• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    ESY
    ESY --- ---
    MILL: popravde netusim co chces:]]
    nahod ten obrazek co chces editovat a budem vsichni moudrejsi :]]
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    MILL: To je zvláštní. Ty máš bitmapu s jednobarevným pozadím a na ní černé plochy (a nic víc) a chceš je odstranit? Tak tu bitmapu zahoď a udělej si novou obsahující jen to jednobarevné pozadí. Nebo z té původní chceš něco zachovat? Tak nám řekni trochu víc.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    VIRTUALVOID: No vidis, a k tomu jsem treba ja ten reflector pouzival docela casto :).

    MILL: V podstate si vystacis s for-cyklama, najdes pixel s hledanou barvou a od nej pak hledas okolni pixely.
    MILL
    MILL --- ---
    potreboval bych poradit jak v c# na detekci+odstraneni nepravidelnych cernych ploch na bitmape s jednobarevnym pozadim

    diky
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak ja sa zas do toho nehodlam (jak by rekl kaluza: hodlat nedelam) pustit po hlave a dokoncit... len reflection bola jedna z veci co ma ako low-level zavislaka vzdy zaujimali.

    scitane a podtrhnute, na vb.net sa mozem vy... :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    VIRTUALVOID: V tom pripade hodne stesti (obzvlast s tim VB.NET :)).
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    TENCOKACISTROMY: cvok ako ja napr. =]
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    H_U_N_T_E_R: To je právě ono… „používáte“… Občas se do něj podívám, protože to je rychlejší než hledat konkrétní detail v dokumentaci. Ale že bych se bez něj neobešel, to teda ne. Navíc – jejich přístup mě značně znejistěl, takže si na něj ani zvykat nechci (si na něj zvyknu a oni příští rok zase změněj model financování na $50 ročně nebo něco). Za LINQPad jsem dal nějakých $39 s radostí (a to je ve skutečnosti jen příplatek za autocompletion). Ale už jsme tu asi off-topic.
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    MORMEGIL: No mě prozměnu ani těch $100 za pro verzi nepříjde moc, pokud pro to máte nějaké rozumné využití (krom hraní si jsem to k práci moc často nevyužil). No a pokud to používáte, tak 1800 za pracovní nástroj není mnoho.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    VIRTUALVOID: Existuje na priklad Mono.Cecil, jenze kdo se bude s*at s prevodem IL do C#, VB.NET, atd... ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam