• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    BOUCHI: No, zvážím... Pokud neseženu tady, ozvu se.
    Ale doufám, že v nějakým obchodě s dřevěnejma věcma seženu... pak už jen vhodnou fixu 8-))))
    REQUO
    REQUO --- ---
    CYBERWOLF: bohuzel proste nemam to stesti hrat hry vzdy na duvbovem stolu ze 16teho stoleti. :( A kolik peknych her bylo ovlivneno proste vstanutim od stolu, nebo necekanou navstevou. :(
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    REQUO: jj, moje rec:)
    CARCHARIAS
    CARCHARIAS --- ---
    BOUCHI: Jo já reagoval jen na ten Tvůj příspěvek. Jsem spíš myslel, jestli se neobjevily nějaké menší figurky, jaké máte v sekci pro Dračí doupě - plus. Tam se některé vyloženě pro Dorn hodí, ale bohužel mají větší podstavec.
    REQUO
    REQUO --- ---
    TECZKO: aha, promin, necetl jsem to pozorne. Napsal si to spravne ty. :)

    ale mne figurky jsou v podstate jedno, jak rikam, preferuji spise hraci plan a "stabilitu" figurek pri drcnuti do stolu, nebo pri pruvanu atd.
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    REQUO: ja to asi spatne napsal, prave ze hodne lidi kupuje prave ty vymazleny. nepocitam pak upravy hracich planu do "3D". nekdo si s hrama opravdu hraje :D
    REQUO
    REQUO --- ---
    TECZKO: taky postupem casu misto "vymazlenych" figurek preferuji klasicke figurky z clobrda, u ruznych her. Zajimalo by me, cim to je. Treba v tomhle se mi obecne nejvice libi figurky z typickych sachu... dobre se drzi, jsou v podstate jen naznakove (mysleno klasicke sachy) a na prvni pohled je zrejme, co ktera figurka znamena.
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    BOUCHI: v pohode, jen me to tak napadlo, i tak je cena vic nez prijatelna :)
    ad figurky - kdyz sem prochazel ruzny hry ba BGG tak sem celkem koukal jak hodne lidi k hram dokupuje ruzny plastovy figurky a nahrazuje tim ty puvodni. myslim ze to pak asi podniknu taky, hra pak pusobi uplne jinak. snad se mi povede sehnat nejaky pravidelny hrace aby se to vyplatilo...
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    CARCHARIAS: Hm, zvlastni. Ty figurky maji podstavec AFAIK 12 mm v prumeru a vysoke jsou 24 mm, cili tam by zadny problem byt nemel.
    Ale mozna jsi prehledl, ze mluvime o drevenych figurkach z clovece.
    CARCHARIAS
    CARCHARIAS --- ---
    BOUCHI: No to sice jo, ale pokud vím a jak jsem se i informoval, ty figurky jsou nepoužitelné kvůli své velikosti, nebo velikosti podstavce, takže tudy cesta taky nevede, pokud nemáte v Altaru něco nového a použitelného, pokud ano, prosím o odkaz
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    GALENIUS: Nebarvenych figurek mame v Altaru slusnou hromadku (a ostatne i nejake barvene v docela pouzitelnych barvach).
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    ZORKAL: Jelikož se stejně nehrálo na orientaci postav, bylo by možné nahradit figurkami z člověče a určovat dle barvy.
    Sám přemýšlím, že si zkusím někde nebarvené dřevěné figurky sehnat...
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    TECZKO: Se snizenim pocitat nelze, protoze sice misto spalicku s nalepkami budou kartonove figurky v podstaveccich, ale na druhe strane:
    - pribude losovaci pytlik
    - zetony nestvur uz budou predem onalepkovane
    - herni plan bude vetsi
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    mě ty původní hranaté špalíčky vyhovují - maximálně bych je možná čase nahradila vystihujícími figurkami, ale to je idea, která nemusí dojít naplnění
    CARCHARIAS
    CARCHARIAS --- ---
    Používám kulaté špalíky (myslím z mávátek nebo něco takového) Nahoru toho špalíčku mám ještě napsané počáteční písmeno/a hrdiny, takže je pak přehled i jen letmým pohledem. Každý si najde něco svého co mu vyhovuje.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ZORKAL: ja vim, je to boj :) Kdyby ty podstavce byly tezky, tak je po problemu, ale pokud jsou to takove ty klasicke stojanky...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ZORKAL: obávám se, že se nikdy nezavděčíš všem... teď tím dotiskem se dá dosáhnout toho, aby si každý tábor pořídil či vyměnil tu svou správnou verzi
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    CYBERWOLF: Na Dorn foru si ale na spaliky lidi spis stezovali - vadilo jim, ze kdyz jsou hrdinove u sebe, tak je to neprehledne. Tezka vec...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ZORKAL: plastove podstavce s kartonem jsou to nejhorsi - staci aby nekdo otevrel dvere, nebo prudsi pohyb a vsechno to lezi. Zlaty spaliky
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    jeste jednu otazku - cena zustane stejna nebo je mozny pocitat se snizenim? nechci tim rict ze ted je to moc, jen me napadlo ze pravdepodobne dojde ke snizeni nakladu diky papirovym komponentum...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam