• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYRILsjzd... sjizdej+svahy = freeride,parks.. a tipy triky na sjezd
    STARCHY
    STARCHY --- ---
    Ze tu jeste neprobehl tenhke ulet? :) http://m.powder.com/videos/afterglow-full-film/
    KATCHKA81
    KATCHKA81 --- ---
    děcka, připravuju vyhledávač zimních radovánek a k tomu by se mi hodily vaše videíčka, fotky či různé recenze, chce-li se vám do toho. zatím to je ČR, rozšíření na Alpy bude v závěsu. Jeslti máte čím se pochlubit, prosím pošlete na katka@ielement.cz - doměna jistá :)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    pripadne kde maj nejaky 50ky na puceni ;)
    CARHARD
    CARHARD --- ---
    zdravim, nevěděl by někdo ňákej kamennej shop kde maj větší výběr freestyle lyžáků?
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    avy safety v jednoduchym podani...

    The Map That Will Help You Avoid an Avalanche - Newschoolers.com
    http://www.newschoolers.com/news/read/The-Map-Avoid-Avalanche
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    CYRIL: takovy sikovny skaldaci lyzicky na hajk... akorat se zda ze to prodavaj jen s tim jejich baglem , lopatou,sondou atd. za cca 900 usd
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    CYRIL: rekl bych ze to detekuje ty vrstvy podle potrebneho pritlaku pri zasouvani. dobrej napad a podle toho obrazku na strankach to asi docela funguje..
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    AvaTech
    http://www.avatech.com/


    celkem vitam jakoukoli snahu v tydleoblasti.... moc nechapu jak to funguje a jak spolehlive ale minimalne system co se snazi sharovat info v realnymcase je supr napad kerej tady uz moh bejt par let....
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: a dneska jedna z Harrachova (zejtra zavíraj), podle mě symbolická tak nějak pro celou letošní sezonu:)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: dneska opět špindl a nečekaně dobrý! Nahoře na hromovce 2 bedny se streetovým náskokem a 2 beginners bedny, po stranách 2 raily. Kluk co to tam shapuje se fakt snaží, viděl sem ho i během dne jak poctivě upravuje nájezdy a sype asi salmiak, takže to má celej den slušnou úroveň...

    Kdo by si chtěl ještě zajezdit tak zejtra doporučuju (imho to v pondělí zavřou, nebo minimálně ten kluk už se na ty překážky vykašle)...
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    TEKKIT: letos je to cely na akci "budu popijet whisku, at je videt, ze ten cash tam je"..[
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak a je to:// Dneska už sem prakticky jen seděl u stánku:/

    NOPOGO
    NOPOGO --- ---
    DANCHEZ: myslíš, že na konci dubna bude ještě sníh? :-o
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    DANCHEZ: fuj.. mi.. my jsem chtel napsat
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    PEKK: haha mi tam byli loni, kvetakova polivka za 370 kc:)

    jen tak mimochodem .. kutime v terminu 18-21.4. nejaky alpy nejedete nekdo, nemate tip na cestovku (nemame auto)..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam