• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    FORFUN: Podle pravidel to podle mne mozny je, protoze ten utok v tahu hrdinu je stejne jakoby navic.

    Uznavam, ze to ale vypada trochu nelogicky, takze doporucuju zavest upravene pravidlo, ze v pripade pouziti tohohle kouzla muze nestvura i v tahu hrdinu zautocit maximalne tolika utoky, kolik ma v tahu Pana Dornu.
    FORFUN
    FORFUN --- ---
    Vzheldem k nefunkčnosti fora na dorn.cz mám takovej dotaz k pravidlům... Stalo se nám, že Deidra zahrála na harfu a Mannand tak měl dva útoky. pomocí vlastnosti Iluzorní obraz tudíž ovládl zombie a přinutil ji zaútočit jedním útokem na sousedící mumii. Poté se rozhodl použít iluzorní obraz na stejnou zombii a přinutit ji zaútočit na stejnou mumii, čimž ji zabil. myslíte si, že je možné, aby tah takto proběhl? Iluzorní obraz nemá co do počtu použití žádná omenzení... Je možné aby měla jedna zobmie v jednom kole dva útoky?
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    no ja porad pokukuji po cinovych figurkach ale jsou moc velke. i kdyz v reedici jsou pry o kousicek vetsi policka takze by to uz mozna pouzitelne bylo.
    Jinak z rozsireni jsem hral kousek (jen jsem pridal artefakty a poklady) a musim rict ze hned bylo zajimavejsi.
    ORC23
    ORC23 --- ---
    no a ja uz se bal, ze sem jedine j ;D
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    KERWIL: ja to taky celou dobu rikam
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    ORC23: Ahh, konecne alespon jeden priznivec kvalitniho dreveneho materialu. Ja pro ne mam taky slabost :)
    ORC23
    ORC23 --- ---
    AD_FIGURKY: clkem se divim, pac me prijdou ty dreveny hranoly lepsi, na ty tenky plastaky si nemohu nak zvyknout.
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Zapomneli jsme zaplatit hosting, snad to nahodi behem dneska nebo zitrka... :(
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    Co se deje s webem? Uz skoro tyden nejde.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ono staci kychnout:)

    Ale to je vsechno vec preferenci - vsechno ma sve pro a proti.
    FORFUN
    FORFUN --- ---
    GALENIUS: mně zase trošku vadí ta anonymita figurek od člobrda a zatímco v prvním vydání byla grafická stránka figurej řešena trošku neandrtálsky (prostě dřevěnej hranol :D) tak ty plastiky mi přijdou naprosto geniální, pokud nehraješ venku a nefouká vítr... Ale myslím, že vzhledem k množstí jiných různých kartiček pokladů, požehnání atd by ti ulítlo stejně i všechno ostetní :)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    ALISTAIR: No... Možná v tom, že jsme si zvykli na figurky od člověče v době špalíků... A na rozdíl od figurek třeba od Proro, plastové figurky mi přišly poněkud nestabilní. Tak jsme u člobrda zůstali.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    GALENIUS: V čem ti nevyhovují ty kartonové figurky s plastovým podstavcem? Zatímco dřeváci mě dost vadili, tak nové figurky mi zatím žádný problém neudělaly. Snad jenom kdyby člověk hrál venku na větru, tak by mohly padat, ale při standardních podmínkách stojí dobře a drží v celku, ne?
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    FORFUN: díky !

    GALENIUS: dobrej nápad, vyzkoušíme !
    FORFUN
    FORFUN --- ---
    GALENIUS: Mně ty nový figurky připadaj řešený celkem chytře, ale to je věc názoru. Každopádně dobrej nápad s fig. od člověče:)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    FORFUN: Ono jak ty plastový, tak dřevěný hranolky stojí za prd.
    My to nahradili figurkami od člověče. Každý potřebuje 2 stejné barvy. Jedna stojí coby identifikátor na kartě postavy, s druhou se táhne...
    FORFUN
    FORFUN --- ---
    Rozšíření lze naprosto bez problémů hrát i s původní verzí DORNU... velikost mapy apod. nijak nezhoršuje podmínky. Akorát budeš mít půlku hrdinů jako dřevěný hranoly a půlku v novejch plastovejch podstavcích :)
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    Mezi první a druhou edicí jsou drobné rozdíly (velikost mapy, figurky)

    Je Rozšíření možné hrát i s první edicí Dornu ?
    ORC23
    ORC23 --- ---
    SPEEDI:speedi jeste delej, zeti to vadi

    btw. klidne doraz taky ;]
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    ORC23: pak sem posli, jake byly dojmy... jsem zvedav... Dorna dvojku dostanu az k Jezuchovi (stejne jako prvniho), tak si jeste musim pockat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam