• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    no certifikatu ma rozhodne vic nez ja, ale ja naprosto hrde nemam jediny :)
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: hlavne prodava kozy a to je proste cista kterou doporucuju kazdy trosku pekny slecne :D

    nic to nemeni natom ze je sikovna :]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: popisuje... podle portfolia toho ale ma snad vice, nez ja po sedmi letech, kdyz jsem zacal experimentovat s .NETem :)
    Sice asi nebude mit prupravu v algoritmech, matematice a logice, jako my z matfyzu, ale ta snaha a pokroky jsou uzasne, co tam ukazuje :)
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: nepopisuje tam jeji prvni rok programovani ktery zacal v roce 2011 ? :]
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: ja teda jo :)
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    NECROMAN: *Sigh*
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Verili byste, ze toto je zkusena .NET vyvojarka? :)
    My first year of programming July 11 2011- July 12 2012 »
    http://www.irisclasson.com/2012/07/13/my-first-year-of-programming-july-11-2011-july-12-2012/
    http://www.irisclasson.com/wp-content/uploads/2012/07/DSC_0069-W600.jpg
    EDISN
    EDISN --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Podivam se na to, diky.
    PS: pribuznejsi diskuzi jsem nenasel :-)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BUTHRAKAUR: Ja to takhle delam uz leta a jsem s tim tak nejak v pohode. Jediny neprijemny je verzovani databaze (ale to se musi resit tak jako tak), a na to mam uz nastroje.
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    TENCOKACISTROMY: efektivni z hlediska vykonu urcite - ja psal "efektivni na spravu" :) Ale to je vec nazoru samozrejme..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak samozrejme, stejnak jako u souteze o 100x Nokia Lumia, jak nedavno skoncila.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Levnej nakup aplikaci :).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Súťažte od 23.7. do 31.10. o desiatky smartfónov Nokia Lumia 800, Windows 8 tabletov, herných konzol Xbox 360, Visual Studio 2012 a množstvo ďalších cien!
    Homepage - ADAM.sk
    http://zive.sk/winappchallenge
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajimavy objev - ve "finally" vetvi nelze pouzivat return... clovek se porad uci :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BUTHRAKAUR: Naopak, efektivni to je naramne. Je to jako by jsi delal samostatnou vrstvu/knihovnu, ktera ma nejaky rozhrani. Dotycny rozhrani pak pouzivas. Pritom ty SQL objekty pises v necem, co je k tomu urceny a muzes vyuzivat vsechny vychytavky dotycny DB. Nejsi pak omezenej nejakym ORM ani to nemusis z pameti psat do nejakyho neudrzovatelnyho stringu.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    EDISN: velmi prekvapive najdes trial na webu mathworksu. btw dost zvlastni otazka na C# diskuzi
    EDISN
    EDISN --- ---
    Zdravím, nemáte někdo zkušební verzi Matlabu, nebo kde se dá funkční verze stáhnout? Díky
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak s tema view apod potom asi jo - s tim jsem nepocital, pze mi to nepripada z hlediska vyvoje efektivni na spravu a tak (ale to je OT) :) To pak jsou ty LINQ dotazy vazne primitivni a neni v tom asi problem - myslel jsem pripady, kdy se klasicky joinuje, nejaky agregace, subselecty a tak. Tam pak na linq a optimalni dotazy moc neverim..
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BUTHRAKAUR: Tak ja stejne pouzivam view/tabulkovy-funkce/ulozeny-procedury a nasledne pak z selectuju z nich. Takze v tom LINQovym dotazu mam vetsinou jednoduchou WHERE podminku a nejaky ten ORDER BY.

    Na nezavislost mezi aplikaci a databazi neverim, pokud zalezi na vykonnosti a DB se nepouziva jen jako "takovy-lepsi-soubor".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam