• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    VIRTUALVOID: Vargovi bych i veril ze nic podobneho neudelal, on byl takovej zvlastni uz na skole (: Tezko reknu ze debil, spis velmi snazivy az sprt, coz nemuzeme nikomu zazlivat, zvlast kdyz to pak dokaze vyuzit v praxi.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: je to trapko ked tvrdi, ze nikdy nic take neurobil ;) trocha slavy, a vidis co to z clovekom urobi ... kazdy je debil len on lietadlo :D
    ESY
    ESY --- ---
    parkrat sem disasamblovat neco musel ale popravde se u toho mlatim pravitkem prez prsty :]
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NECROMAN: Kde pak je to poteseni, ze jsem na to prisel sam?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SAJAGI: souhlas
    Trochu me ale zarazi, ze Robert Varga, nejproduktivnejsi cesky autor WP7 aplikaci to vidi trochu jinak:
    https://twitter.com/#!/robinvarga/status/169107641681977344
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    NECROMAN: Ano, a to buď
    a) nefunguje to, jak by mělo, tak zjišťuju proč
    b) funguje to, jak má, a zajímá mě jak
    c) potřebuju, aby něco mého fungovalo podobně, tak se inspiruju
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: ja suhlasim s tym co napisal MORMEGIL .. ak si nevies rady tak pozriet do vnutra je asi to naj riesenie. pripadne ked si pozries toto http://prog21.dadgum.com/126.html tak sa mozno budes vediet zaradit ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kolega programator mi prave nedavno spilal, ze jsem strasny hacker a cheater, kdyz si stahuji XAPy z WP7 marketplace a studuji, jak to tam kdo naprogramoval :)
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    NECROMAN: Obfuskování bych zakázal. :-) Právě proto, když je potřeba řešit problém v cizí knihovně. Zrovna nedávno jsem to prováděl a měl jsem chuť ty Indy nakopat. Kdyby stejnou práci, kterou věnovali obfuskování, věnovali správnému naprogramování té knihovny… (fakt příšernej indickej kód).
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Ty StackTrace vystupy z obfuscovannych knihoven musi byt chutovka resit :P.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    mala anketa, provadite disassemblovani cizich DLLs / XAP souboru, abyste zjistili, jak je tam to ci ono implelentovane? Pokud ano/ne, tak proc?
    Ja osobne na tom nevidim nic spatneho . je znamy fakt, ze disassemblovat je mozne a snadne a kdo se tomu chce branit, tak lze snadno pouzit obfuskator.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Mám MVC 2 aplikaci s forms autentizací, která je přístupná na internetu i na intranetu. Chtěl bych, aby uživatelé z intranetu se autentizovali automaticky pomocí doménového účtu, zatímco externí uživatelé používali stále forms autentizaci. Prozatím to mám vyřešené tak, že mám separátní miniweb s windows ověřováním, který vytvoří forms authentication ticket a přesměruje uživatele na hlavní web. To se mi ale nelíbí. Máte nějaký lepší nápad, jak to spojit dohromady?
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: jde mi treba o pripad ze mam na keypress neakou akci ktera zobrazi neakej text a zada po uzivateli dalsi zmacknuti klavesy a az potom co je provedena druha upresnujici se neco dokonci. Jde mi jen o to abych to nedelal neak proti srsti
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: KeyPressed eventa na focusnutym objektu, nebo tak neco?
    ESY
    ESY --- ---
    jak v WPF spravne pockat na stisknuti klavesy ?
    MILL
    MILL --- ---
    Potreboval bych par rad ohledne vytvoreni add-inu do VS 2010.

    1. jak pridat polozku do kontextoveho menu Solution Exploreru, ale pouze pokud je kliknuto na souboru s priponou .edmx

    2. jak zjistit jestli ten soubor na kterem klikam neni otevreny a pokud je tak jesti ma neulozene zmeny

    3. jak vynutit regeneraci souboru generovanych pri pouziti DbContext Generatoru
    URZA
    URZA --- ---
    NECROMAN: powershell:
    C:\Path> (dir -include *.cs -recurse | select-string .).Count
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Mam jednoduchej programek, kterej mi projde adresar & podadresare, otevre soubory dle pripony (*.cs, *.vb, ...) a cte radky. Pokud na radku je vic jak 3 non-white-space znaky, tak prictu jednicku.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    A jo, koukam ze vstudio ma v analyze taky code metrics, jak to, ze jsem to prehlidl? :D (ne ze by mi to k necemu bylo)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam