• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ZORKAL: já nevím, ale podle mě to není na škodu, trošku se tím otestuje i schopnost myslet nejen v klídku a pohodě ale i v omezeném časovém limitu...
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Uz jsme na to taky mysleli, kdyby zbyly zdroje, tak muzeme hodiny dat i do rozsireni. Pro zacatek bych navrhoval max. 5 minut, pro obe strany stejne.
    Jedina nevyhoda toho casoveho stresu je, ze obcas se zajimava hra prohraje detinskou chybou, napriklad ze hrdinove zapomenou dopocitat jednoho ducha...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CUTOR: dala bych jim stejně, obě pozice jsou náročné něčím jiným, zorkal promýšlí rituály, potvory, hrdinové se zase domlouvají mezi sebou, oboje chce svoje, nikoho bych nezvýhodňovala
    GAVINMAGNUS
    GAVINMAGNUS --- ---
    tak zase ale hracu je vice nez zorkala:), casove narocnejsi domluva
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    SKLIBA: A hracum i zorkalovi stejne? Ja bych dal zorkalovi aspon o minutku dele. vetsinou mi ho hraci stejne znicily
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CUTOR: 5 minut? jo taky jsme ten problém řešili, když se najde mezi hráči nebo jako zorkal nějaký mudroň, je hra spíš nekonečná a k zlosti než zábavná a napínavá
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    Super uz se tesim na rozsireni urcite ho chci mit doma. Sice tomu rikame hra ucetnich protoze porad clovek pocita policka ale hra je velmi dobre hratelna a napinava.
    Jeste potrebuji sehnat nejake pekne presipaci hodiny. kolik si myslite ze je realne dat casu Zokalovi a hracum na tah? Hra se neumerne protahuje pokud neni stanoveny limit.
    STRYX
    STRYX --- ---
    GAVINMAGNUS: Juchuu. :o) Nic nepotesi tak jako pekny feedback :o)
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    GAVINMAGNUS: "škoda, že se nedají dokupovat jednotlivé komponenty"
    Bezne ne, ale kdyz kvuli ztracene/znicene komponente napises vydavateli (tj. do Altaru), tak je urcita sance, ze ti posleme novou (pokud bude k dispozici).
    GAVINMAGNUS
    GAVINMAGNUS --- ---
    Předem se omlouvám za mírně neaktuální příspěvek, diskuzi jsem objevila teprve teď.
    S Dornem jsem se poprvé seznámila na konci prosince roku 2006 a úplně mě pohltil - výborná zábava nejen pro skupinku, ale dokonce i pro dva lidi. Za ten rok a půl jsem si jej koupila dvakrát, protože mi nějaký klaun propálil Gora a mě to nezemsky štvalo, škoda, že se nedají dokupovat jednotlivé komponenty. Mé oblíbené postavy jsou Vargen, Gor a Ragnar, nerada hraju za mága a Choroše:) Za Zorkala považuji nejplodnější taktiku vyčkávací, nejraději masakruji hrdiny v bažinách. Z rituálů nejradši používám blata zoufalství, z požehnání astrální skok.
    Co se týče příšer, tak nesnáším mumie, přijdou mi neúměrně silné, naopak gorgony využívám jen výjmečně (pokud už je tedy možnost volby:).
    Nevím, jak je to s dostupností teď, ale ještě v listopadu se dala hra bez problémů zakoupit v Jednorožci na Staromáku.
    Stolní hry sbírám a Dorn patří mezi mé nejoblíbenější, gratulace autorům:)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    No neradi vsechno prozrazujeme dopredu, ale s novou mapou se nepocita. Jinych novinek ale bude az dost...
    PANCROUP
    PANCROUP --- ---
    a bude to na stavajici mape, dojde i tady k nejakymu rozsireni ?:)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    S cenou to zalezi, ale zrejme bude i nizsi...
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    ostře ostrý děláte mi radost, jak to zhruba vidíte s cenou, nějaká obdobná?
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    Super !
    Nebylo by datum ?
    STRYX
    STRYX --- ---
    Bude to rozsireni ke stare hre. :o)

    Hm... reklamni slogany jeste asi budu muset natrenovat :oD
    REQUO
    REQUO --- ---
    STRYX: :)) uz se tesime... nicméně chtěl jsem se zeptat, bude to "nová hra", nebo bude rozšířena hra "stará"?

    (btw. kdyz jsem to zvolani cetl poprve, tak jsem mel chut jit misto bojovani s panem Dornu jit do hospody. :-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Dorn is Back!

    Mysleli jste si snad, ze zlo bylo v prvnim dile porazeno? Myslete znovu! :o) Vydani expanze se krucek po krucku blizi k tomu stat se realitou. Nove postavy, prisery, artefakty a mnoho dalsiho...

    Najdou hrdinove dostatek kuraze a sil postavit se novemu Panu Dornu a rozbit vejce dlici na jeho kostenem trune? A nebo je vsechny strasidelny Kostej rozseka svoji morbidni kosou?

    Coming soon! :o)

    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ALISTAIR: tak to bude (nejspíš nehratelná) mystická šílenost simulující LSD-archaicko-fraktálovou realitu

    Jeeee, tak až dáš dohromady tuhle, tak určitě dej vědět. :-)
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    UBIK: Naštěstí jsem jen SPOLUautor. Kdybych měl mít full credit, tak to bude (nejspíš nehratelná) mystická šílenost simulující LSD-archaicko-fraktálovou realitu :)

    Což není případ Dornu :)) Takže si ho zahraj a pak napiš feedback, ok?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam