostymu. Myslim, ze sluzku by tam mit mohli... ;) (ty stejne nic jinyho nez Magenta byt nemuzes, vlasy nevlasy ;) )
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ANNIE: doufam. nevis kde bych do soboty sehnala kostym sluzticky? (s temi vlasy tom vidim na Magentu:)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: uzasny! Kostymy povoleny???
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ROCKY HORROR PICTURE SHOW na platne a o pulnoci!!!
    svetozor, sobota.
    Let's do the time warp again!!! 'cause we love that rock'n'roll
    LURA
    LURA --- ---
    Byli jste někdo už na Febiofestu? My zatím zkoukli "A svět byl můj" a "Druhé šance" - obojí se nám líbilo :-)
    JANITA
    JANITA --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    JANITA: jj, dobra titulka celkove :) ale desim se dne, az budou (budeme:) v mode bisexualove - proti cemu se ma pak clovek vymezit, aby se neutopil v mainstreamu? :)
    JANITA
    JANITA --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: uz jsem koupila :D "byt teply je in" :DD
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    v novem Reflexu prima rozhovor s Gusem Van Santem (reziser MILKa)
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: by to bylo hrozne prazdny... tolik gay ceskejch celebrit tu neni... ale mohlo by to bejt mezinarodni:-D
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    Em...
    Vzhledem k dlouhé prodlevě a dřív řešeným tématům mi to nepřišlo jako problém, ale OK...

    DESEO_MORTAL: Dix ;)

    SPLIFFBOY: jj

    Konec bulvárních debat! Fuj!
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    DESEO_MORTAL: to tvoje auditko asi nyx potrebuje :)
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: ja ti to tu vysvetlovat nemuzu, to bysme zas zabredli kamsi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam