• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
      AUTOŘI
    Kerwil - Jan Daněk
    Muflon - Jiří Daněk
    Stryx - Jan Dřevíkovský
    Amarath - Filip Kozák
    Alistair - Jan Kozák
    Zorkal - Kryštof Kozák

    Tento klub slouží k diskuzi, výměně zkušeností a zodpovídání dotazů k dobrodružné deskové hře Dorn.
    V klubu jsou přítomni autoři hry, kteří vám rádi zodpoví otázky všeho druhu...
     

    Oficialni Stranky

     
    rozbalit záhlaví
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    NIGHTINGALE: uprime receno pokud jsem hral Zorkala tak jsem nikam neodchazel a bylo to na hracich. Ale nemel jsem moc rad kdyz se dohaduji postavy co nejsou blizko sebe :-)
    GAVINMAGNUS
    GAVINMAGNUS --- ---
    NIGHTINGALE: Take nechavame pana Zorkala poslouchat, ale v pravidlech o tom neni zadna zminka, tudiz asi zalezi na kazdem....:)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    NIGHTINGALE: My necháváme Pána Dornu poslouchat. Stejně, jako všemocný vládce podzemí slyší vše, co si ti hloupí hrdinové vevnitř šuškají 8-)
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    Mozna se to tu uz nejak resilo, ale nejak mi to nejde dohledat. Chtel jsem se zeptat, jak kdo resite, kdyz za dobrodruhy hraje vice hracu a potrebuji se na necem dohodnout... tak jestli vyhanite Pana Dornu nekam za dvere, aby nevedel, jake zakerne triky na nej hrdinove chystaji, nebo jestli ho nechavate odposlouchavat. Zrovna vcera jsme to resili, kdyz jsem hral s pritelkyni a jeji kamoskou a jim hrozne vadilo, jak se potutelne smeju pod vousy jejich planovani :-) Nakonec se mi dokonce poprve v historii podarilo vyhrat zaplnenim centralni mistnosti, takze celkem sranda :-)
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    KERWIL: Drzim palce autorum at to vyjde brzo. Uz se na nej tesim.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    REQUO: To já ho koupím... Přec jen, na rozdíl od DrD (alespoň přesně dle pravidel), Dorn stále hraju 8-)
    REQUO
    REQUO --- ---
    GALENIUS: jj, vnimam to podobne. :) Proste Dorn je fajn, urcite rekneme pred rokem jsem se na rozsireni tesil mnohem vic, nez ted, ted je mi to uz nejak jedno, kupovat ho nebudu. Ale doufam, ze se s nim nekde potkam a shlednu u kamaradu, budeli prilezitost. :)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    ZORKAL: No, pokud jen půl roku, je to v pohodě. Pamatuju si jak se furt dokola odkládalo DrD Plus. Zvěsti šly někdy od pětadevadesátýho a když to po sedmi, osmi letech vyšlo, už jsem to ani nekupoval 8-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    no tak, vzdyt to jeste neni zadna tragedie. To chce klid.
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Kdyz jsem byl mensi, tak mi vzdycky pripadalo az legracni, jak spousta ohlasenych hernich titulu mela treba rok nebo dva zpozdeni, a ted bohuzel zaciname i na sobe chapat, ze to takhle proste funguje skoro vzdycky...
    NECECH
    NECECH --- ---
    moji moralni podporu mate, hlavne at vysledek je dobry
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    Zpoždění rozšíření mrzí především nás autory, protože hře dodává úplně jiný rozměr a určite už se tešíme na všechny ohlasy a nápady/postřehy do budoucna. Kompatibilita s první edicí je samozřejmě zajištěna, takže půjde volně vybírat jak z postav starých, tak z těch z rozšíření a variabilita skupinky hrdinů tak bude poměrně veliká (což přidá temné straně nejednu vrásku na zadumaném nečisté-plány-snovajícím čele)...

    Ale nebojte se, i příznivci temné strany síly si přijdou na své! Jen Vás prosíme ještě o trošku shovívavé trpělivosti a hlavně morální podpory, protože rozšíření je zcela připraveno, jen ho technicky dostat do vašich nedočkavých spárů ;)
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    povzdech :
    nejhorší je že o rozšíření se psalo před rokem a půl, jestli si to dobře pamatuju, a pořád nic :(

    dotaz :
    bude rozšíření kompatibilní s první edicí dornu ?
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    CYBERWOLF: jeste to privolavej :-) at uz je to hotovy, za mesic mam narozky, tak at rovnou muzu zaukolovat pribuzenstvo :-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    NIGHTINGALE: Na co, vanoce jsou az za 3/4 roku, tak v cem je problem? :)
    MUFLON
    MUFLON --- ---
    No to je pravda, ale pak nastaly určité problémy s vydavatelem, které už se ale snad vyřešily.
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    MUFLON: teda nemuzu si nerejpnout - neco podobnyho jste tu psali uz pred Vanocema :-(
    MUFLON
    MUFLON --- ---
    Rozšíření už je prakticky hotové a teď se jenom dolaďují poslední věci s vydavatelem. Nechci teď říkat, kdy rozšíření vyjde, ale určitě to bude brzy.
    THARR
    THARR --- ---
    Jak to vypadá s rozšířením? Pracuje se stále na něm nebo už jste to pověsili na hřebík?
    TUILE
    TUILE --- ---
    vojtidlo: jeli to ještě aktuální,tak 26.1.sem kupovala v pasáží rokoko na václaváku nějaký hry a dorn tam měli.
    L_DAMIAN
    L_DAMIAN --- ---
    Ahoj vsichni. Hele kdysi po vydani tu (ci jinde) nekdo tusim postoval ceny jednotlivych soucasti te hry pri vyrobe (jedna vytistena karta, jeden zeton, krabice)...

    Nemate nekdo jeste predstavu, jak to financne vychazelo a vychazi? Kdyz tak prosim treba do posty. Dekuji pekne.
    MUFLON
    MUFLON --- ---
    Myslím, že by ho měli mít v Černém rytíři na Florenci.
    GAVINMAGNUS
    GAVINMAGNUS --- ---
    VOJTIDLO: Tak v tom pripade nevim:(, jednorozec byla vzdycky posledni zachrana....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam