• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak tablet uz mam (Acer Iconia W500), koncem roku vymenim asi za Surface RT. Jinak tablet se hodi maximalne na remote testovani. Na vyvoj je idealni dobry notebook a dost RAMky.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Ja zacnu az si koupim ten jejich tablet.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, kdo vsechno tu uvazuje, nebo uz vyviji pro Windows 8 Metro? Premyslim, ktere forum pro to bude idealni, zda zde, nebo v [ Windows Phone - rady, návody, programování, WP7, WP8, Mango, Tango, vyhlížíme Apollo a 7.8 ] ci zalozit nove?
    PETRVODAK
    PETRVODAK --- ---
    Ahoj, hledáme Zapáleného programátora her:
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Zapálený programátor her / Praha ]

    Veškeré dotazy, prosím, přes email info@about-fun.com
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KUBATKOREBEL: no jen abcde + ruzne prirazcovacky radku a tak
    KUBATKOREBEL
    KUBATKOREBEL --- ---
    NECROMAN: Zajimalo by me pak, jestli tam byly taky nejaky case studies nebo jen mezi sebou nesouvisejici otazky abcde.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    spsi mi jen strucne popis co se tam stalo, jak se ta funkcnost zmenila, na zkouseni ted nemam bohuzel cas :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANDY_WARHOL: muzu sem hodit zdrojaky i obe binarky, muzete zkusit
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    necroman: nedocetl jsem se tu, jaka presne zmena funkcnosti se stala, ale mozna sem to jen nezahlid ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KUBATKOREBEL: podle specky na webu je tam take docela dost otazek, i treba takove jako nacitani dat z Azure, tvorba vlastnich WinMD komponent (komponenty v nativnim WInRT jak pro C#, C++ i JavaScript), prace s Windows a Web autentikaci, zpracovani REST sluzeb/WCF/WebSockety ...
    Jinak je to ale vesmes pulka prace s XAML ala Silverlight a druha pulka zakladni ficury jako kontrakty, kapabality, ruzne notifikace, atd.
    Essentials of Developing Windows Metro style Apps using C#
    http://www.microsoft.com/learning/en/us/Exam.aspx?ID=70-484#tab2
    KUBATKOREBEL
    KUBATKOREBEL --- ---
    NECROMAN: Jojo, pak reni jaky to bylo, cekam ze to bude zabavnejsi nez jenom ten C#.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MORMEGIL: no to je prave divne - resim tu zahadu, ze obfuskator mi v metode zmenil jako jedinou vec nazvy internich promennych, ale vysledny kod dela neco jineho nez puvodni. Neni tu nejaky IL expert, ktery by se na to chtel podivat? :)

    Jinak prihlasil jsem se na ten Microsofti Exam - Zaklady vyvoje pro Windows 8 Metro v C#, tak jsem zvedav...
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    NECROMAN: Co by to znamenalo, prostě takový hezký identifikátor. :-) Překladač C# si potřeboval nadefinovat nějakou pomocnou proměnnou (kterou jsi přímo ve svém kódu pojmenovanou neměl), takže si potřeboval vymyslet nějaký identifikátor, který ale pokud možno nebude s ničím kolidovat. Tak si vymyslel tohle.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jednodussi dotaz, jaky je rozdil v IL jazyku mezi temito promennymi? Zejmena co znamena to CS$0$0000 ?
    .locals init ([0] int32 i,
    [1] int32 CS$0$0000)
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: aha, dik
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: jak se proklikas na vyber platby, tak je tam button na Enter Code/Voucher. Ale bacha, ty kupony konci asi tak za tyden.
    ESY
    ESY --- ---
    KUBATKOREBEL: kde se tam prosimte vklada ja jsem asi slepej :D
    KUBATKOREBEL
    KUBATKOREBEL --- ---
    ESY: Musis tam pak zadat ten coupon, pak se ti ta cena odecte.
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: koukam ze tam jsou vsechny uz jen za 100USD :] nebo koukam blbe koukal jsem na 483,484,485
    KUBATKOREBEL
    KUBATKOREBEL --- ---
    Btw. kolik musi mit clovek procent spravnych odpovedi, aby uspel?
    KUBATKOREBEL
    KUBATKOREBEL --- ---
    NECROMAN: Jako sel bych na to rad, kdybych mel cas se na to alespon trochu podivat. Zase se mi tam nechce jit, kdyz jsem to videl zatim jenom ve videich :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam