• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PJOTRIK: pouzivame NANTi skript na cely build proces od zbuildovani solution, sample generator, podepisovani, pakovani do msicka a pod. nevim, zda by toto vse umel jen msbuild
    MILL
    MILL --- ---
    Ve formulari mam dynamicke kontakty a kazdy kontakt ma checkbox, jestli je adresa stejna jako zakladni, kdyz ano skryju pole co soubisi s adresou.

    Kdyz v MVC controlleru v Action zpracuji submit a v ni dostanu kolekci dynamickych kontaktu a potreboval bych je projit a omezit je na ty ktere maji mit vyplnenou adresu a zkontrolovat jestli jsou property pro adresu vyplnene coz neni problem, ale potom u techto kontaktu do poli kde nic vyplnene neni potrebuji pridat error pres ModelState, ale navim jak zjistit, guid teto adresy, ktery je pouzit vzdy jako cast klice v ModelState pro oznaceni prvku ve formulari
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NECROMAN: Lepsi mas pouzit MSBuild nebo Psake - https://github.com/JamesKovacs/psake
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    NECROMAN: a proc nepouzijes normalni deploy?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MICTECH: uz jsem si na to nasel NANTi skript :)
    visual studio - is it possible to make nant run a publish on web application project - Stack Overflow
    http://stackoverflow.com/questions/430904/is-it-possible-to-make-nant-run-a-publish-on-web-application-project
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NECROMAN: Misto "vykopirovat" by jsi mel pouzit neco co to udela za tebe. :)

    Postaci treba Publish ve VS2010.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dotaz, kdyz chci nekam vykopirovat zbuildovany projekt, kde jsou aspx stranky a nejake WCF sluzby, tak musim dat do jedne slozky obsah Binu, vsechny aspx a svc soubory a jeste web.config, nebo jeste neco?
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Mám ASP.NET MVC aplikaci, která používá Forms autentizaci. Potřeboval bych, aby to automaticky přihlašovalo lidi z domény (budou mít odpovídající záznam v databázi, stejně jako forms uživatelé). Jde to nějak, aniž bych musel mít separátní přihlašovací miniaplikaci pro windows uživatele? Ve webforms to jde obejít nastavením zabezpečení na jednotlivý soubor (aspx stránku), v MVC netuším...
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    me to funguje, pekny.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MICTECH: Nejak mi to nejede :(. Ale podobnej projekt uz existuje na sourceforge, myslim ze se jmenuje "jsc" umi z CIL udelat javascript/actionscript a par dalsich veci. Ma tam dokonce demo, kde preklopil klasickej winforms form do html.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MICTECH: vcera som na to pozeral, dost dobry projekt =]
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    This demo is the XNA 3.1 Platformer Starter Kit, compiled from C# to JavaScript. It should run in any browser that supports HTML5 and a modern version of JavaScript, no plugins required.

    XNA Platformer Starter Kit
    http://hildr.luminance.org/Platformer/Platformer.html
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    SLUPKA: Settingy VSka jsou exportovat a importovat. Kouknul bych se po nejaky extension, ktera by umela prepinat, ale obavam se, ze bez restartu VS se to neobejde.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Myslite ze je dobrej napad mit CLR funkci (tabulkova funkce), ktera bude vracet vysledky pres "yield return", pricemz si v prubehu bude donacitat data z ty samy databaze ("context connection=true") ?
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    SLUPKA: Nevim jestli to je ve VS 2010 porad stejny. Ale ve VS 2005 jsem nasel xml soubor, kam se vsechno tohle nastaveni ukladalo a normalne jsem ho prekopirovaval (urcite by na to slo udelat i nejakej add-in). Myslim, ze to bylo nekde v AppData u usera (kazdy user to ma zvlast).
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Dotaz na Visual Studio 2010, nějakou chvíli jsem hledal, ale zatím jsem nenašel, existuje nějaký layout manager? Ideálně jako add-in co sežere extension manager. Nepotřebuji nic extra, stačilo by mi, aby si to umělo zapamatovat okýnka (kdyby umělo i nastavení v nich, tak by to bylo ještě víc super - jako nastavení jestli čísla ukazovat hexa nebo normálně atd).

    Nebo jak to řešíte vy? Já třeba při vývoji v assembleru mám zobrazené okno s registrama, 4 okna s pamětí a čísla v hexa, což je při vývoji v C# takové docela zbytečné a nebaví mne si to ručně přenastavovat...
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    VIRTUALVOID: Já jsem ho zkoušel asi před dvěma lety, když to bylo v imagine cupu, ale výsledek toho byl, že se to na mém stroji nepodařilo rozchodit :) A podlé spousty lidí na fórech jsem nebyl sám :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    niekto kto uz skusal (alebo sa s tym hra) MS robotics studio ?
    MILL
    MILL --- ---
    jeste dodam ze <p><%: ViewData["LoggedUserInfo"] %></p> je i na jine strance spolu s pouzitim stejneho modelu Application.DataObjects.Uzivatel a tam to zadnou chybu nehazi
    MILL
    MILL --- ---
    Narazil jsem na tuto chybu a pripada mi to jako nejaka haluz

    Method not found: 'Int32 Application.DataObjects.Uzivatel.get_KrajId()'

    Hazi mi to pri <p><%: ViewData["LoggedUserInfo"] %></p>

    pred pridanim property to nehazelo, po odebrani to nezmizelo

    [DataMember]
    [Required(ErrorMessage = "Kraj musí být vyplněný")]
    [Display(Name = "Kraj")]
    public decimal KrajId { get; set; }

    to stejne se mi stalo u property PocetObyvatel, tam to po chvili hlasit prestalo, ted u KrajId uz ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam