• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    SPEEDI: díky myslel jsem si to jen mé spoluhráče se nedařilo přesvědčit :) jo po celé mapš to by byl pekelnej hrdina :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    BOUCHI: Díky za odpověď. Za den, dva bych se ptal na to samé 8-)
    SPEEDI
    SPEEDI --- ---
    PHEPAK: viz choros.. nn je to za 1x utok, ale svou otockou zranuje VSECHNY nepratele stojici na sousedicich polickach. Sousednich myslim samozrejme jenom ty nejblissi ne celou mapu :D
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    Super, ok díky za info, a ještě jedno info ke hře, když hrajeme a třeba choroš na 1.levelu, má 1útok a 1xotočka, bere se otočka za ten 1útok nebo je to útok navíc? Díky.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Podle aktualnich zprav z vyroby bychom meli cca v polovine pristiho tydne dostat do Altaru prvni varku a hned vzapeti se budou vyrizovat objednavky.
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    Zdar chci se zeptat, když jsem si objednal v předprodeji pokračování, za jak dlouho ho mám zhruba očekávat?
    ORC23
    ORC23 --- ---
    no vpodstate jo ...je natom neco vneporadku?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    ORC23: Myslis treba eshop Altaru coby vydavatele? :-)
    ORC23
    ORC23 --- ---
    ZELGARIS: no to vam to trvalo :) ...ze nektery eshopy to meli v nabidce driv nez na ofiko strankach
    ZURG
    ZURG --- ---
    ZELGARIS: hustý :)
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    :) taky, už mám objednáno tak se těšíme :)
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    ZELGARIS: juchu! teda ale vypada to vazne dobre, tesim se jak malej Jarda :-)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyz uz je ten svatek, pripravili jsme si pro Vas informace o rozsireni (kdyby si jich nahodou nekdo nevsiml na oficialnim webu)

    Dorn - Kostějův věčný návrat

    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PHEPAK: Aha. No v Rytirovi to urcite mit budou mezi prvnima, ale samozrejme az to vyjde (coz bude v druhe polovine rijna).
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    BOUCHI: neboj to jsem pochopil :), byl jsem se jich ptát kdy a jestli to u nás v černým rytířovi budou mít, každopádně jsme o krok blíže. Sice se borec tvářil, že neví, ale když jsem říkal, že na Altaru, už maj předprodej tak říkal, že tam objednávaj tak, že jo.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PHEPAK: V kamennem obchode to jeste nenajdes, v altarim eshopu jde o predobjednavky.
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    Jupí jupí :) konečně jsme se dočkali (nic proti vyvojářům) hned se jdu zeptat tady k nám.
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    BOUCHI: Vsichni tleskame a doufame :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam