• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    KLON
    KLON --- ---
    Jak se dají testovat privátní metody? Jedna mořnost je přes reflexi. Jinak mě napádá testovat jen public metody a tím i privátní z nich volané. Nějaká další možnost?
    CRANK
    CRANK --- ---
    CRANK: Ale pravda, nejsem si jistej, jestli tam mají ten mezikrok s konverzí do AVI :-D
    CRANK
    CRANK --- ---
    TENCOKACISTROMY:
    MICTECH:

    Offnyx kámoš má firmu a dělají takové ty velké televize do nákupáků apod. s animovanejma reklmamama. Infrastruktura a distrubuce jede na ERLANGu a samotný animace dělají snad ve flexu? (takže flash?)

    Nějak to určitě půjdu, zkusím se poptat v pondělí.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    LOOCAS: Spatne jsem polozil otazku.

    Kdo a v cem bude ty animace vytvaret?
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    TENCOKACISTROMY: Rekl bych, ze potrebujes neco na zpusob tohodle: http://www.fab-online.com/eng/subtitling/broadcast/subtmpg.htm
    Urcite bude existovat neco, co bude umet zapracovavat toho vic nez jen text.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    LOOCAS: V tom pripade potrebujes opravdu generovat to video. Urcite budou nejaky serverovy nastroje na streaming videa, ktery budou umet online zapracovavat titulky a nejaky dalsi vizualy. Timhle smerem bych se vydal hledat.
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    TENCOKACISTROMY: Výsledek je animovaná předpověď aktuálního počasí, bohužel ve statickym formátu, jako AVI/MPG. :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    LOOCAS: Tak Silverlight a Flash neni dobra volba - to jsou nastroje pro klientskou stranu, ne pro serverovou.

    Neni mi uplne jasny, jak vlastne ten vysledek ma vypadat, tak se blbe radi :/
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    MICTECH: Ne, mě je jedno v čem se to bude dělat, ale chci, aby nás neomezovala platforma v těch animačních schopnostech.

    Jinak jestli to bude v Assembleru, Silverlightu, nebo přímo ve flashi je mi fuk. :)

    Výsledek je ten, že z tý animace každou hodinu potřebuju dostat aktuální AVI/MPG, nebo aspoň sekvenci obrázků.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MIRROR: Já to potřebuju v runtimu, ne staticky.
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    SAJAGI: co doxygen? (strela do tmy)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Nevíte, jestli existuje nějaký nástroj, který z (nějakého) IoC kontejneru vygeneruje vizuální reprezentaci závislostí? (ideálně graphml / gml / svg, nebo alespoň png / gif)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    LOOCAS: Jen pro upresneni. Ty by jsi rad tu libivou, moderni, peknou animaci rad udelal primo v Silverlightu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: je to fakt, to by mohlo klidne serverova appka, ktera to vygeneruje prs nejake WPF elementy, ale jak je to s generovanim videa, to netusim.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    LOOCAS: V tom vygenerovani *.avi, atd... bych videl v silverlightu stejnej problem jako ve flashi :/.

    Kazdopadne to co hledas ale je serverova technologie, ne klientska (flash, silverligh).
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    Resp. výstup by moh bejt i jako sekvence obrázků (bmp, jpg, tiff...), nemusí to bejt vyloženě komprimovaný video, to si z toho už dokážu udělat jinym programem.
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    Tak jelikož jsem nenašel thread, kde by se diskutovalo o Silverlight, napíšu sem, pokud to nevadí?

    Budu potřebovat vytvořit aplikaci, která atraktivně, vizuálně bude ukazovat aktuální počasí. První volbou by byl pro mě Flash, resp. Air, ale!

    1) potřebuju data tahat z XML zdroje přes net (to neni takovej problém)
    2) Animace by měla bejt skutečně atraktivní, líbivá, moderní, pěkná (prostě typická flashovka)
    3) a tady je trochu kámen úrazu, jako výstup ve finále potřebuju AVI v DivX, příp. MP4 v H.264 kodeku, 25fps, fixní rozlišení.

    Tuhle aplikaci potřebuju, aby jela non-stop na serveru, kde se každou, řekněme, hodinu přegeneruje to AVI a uloží do danýho adresáře.

    Teď mi řekněte, je tohle možný udělat v Silverlightu? A pokud ano, kdo by to byl schopnej udělat? :)

    Samozřejmě za práci zaplatím.
    REEFER
    REEFER --- ---
    v geewa firme na hry nabirame spoustu lidi a do zabehnutyho dot net si sarpovyho tymu potrebujeme dalsi krutory. nekoho uz jsem tu z nyxu ulovil a tvari se v kanclu pomerne spokojene, mame totiz fajn atmosferu, dobry projekty a platime jak se slusi a patri. juniory i seniory. treba tady:

    Video Games Jobs at Geewa - Senior Back-End Developer
    http://corporate.geewa.com/job-openings/senior-back-end-developer/

    nebo vic tady:

    Jobs at Geewa - We are hiring to develop and publish new online games
    http://corporate.geewa.com/job-openings/

    rad odpovim v poste, nebo piste rovnou na mail uvedeny tamo.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VIRTUALVOID: Když to zvládneš napsat za 4 hodiny práce, tak klidně :D
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    CERMINEK: moja taxa je 30€/hod, beries ? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam