• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DARKREIDER: prave jsem an to narazil, zajimave reseni:
    String Extension Collection for C# - CodeProject
    http://www.codeproject.com/KB/string/string_extension_lib.aspx
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    NECROMAN:


    public static string RemoveDiacritics(String s)
    {
    // oddělení znaků od modifikátorů (háčků, čárek, atd.)
    s = s.Normalize(System.Text.NormalizationForm.FormD);
    System.Text.StringBuilder sb = new System.Text.StringBuilder();

    for (int i = 0; i < s.Length; i++)
    {
    // do řetězce přidá všechny znaky kromě modifikátorů
    if (System.Globalization.CharUnicodeInfo.GetUnicodeCategory(s[i]) != System.Globalization.UnicodeCategory.NonSpacingMark)
    {
    sb.Append(s[i]);
    }
    }

    // vrátí řetězec bez diakritiky
    return sb.ToString();
    }
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevite o nejakem rychlem kusu kodu v C#, ktery prevede ve stringu vsechna pismenka s hacky a carky na pismena bez hacku a carek, at se s tim hodinu nepisu?
    ESY
    ESY --- ---
    muze enkdo doporucit neakou .Net free ocr vec na zpracovani textu z screenu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajimave zjisteni - nepouzivejte nejnovejsi ILMerge - ted jsem zabil dve hodiny zjistovanim, proci mi nefunguje kompilace, ktera driv behala - novy ILMerge pokazde konci na
    An exception occurred during merging:
    Object reference not set to an instance of an object.
    at ILMerging.ILMerge.Merge()
    at ILMerging.ILMerge.Main(String[] args)

    Stahnul jsem si rok starou verzi od kolegy a vse v pohode.

    Jinak na to logovani jsem nakonec pouzil log4net a Common.Logging adapter s nejakym nasim wrapperem - vymyslet neco noveho by bylo zas na den prace.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: ja som s log4net spokojny ...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    jakou mi doporucite knihovnu pro logovani v .NET 4.0 aplikaci? Hledam neco snadneho, konfigurovatelneho pres web.config, zadnou x-let neudrzovanou .NET 2.0-only knihovnu. Diky
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    MICTECH: jj... ale ve chvili kdy jsem zjistil, ze unity je "kompatibilni" a ze to stejne budu muset psat na macu a dost veci psat specialne na to (rekompiler do ios kodu udajne nektere veci neumi / umi blbe, kompletne ovladani je nutno prepsat atd), tak to uz skoro stejne muzu vzit svou sbirku blabolu v c#, upravit z GL do GL ES a prekompilovat pomoci monotouche - bude to sice vic prace, ale aspon, kdyz uz teda budu delat na ozranem jablku, budu mit pocit ze to k necemu bude
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Jenze bez toho se pravdepodobne moc neobejdes, protoze emulator iOS bezi pouze na Mac OS X.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    VIRTUALVOID: me to hrozi, resp nez kupovat maca a unity iphone, rikam si jestli by nebylo lepsi pouzit monotouch...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dotaz, mam ASP.NET MVC 3 aplikaci a vedle WCF sluzbu - imageRepository - jak to udelat, abych v te MVC aplikaci vytvarel linky na obrazky, ktere by poskytovala primo ta WCF sluzba na http get requesty - bude to tak urcite rychlejsi, nez request na web, z neho na WCF a zpaky na web a k uzivateli
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SHIGORBIRDMAN: ne ale chcel by som .. :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s monotouch nebo monodroidem?
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    MICTECH: jj.. a uplne paradni je ta integrovana dotPeek podpora v R#6 navigaci - to je navykovy :)
    JetBrains .NET Tools Blog » Blog Archive » ReSharper 6 Bundles Decompiler, Free Standalone Tool to Follow
    http://blogs.jetbrains.com/dotnet/2011/02/resharper-6-bundles-decompiler-free-standalone-tool-to-follow/
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    Free .NET decompiler :: JetBrains dotPeek
    http://www.jetbrains.com/decompiler/
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    uz ked sme pri tom reflektore, tak telerik ma fajnovy program (a zadarmo) s menom Just Decompile.
    MICA
    MICA --- ---
    VIRTUALVOID: Asi nějakej Reflector hater :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    minus? :-/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz - v ASP.NET MVC 3 pokud v nejake akci vratim
    return File(stream, contentType) a v tom streamu je otevreny FIleStream, kdy a jestli vubec se ten stream zavre? Je to nejak jasne dano, nebo to zalezi, kdyz se to v prohlizeci stahne a tak?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: pokud to nebude nejak brutalne obfuskovane
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam