• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    MAIMONIDES: Ale jinak tohle samozřejmě můžeš vyrobit generováním kódu za běhu (reflection).
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    MAIMONIDES: A proč bys to dělal? A nic takovýho, co píšeš tady, v céčku nejde: Vzdáleně podobná jsou makra (odkud máš ten operátor ##), ale v nich těžko můžeš odkazovat na výraz vyhodnocovaný v runtime (volání funkcí GetType() a ToString()!).
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Blbý dotaz..
    Mám nějakou třídu X. Chci udělat funkci, která se jmenuje
    HandleX.
    Lze nějak vytvořit jméno funkce pomocí X?
    něco jako public void Handle##X.getType().ToString()(int val)
    {
    ..
    }

    Bylo by to ohromně užitečný a v C to jde:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANDY_WARHOL: nestaci. pokud chces delat Metro aplikace, musis mit Windows 8 bud fyzicky, nebo aspon jako virtualku.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ANDY_WARHOL: Obecne receno - vyvijet na starsim systemu pro novejsi system neni moc vhodny. Ve chvili kdy chces pouzivat nejaky novy OS specific funkce, tak co s tim budes na tom starsim systemu delat?

    O andriodu ani nemluve ... to je system pro mobily, na tablety jen priohnutej, tam jsem byl prekvapenej ze tam vubec nejaky vyvojovy nastroje jsou k dispozici :).
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    NECROMAN: vs12 na win 7 nestaci ? pak mit treba na testovani virtualku s win 8 ? ale coz, jde mit vs ve virtualce rovnou, s dostatecne vykonnym kompem by to nemel byt problem
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Vsak to jsem myslel. Win8 tablet a na nem VS + SSMS.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: vyvoj pro Windows 8, na to muzes na Androidu zapomenout. Ani na Windows 7 to nejde - je treba Windows 8 a VS2012.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak jako mit na driodu visual studio, nebo aspon monodevelop, tak je vsjo jasno :D To aide taky prijemne prekvapilo, ze v tom fakt neco malo splacat jde (resp pujde, az se mi vrati tabletka ze servisu)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Ja mam tedka Assus TF300 a chrochtam si. Jediny co mi tu chybi je VS a SSMS. Kdyz si tam chci neco vyvinout musim to udelat v AIDE v jave. Prekvapive to jde pouzivat celkem dobre.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak tablet uz mam (Acer Iconia W500), koncem roku vymenim asi za Surface RT. Jinak tablet se hodi maximalne na remote testovani. Na vyvoj je idealni dobry notebook a dost RAMky.
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    NECROMAN: ja uz vyvijim a zalozil bych nove :-)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Ja zacnu az si koupim ten jejich tablet.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, kdo vsechno tu uvazuje, nebo uz vyviji pro Windows 8 Metro? Premyslim, ktere forum pro to bude idealni, zda zde, nebo v [ Windows Phone - rady, návody, programování, WP7, WP8, Mango, Tango, vyhlížíme Apollo a 7.8 ] ci zalozit nove?
    PETRVODAK
    PETRVODAK --- ---
    Ahoj, hledáme Zapáleného programátora her:
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Zapálený programátor her / Praha ]

    Veškeré dotazy, prosím, přes email info@about-fun.com
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KUBATKOREBEL: no jen abcde + ruzne prirazcovacky radku a tak
    KUBATKOREBEL
    KUBATKOREBEL --- ---
    NECROMAN: Zajimalo by me pak, jestli tam byly taky nejaky case studies nebo jen mezi sebou nesouvisejici otazky abcde.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    spsi mi jen strucne popis co se tam stalo, jak se ta funkcnost zmenila, na zkouseni ted nemam bohuzel cas :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANDY_WARHOL: muzu sem hodit zdrojaky i obe binarky, muzete zkusit
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    necroman: nedocetl jsem se tu, jaka presne zmena funkcnosti se stala, ale mozna sem to jen nezahlid ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam