• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KUTASObojživelníci - chovatelske tipy triky
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    KUTAS: diky moc. zkusime tomu akvariu sundat dekl.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    BRAP242: slyšel jsem o stejném způsobu řešení, využívali k tomu PETky plný ledu. Dobré je taky nesvítit a mít akvárko otevřené, aby se mohla odpařovat voda.
    Já tohle nikdy řešit nemusel.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Ahoj, chtel jsem se zeptat - a jestli jste to tu uz resili tak se omlouvam. POridili jsme domu akvarium kde chovame dva axolotly. Potreboval bych nejak poresit chlazeni akvaria - idealni teplota je pry 15 - 20 stupnu. Momentalne to resim tim ze kazde rano do akvaria nasypeme hromadu ledu. Nicmene, zajmalo by me jak takovou vec resite vy.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELAQ23NET: a axolotl není ještěr, ale ocasatý obojživelník ! ani všichni plazi nejsou ještěr, jinak graguluju k množení. ty malinký čárky jsou hrozně ňunu. nejlíp v době, když mají jen oči a ocas :D
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELAQ23NET: nejlepší je domluvit se s nějakou akvaristikou.
    ELAQ23NET
    ELAQ23NET --- ---
    Nazdar, ahoj!
    Nedávno se nám doma vylíhlo pozehnaně malinkých Axolotů, a jak začínají růst, tak jim v akvárku bude za chvíli těsno. Tak kdyby jste někdo chtěl domů ještěra, pošlete mi zprávu. Jsme na Valašsku, kdo jste poblíz, nebo poštou jich uz pár taky úspěšně dorazilo.
    CODE
    CODE --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám TERARIUM / Praha 11 / 2990 CZK ] (puvodne na zelvu, nyni na jestera .. bez bazenku)
    VEVER
    VEVER --- ---
    Budu vytrhávat už relativně velký netík (velký jakože to není semenáček, má jenom tak pět šest stonků, cca), nehodil by se vám někomu? Nechce se mi ho vyhazovat. Praha.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    KUTAS:: Ahoj, kdyby nikdo nemel zajem, a jestli myslis, ze se s nim ti moji "pětiročáci" snesou, tak si ho klidne vezmu :-).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KUTAS: njn, aspoň dva, víš jak
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    PALEONTOLOG: příští rok zkusím odchovat dalšího... letos jich asi taky bylo víc, ale všimnul jsem si, až když jsem jednoho objevil v konvičce na zalévaní kytek... druhého jsem odlovil z terárka, ale metamorfózu přežil jen jeden. Kdoví kolik jich nepřežilo v terárku (možná tam nějací jsou taky)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KUTAS: umrzli mi axlotli, a mám prostor na novou nádrž, ale jestli jenom jednoho.. to by mi ho asi bylo líto
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Mám asi jednoho volného čolka - cynops ensicauda ensicauda... je asi 7 měsíců starý. Nechtěl by někdo?
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KUTAS: takhle se choval cca ctyri hodiny a ted je zase normalni a ciha na potravu.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    BEREGOND: jak vypadá teď? Fotku? Žere?
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Ahoj, mam dotaz. Mame doma zebrovnika, je mu osm, a ted jsme mu cistili akvarium. Pred cisteni se klasicky branil chyceni do ruky, po hodine nahradni nadobe a vraceni do akvaria uz ne, je apatickej a pohybuje se u dna. Nemate s nimi nekdo zkusenost co pripadne zkontrolovat?
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    VEVER:: aha, dekuju za popis. na sousi to bohuzel neuziju.
    VEVER
    VEVER --- ---
    JONEZ1: Na souš. Respektive, já mám v teráriu některé dané tak, že mají kořeny ve vodě a stonkem se pnou po souši. Foto zde, ne teda těch mých, ale jak by to mělo vypadat :)
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    VEVER:: ahoj, je to kytka do vody, nebo na sous? nemela bys prosim foto? :-) (chcipla mi nedavno ve vode takova kytka, za kterou nemuzu najit nahradnika :-)
    VEVER
    VEVER --- ---
    Nechcete náhodou někdo takový ten plazivý fíkus? Jsem ho před časem protrhala, dala do sklenice s vodou a tam si teď tak střídavě roste, ohnívá a usychá...daly by se z toho ještě vystříhat použitelné kousky, ale většina je na vyhození. Tak kdyby náhodou měl někdo zájem, než to vyhodím všechno. Praha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam