• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JINDRICHJeden svět
    MSM
    MSM --- ---
    BAARKA: Aero nechybí, tam Jeden svět není a pokud vím, tak už hodně dlouho nebyl. Chybí tam Perštýn a Městská knihovna.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    TEREZ: chybi, ale mela jsem na to jenom chvili:)) kdybyste se chteli stat spolutvurci klubu, tak vitam:)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    PROKOP: se pujcuje kazdymu kdo tam prijde?
    KFF
    KFF --- ---
    PROKOP: tak to jo:)
    KFF
    KFF --- ---
    PROKOP: Dobra rada! Tam sidli ten jejich archiv?
    KFF
    KFF --- ---
    KASUMI: To bude asi problematicke, filmy jsem si obcas pujcovala primo z archivu Jednoho sveta ovsem prostrednictvim kamarada pracujiciho v Cloveku v tisni..
    KFF
    KFF --- ---
    AAHHWISEGUY: Pojd pomahat tridit do Svetozoru sberatelske plakaty, tam chtej i kluky (ovsem odmenou ti bude mimo dobreho pocitu jen volny vstup do Aera a Svetozoru:)
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    btw. nechybi na nastence Aero?
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    BAARKA: Fakt tam chtej spi slecny a proc? Treba na baru je vyhodnejsi mit chlapa, ne?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    me by spis zajimalo, kde ty filmy sehnat.. myslim treba i na pujceni/koupeni nejakyho vyberu
    nemam cas chodit do kina a strasne bych chtela nektere videt..
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    BAARKA: hmm to je skoda.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    No, oni tam chteji spis slecny:) diskriminace!)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    a nebyla by tam u vas nekde v kine prace? vzdycky jsem chtel pracovat v kine.
    ja mam tedy osobne porad na pameti Deti ze stanice leningradska pred dvouma rokama.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    Jinak pracuju ve světozoru, takze veškere informace na světozor a festival mohu poskytnout!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    Je jich hodně oblíbených:)) třeba z loňska..
    Král afroreggae, Darwinova noční můra..
    jsem jich moc neviděla loni..
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    jaky byl podle vas zatim nejlepsi dokument na Jednom svete, tde nemyslim letosni rocnik, ale vubec.
    ZOLEK
    ZOLEK --- ---
    a pokud jeste nejste rozhodnuty na co zajit ...

    http://www.ceskatelevize.cz/specialy/jedensvet2007/trailery
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    Ahoj, chtela bych tady rozvest diskuzi o dokumentech, info o vstupenkach apod:) takze se tesim:) jinak UPOZORNUJI DOPREDU, ZE VE SVETOZORU V MALEM SALE LZE REZERVOVAT POUZE DEVET MIST A KOUPIT JEN 26 LISTKU! TAKZE SI POSPESTE!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam