• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PAVLINA2: Hm, pri nekterych testovacich hrach, jichz jsem se zicastnil, zas byl potreba casovy limit pro hrace (aby se hra neprotahovala).
    PAVLINA2
    PAVLINA2 --- ---
    LITTLELI: Když už tu píšeš jak jsi mě poslal ve hře pod kytičky tak by si měl dodat že jsem se s Vašíkem vrhal na pomoc Elišce, kterou si chtěl zabít první :-)

    Jinak další poznatek ze hry - určitě to chce zavést ono pravidlo pěti minut pro pána zla, jinak se hra neúměrně protahuje. Méně minut nedoporučuji ...
    MATHES
    MATHES --- ---
    btw kde se tahle hra da koupit a co stoji?
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    LITTLELI: Ech, o navykovosti bychom tu mohli vypravet pekne dlouho :) Ale diky za tve postrehy, vezmeme si je k srdci...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no aby se to neosmatlalo od casteho hrani :)
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    LITTLELI: Eh? Co myslis "zalisovanim do folie"?
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    a musim se pochlubit, vlakal jsem jednoho z hracu do osklive pasti, pri ktere prisel o vsechny zivoty behem jednoho kola. ale to az potom co me zabijeli priserky po trojicich. pekne rychle se uci sycaci :) je to navykove a hezky malovane.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no ja nemohu zarucit ze jsem to neudelal nejak ja, jen nevim jak by se to stalo. byla to prvni hra. diky za radu, rozhodne se jim ozvu. by se to vyplatilo zalisovat do folie no :) jako vsecko.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    LITTLELI: Vsechny komponenty se vzdycky museji tisknout s urcitou rezervou, takze nejake karty by mely zbyt; a dokupovat netreba, napis do Altaru a normalne ti je poslou (tedy az je budou mit, zatim jsou jeste u vyrobce krabic, kde se dela i zaverecna kompletace).
    SPIRALI
    SPIRALI --- ---
    ARGINAS: Jak uz rekli lide prede mnou, tebou zmineny princip zas tak moc unikatni neni. To co bych na Dornu oznacil za unikatni (z meho pohledu) je tento princip v kombinaci s nenahodnym soubojem. DOOM, SpaceHulk atp maji kostkovy souboj.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    takovy ponekud zvlastni dotaz, jsem v baliku nasel dve karty slepene k sobe, nevim jak je to mozne, ale neslo to od sebe vubec a tak mam dve karty pekne poznamenane :( myslite ze by sly ty dve karty dokoupit? celkem mrzutost.
    CTHULHU
    CTHULHU --- ---
    ARGINAS: Za jednopytlování vřelý dík.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BOUCHI: To bylo na Dooma nebo DrD? BTW DND i DrD se daji hrat jako deskovka s figurkama a k DND tusim vyslo jeste primo DnD Miniatures.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    ZELGARIS: No, asi myslel deskovku.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    ARGINAS: Doom? Ve sve podstate mnohe dobrodruzstvi v Dracim Doupeti, DND a dalsich podobnych hrach?
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    ARGINAS: "Jmenujte mi jedinou hru, kde se vzivate do hrdinu a zaroven jeden clen to zaporaka"
    Treba Descent?
    ARGINAS
    ARGINAS --- ---
    JANDOS,ZELGARIS,CTULHU: Jsem poctěn, že reagujete a máte o mě tak rychle ujasněný názor. Jmenujte mi jedinou hru, kde se vzivate do hrdinu a zaroven jeden clen to zaporaka !!!! Myslim, ze na hru si kazdy samozrejme tvori nazor sam, ale velka cest ceske tvorbe. Dorn bude cestnym konkurentem Proroctvi. Takze tak :-)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ARGINAS: To mi prijde u fantasy her naprosto bezne ale fajn ;]
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    CTHULHU: Vzdycky bude existovat nekdo, kdo nema prehled a tudiz bude za unikatni povazovat neco, co unikatni neni ^_^
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam